Посмейте се за моя сметка :)

Moko

Well-Known Member
хакнали са ми 1 от блоговете. тъкмо да му сваля рекламите и те педалите гадни го хакнали... да им свърши петрола дано!

не знам дали има вируси и т.н, щото на тоя лаптоп няма антивирусен софтуер, влизате на свой риск!! :

http://football-tipster.com/

хъфъ и да им свърши петрола дано! или всички да минат на ток, че да се осъзнаят малко...
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Провери си логовете, какво последно е правено.
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

"Allah is the greatest .. Allah is the greatest .. Allah is the greatest" да ги .... и фанатиците.
 
Re: От: Посмейте се за моя сметка :)

"Allah is the greatest .. Allah is the greatest .. Allah is the greatest" да ги .... и фанатиците.
Това ще е някой Пурпурен джихат. :D Не им е добре на миличките. :)

Свърши ли им петрола са до там. :) То и туримзът им не е кой знае каква оферта с този тероризъм там. :)

А сега по темата:

1. Виж си логовете
2. Разбери как са влезли или пробили (слабото звено)
3. Изтрий всичко
4. Кажи стария бекъп

И си готов.
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Аз откакто два пъти ми прихващат паролите на FTP-то предприех нова тактика - създавам нов ftp потребител за всяко прехвърляне на файлове, слагам някаква измислена парола и после като си свърша работата, го трия, а да влязат, да ги видя как. Аман вече от наглеци. Мен най-често братята руснаци ме уцелват :evil:
 
От: От: Посмейте се за моя сметка :)

Аз откакто два пъти ми прихващат паролите на FTP-то предприех нова тактика - създавам нов ftp потребител за всяко прехвърляне на файлове, слагам някаква измислена парола и после като си свърша работата, го трия, а да влязат, да ги видя как. Аман вече от наглеци. Мен най-често братята руснаци ме уцелват :evil:

Хора без работа. И на мен откакто ми хакнаха 3 сайта станах маниак на тема защита. Просто преди не съм мислил че има чак толкова свободясали хора да се занимават с глупости, и слагах пароли с името ми и подобни.
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Woe to the Russia - Woe to Russia - Russia's Curse - Curse of Russia2011-2012

Какво е това проклятие за Русия, някой информиран да сподели
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Да не ви казвам колко съм очарован от "съпорта" на NS1... Тия хора толкова да съм ги рекламирал, толкова да съм ги препоръчвал... Върна ли се в БГ и си вдигам сайтовете от тях!!
"Сайта ми е хакнат, нета ми е зле, може ли да изтъркате това-онова?"
"Не пипаме сайтове, които не са правени от нас"
"...?!"

Т'ва е съпорт :) Значи плащаш малко ,но се спасяваш сам в напечени ситуации... Простаци!
Проблема е че в момента съм на гъза на географията, нета е 60КБ/с в най-добрия случай, ползват го 30 маймуни и ще се моткам 5 часа да изтрия един индекс файл. А тъпанарите от НС1 (НямамеСъпорт) не го оправят... Шанс:) Ще пропагандирам за Аллах още 2-3 месеца, хаха... Хай със здраве :)))

П.С.
Смърт за фанатиците (без значение религията)
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Woe to the Russia - Woe to Russia - Russia's Curse - Curse of Russia2011-2012

Какво е това проклятие за Русия, някой информиран да сподели
Разбирам, че ти е изключително тегаво в потната панелка в летния сезон, но ой май год, сподели в крайна сметка коя Иванушка ти е напомпала тазобедрената кост, та така се пениш, спрямо братушките:)?
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

"Сайта ми е хакнат, нета ми е зле, може ли да изтъркате това-онова?"
"Не пипаме сайтове, които не са правени от нас"
"...?!"

Добре де, те дори да не искат да пипат могат да спрат сайтовете и ftp акаунтите, ако поискаш това от тях. Най-добре си ги спри сам. Какъвто и да ти е нета, все ще можеш да добавиш две думи в htaccess-a. Пишеш deny from all или каквото там трябва и край, сайтовете вече ги няма.
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Добре де, те дори да не искат да пипат могат да спрат сайтовете и ftp акаунтите, ако поискаш това от тях. Най-добре си ги спри сам. Какъвто и да ти е нета, все ще можеш да добавиш две думи в htaccess-a. Пишеш deny from all или каквото там трябва и край, сайтовете вече ги няма.

Не ми зарежда Cpanela :) В най-добрият случай връзката е 100КБ/с за секунда-две, а до България едва ли е повече от 10КБ с поне 200-300ms лаг ... Дава Timeout като се опитам да вляза в Cpanel.


Тея май са ти пипнали паролата за хостинга, първо нея смени

Идея нямам. Сега един пич от съпорта се съгласи да го погледне. Ако не стане нищо сменям хостинга като се прибера.

edit :
не съм случил на човек предния път :) сега го оправиха, юху! ;D
 
От: Посмейте се за моя сметка :)

Не виждам какъв е смисъла да се занимават да хакват някакви малки сайтчета... сигурно са някакви наскоро фанатизирани хлапета... А хостинг компанията определено е за смяна.
 

Горе