Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

contra

Well-Known Member
Та викам чакай да се пробвам на долнопробната афилиейт-сцена, ей тъй любителски, пък и да оползотворя малко уеб-ресурси дето тъй или иначе съм платил... Одеве си купих един домейн с намерението да пробутвам едни хапченца (чи кво друго?!), сега ще го тъкмя да заприлича на нещо...

Искам да видя примери на сайтове на съфорумци, че ми е интересно. Тургайте тука линковете, не се срамувайте! И аз ще мацна мойта страничка, като е готова :).

... Понеже досега само се коментира и вдига пушилката в тоя раздел, а никой не е показал нищо. Няма файда да се стискате, пофалете се какво продавате, що избрахте точно него и т.н. Ще обсъдим, ще полафим, па може и да се понапсуваме на тема афилиейт странички... :mrgreen:
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

А и да дадем после по 5 хилки за глоба, мерси! :D
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

, па може и да се понапсуваме на тема афилиейт странички... :mrgreen:

Вече го направихме тук

А на светло никой няма да излезе, пробвал съм да ги изкарам не искат и един скриин да качат
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Ква глоба егаси? ... Нали прочетохте из форума, че туй са глупости и никой не може ви осъди реално.

Те реално хората си постват, ама основно в "Продавам" раздела...
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Добре, понеже усещам някаква масова параноя, променям предложението на:

Каква стока "афилиейтвате"?
Хапченца? Какви?
Удължители? На какво?
.....

Особено ми е интересно дали Блинки и кулайс имат реални афилиейт сайтове, или залагат само на убеждаване на буламурниците тук, че афилиейт-програмите са яко cool и изпускат шанса на живота си ако не кликнат на реферал-линковете им у раздела по-надоле (оня де е заключен за постване, ака "фермичката")... :)
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Бате, ако имаме афилиейти като теб, едвали сме дръпнали кой знае колко, а? Ебати дилемата е да пуснеш един афилиейт сайт и да започнеш да го промотираш. И баламурници са тези другите, които не правят пари....сам се сещай.

Няма параноя, но това да се пита какво да промотираш не е мнение, което заслужава вниманието на тези, които в момента сигурно правят поредния си сайт. А и да си кажем честно, начина по който го зададе не е най-дбрия и професионален. Ето това преди време ми бе в подписа: vipsdent.com

Има пазар за всякакви продукти и изцяло зависи колко сериозно ще се занимаваш? Вече нататък е лесно....какво ще промотираш, къде и с какви методи. ;)
 
От: От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

... А на светло никой няма да излезе, пробвал съм да ги изкарам не искат и един скриин да качат
Като не искат да се покажат от мечата пещера, понякога се налага да метнеш някой и друг камък у темната дупка... :) Малко грубичко и невъзпитано, ама както виждаш - действа. :lol:

На Блинки - мерси за отговора. Ей тъй се пише пост по темата - с линкче! 8)
 
Вече го направихме тук

А на светло никой няма да излезе, пробвал съм да ги изкарам не искат и един скриин да качат
И аз не бих си го показал в църква, нормално. :)

Като седнеш на маса с познати не ги питаш колко изкарват, нали? А и да ги питаш, все тая - едните ще са депресирани от това, което правят, а другите ще си мислят, че имаш нещо напредвид с въпроса ти. И в двата случая ще получиш мълчание.

Тези, които си правят добри пари са си доволни, това на мен лично ми е достатъчно. Друго не ме интересува. Но имам и приятели, които си споделят конктренти цифри, извоювайте си и вие това доверие. В случай, че наистина ви интересува де.

@Noke, и аз мерси за разбирането. ;) Ако имаш акаунти в Проверените Афилиейт Програми, ще видиш още много такива продуктови сайтове. Освен ако концепцията ти е друга - ревю сайт или инфо сайт с банери. Както си прецениш...както казах в началото желание да има. :)

Успехи, ако все пак си тръгна по този път.
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Не ставаше дума за цитиране на суми или сравнение. Просто едно нормално бъбрене по темата - на повечето хора им действа добре да видят, че не са сами по пътя, който са поели... С какво се занимаваш, носи ли ти някакво удоволствие,... бъра-бъра.

Туй много философско стана, ама идеята би трябвало да е станала ясна.
 
Не ставаше дума за цитиране на суми или сравнение. Просто едно нормално бъбрене по темата - на повечето хора им действа добре да видят, че не са сами по пътя, който са поели... С какво се занимаваш, носи ли ти някакво удоволствие,... бъра-бъра.

Туй много философско стана, ама идеята би трябвало да е станала ясна.

Да, знам. НО аз специално за темата на Ник тогава , че и той влезна неподготвен. :) Дано някой друг покаже, мисля, че не е достигнала темата толкова нашироко. Определено хубавите сайтове, които могат да се покажат, ще бъдат. Няма от какво да се плаши народа, просто нямат интерес или знам ли? Може да се поровиш, ако искаш. Аз доста така съм намерил и смея да твърдя, че много професионално пипат хората, които го правят. ;)
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Аз чакам Niks да си покаже сайтовете с които троши парите от Hotfile!
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Аз чакам Niks да си покаже сайтовете с които троши парите от Hotfile!

Хотфайл замина още ноември, както заминават и моите сайтове и блогове, те са временни както и "бизнеса" ми.

От много показване на скринове и изпращане на сайтовете ми на Лични преди 3 седмици ми изтриха поредния блог с около 300 уникални-таргетиран трафик в резултат на репорт на "доброжелатели", но не ми пука който го е страх от мечки да не ходи в гората.

Ако искаш да знеш от какъв тип са ми сайтовете виж този тук,(+18 ) не е мой но моите са подобни
 
Последно редактирано:
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Мога да се съглася че се правят пари с този тип сайтове само от продажба на премиум акаунти коети си е афилиейт.
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Мога да се съглася че се правят пари с този тип сайтове само от продажба на премиум акаунти коети си е афилиейт.

И си прав и не си прав

За разлика от чистия Афилиейт маркетинг всичко което аз предлагам е напълно безплатно и може да го получиш и опиташ свободно.

Но това е само привидно и на теория и в това се крие пиниза за правенето на пари от този бизнес.

Ако тръгнеш да сваляш всичко без да си платиш ще ти трябват поне 2-3 месеца и тогава всеки който си цени времето плаща за премиум акаунт от което аз получавам 30% и отделно 15$ за 1000 сваляния.

Ако ми предложиш подобна афилиейт програма с радост бих е пробвал само да не е нещо което аз не бих си купил и изпробвал върху себе си като хранителни добавки и хапчета за пишки с неизяснен произход и качество

PS

Ако не ми даваха 30% от печалбата никога нямаше да се занимавам с матрикса
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

Бастисахте сайта на човека тук ,(+18 ) ГАД мизерна.

Господ гледа, бави но не забравя нито вас нито вашето уродливо потомство
 
От: Постнете си афилиейт сайтовете ей тука...

На някой все още да не му е ясно защо хората не искат да си показват сайтовете?
 

Горе