Поръчах таблет пристигна телефон:

dalasweb

Well-Known Member
Значи поръчах въпросния таблет за 100 долара
Китаеца писа, че е 23 долара и го прати с фреее шипинг.
Получавам днес покана от бгпощи да си платя на митницата ддс за телефон за 23 долара или те да ме представляват пред митницата ега си и тъпата работа още пари да лапане
забележете пише телефон, а не таблет и
ега си отказвам го и си искам парите от китаеца ко ми дреме.
 
Няма да платиш митото върху 23 долара, а върху 100$ (20% - 20$), тъй като ще ти искат снимка на реалната цена на апарата, без значение колко пише на кутията. Електроника за мито няма, така че ДДС-то + такса гише може би ще са ти единствените такси.
Китаеца не е виновен в случая и не мисля, че ще е коректно да отнася той последиците.
 
ооо напротив писал е телефон
така че рефунд на мъниите ми
 
Далас, закой апарат става на въпрос или пак бълнуваш, че ти е скучно?
 
Това е като стара курва с нов имидж или нещо беше от този род:)
 
Далас, закой апарат става на въпрос или пак бълнуваш, че ти е скучно?

ето линка https://www.aliexpress.com/item/8-inch-CHUWI-Vi8-Plus-Windows-10-Tablet-PC-Intel-Z8300-WIFI-HDMI-2GB-RAM-DDR3/32637985730.html?spm=2114.30010308.3.124.yna252&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_2_10057_10056_10065_10068_10055_10054_10069_10059_10058_10073_10017_10070_10060_10061_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_7&btsid=731041f4-f8d6-4416-98ba-575b4423f111

хубав дуал ос

а китаеца ще си вземе телефона
а аз ще си купя таблет с върнатите пари
 
Много хубав апарат, надявам се да си получиш таблетчето.
 
Много хубав апарат, надявам се да си получиш таблетчето.
мерси таблетчето е супер

Basic Information

Brand CHUWI
OS Windows 10&Android 5.1
CPU Brand Intel
CPU Cherry Trail Z8300
GPU Intel HD Graphic(Gen8)
Core Quad Core, 1.44GHz ~ 1.84GHz (max to 2.16GHz)
Storage
RAM 2 GB DDR3
ROM 32 GB eMMC
External memory TF card up to 64GB (not included)
Display
Screen type IPS, Capacitive (5-Point)
Screen size 8 inch
Screen resolution 1280 x 800 (WXGA)
Connectivity
TF Card Slot Yes
Type-C Yes
Micro HDMI Yes
3.5mm Headphone Jack Yes
Network
WiFi 802.11b/g/n wireless internet
Bluetooth 4.0
General
Battery Capacity 4000mAh
Product size 21.12 x 12.32 x 0.93 cm / 8.30 x 4.84 x 0.37 inches
Product weight 0.350 kg
G-sensor Supported
MIC Supported
Camera
Rear camera 2.0 MP
Front camera 2.0 MP
Languages
Languages Dutch, French, Portuguese, Spanish, Russian, German, English, Italian and etc.
Package Contents
Tablet PC 1
OTG/USB Cable 1
Adapter Charger 1
English Manual 1
 
друш в тешение кво става, че и на мен ми хвана окото този таблет, ама ме не мога да се реша още да го купя ли, все пак са китайци.
 
Този линк сега като го отворих, ми изписука аваста, че е има вирус... При вас колеги, дали е така.
 
Chuwi Vi10 и той е добър. Като цяло тази марка я хвалят. 2 ОС и хубави параметри.

Аз не разбрах какъв е проблема, че е писал телефон? Дори и таблет да беше писал - пак щяха да го спрат на митница и да платиш същите неща.
 
Просто е написал телефон, не се коси и си вземи пратката. За това има и причини ( да пише, че е телефон ).
 
Chuwi Vi10 и той е добър. Като цяло тази марка я хвалят. 2 ОС и хубави параметри.

Аз не разбрах какъв е проблема, че е писал телефон? Дори и таблет да беше писал - пак щяха да го спрат на митница и да платиш същите неща.


ко праим ако е изпратил телефон
хем такси съм платил хем ще го духам
нема искам си таблета
и да се кача на МАРУСЯ!
 
Последно редактирано:
Пускаш диспут, правиш видео, че е телефон, прилагаш и снимки. Връщат ти част от парите или както се разберете с търговеца. 100% не ти е пратил телефон.
На такива като теб и тухла да ви пратят ви е малко.
 
Пускаш диспут, правиш видео, че е телефон, прилагаш и снимки. Връщат ти част от парите или както се разберете с търговеца. 100% не ти е пратил телефон.
На такива като теб и тухла да ви пратят ви е малко.
виж аз се не минавам
не ям доматите с колчетата
пък и досега винаги китайците са били коректни
и пощите не са ми спирали пратка
ай се хванем на бас кинти няма да дам и ше си взема всички пари за таблета
 
Дрънкай си ги тия, като не знаеш как да действаш - не поръчвай от интернет, ходи си да те баламосват в операторите, а не си мори главата излишно. :)
 
Дрънкай си ги тия, като не знаеш как да действаш - не поръчвай от интернет, ходи си да те баламосват в операторите, а не си мори главата излишно. :)
sopri se
 
До сега като съм поръчвала през Алиекспрес (основно някакви козметични боклучки) все е пишело нещо неконкретно - примерно Козметични аксесоари.
През ум не ми е минавало само заради това да не си взема пратката и проблеми съм нямала.
По-добре си вземи пратката, ако не е същия таблет - тогава със снимка отваряш dispute. Така или иначе при отворен dispute се искат доказателства. Ако кажеш "пратиха ми телефон", но не можеш да го докажеш, може и да не ти върнат парите.
 
До сега като съм поръчвала през Алиекспрес (основно някакви козметични боклучки) все е пишело нещо неконкретно - примерно Козметични аксесоари.
През ум не ми е минавало само заради това да не си взема пратката и проблеми съм нямала.
По-добре си вземи пратката, ако не е същия таблет - тогава със снимка отваряш dispute. Така или иначе при отворен dispute се искат доказателства. Ако кажеш "пратиха ми телефон", но не можеш да го докажеш, може и да не ти върнат парите.


скъпа моя при отворен диспут
казвам стоката не дойде
уф аман от нови капиталисти
аз още от лето 1987 пазарувам с виетнамците дънки доларес
а след 1991 и от китайците:)
 

Горе