Постовете от офтопик и политика не се броят вече

От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

А ти с какво си обясняваш, че активността в мега-темата намаля, освен с твоето участие, за което причината очевидно е, че си зает, но имаше други, които изведнъж загубиха "интерес"?

Може на хората да им е дотегнало, не ми се вярва да са писали заради постове само! Във въпросната тема пиша когато имам време и желание, а в теми от форума в който не съм компетентен не пиша - затова реалните ми постове са под 300
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тая тема бутна спама в всички останали,....

В тая тема спамерите са 4-5 човека ебати контента бълват не е истина просто.
uni-web може да се замислиш за сайт в подобен стил, кат гледам къв контент подкара с една на пръв поглед невинна темичка, но явно с голем потенциал.

Иначе бравус, троленето да не качваа мнения е много правилно решение:), въпреки, че то не пречи да се троли и по други теми де, може би е нужно да се раздават "награди" и при тролене не по темата, така ще се подобри качеството на контента.
Никой не влиза в предприемач да чете простотии все пак, ирелевантно е на цялата идея на форума, според мен.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

В тая тема спамерите са 4-5 човека ебати контента бълват не е истина просто.
uni-web може да се замислиш за сайт в подобен стил, кат гледам къв контент подкара с една на пръв поглед невинна темичка, но явно с голем потенциал.

Иначе бравус, троленето да не качваа мнения е много правилно решение:), въпреки, че то не пречи да се троли и по други теми де, може би е нужно да се раздават "награди" и при тролене не по темата, така ще се подобри качеството на контента.
Никой не влиза в предприемач да чете простотии все пак, ирелевантно е на цялата идея на форума, според мен.

Ии отново умно включване правиш, но не мога да ти плесна репче. Какво те вълнува за тази тема да ти кажа, че не разбираш от разпускане, ама и от други работи май не разбираш. Къде видя тролене в тази тема или и тази дума не ти е ясна. Ако искаш се направиш на интересен може да се включиш там и да ми обясниш какво е разпускане
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

В тая тема спамерите са 4-5 човека ебати контента бълват не е истина просто.
А десетки други само гледат отстрани и четат в захлас. Редовно и образователно.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Сега ше ти дам зелено да моеш да ми плеснеш червено тарикат.

Ма ти верно не разбираш и на диалект и културно, аз исках ти дам зелено, никога не съм давал червено
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

А десетки други само гледат отстрани и четат в захлас. Редовно и образователно.
Е то има ли кво да се чете:lol:
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ма ти верно не разбираш и на диалект и културно, аз исках ти дам зелено, никога не съм давал червено
Е аре дай зилено де ко чекаш.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ти па много отблизо я следиш тази тема - кой кога пишел, с каква активност. Ми случва се все пак и работа да има човек. Не виждам защо се притесняваш толкова за чуждата активност.


Изводът ти е грешен.
Нямам причина да я следя. Нищо не се научава или разбира от нея. Редовно я трия от подписката си, когато се излъжа или изкуша да вметна нещо.
По контекста на тази тема, дори се изненадах, защото в други форуми с не толкова бизнес-предприемаческа насоченост си има раздели, които ясно е отбелязано, че не генерират брой мнения. В единия това е "откачалки", а в другият „Ъ!" :lol:
По-подготвени са хората и не влизат и не пишат заради мненията или "ранг", заради броя мнения.
Оправданията за неписане и активност ... не ме интересуват всъщност, а за липсата на интерес в повечето да се включват. Вероятно си намират други начини за разпускане. Въпрос на предпочитание.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Изводът ти е грешен.
Нямам причина да я следя. Нищо не се научава или разбира от нея. Редовно я трия от подписката си, когато се излъжа или изкуша да вметна нещо.
По контекста на тази тема, дори се изненадах, защото в други форуми с не толкова бизнес-предприемаческа насоченост си има раздели, които ясно е отбелязано, че не генерират брой мнения. В единия това е "откачалки", а в другият „Ъ!" :lol:
По-подготвени са хората и не влизат и не пишат заради мненията или "ранг", заради броя мнения.
Оправданията за неписане и активност ... не ме интересуват всъщност, а за липсата на интерес в повечето да се включват. Вероятно си намират други начини за разпускане. Въпрос на предпочитание.
Аа кака Каси нидей тъй ши ти са обида, аз откачалка ли съм или закачалка, ма моля ти съ
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Като мога ши ти дам със сигурност

Мерси не искам такива репутации, недей да се насилваш.
И знаеш ли ко можеш да си смениш ника на Спамстър ше ти тича.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Мерси не искам такива репутации, недей да се насилваш.

Еми кът не искаш що пишеш та ева, искаш винаги да си последния в спора ли, нешо та гризе отвътре тъйли, големи ли са плъхоците, куту котки ли са,,,
[video=youtube;CVyocspxYJk]http://www.youtube.com/watch?v=CVyocspxYJk[/video]
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Изводът ти е грешен.
Нямам причина да я следя. Нищо не се научава или разбира от нея. Редовно я трия от подписката си, когато се излъжа или изкуша да вметна нещо.
По контекста на тази тема, дори се изненадах, защото в други форуми с не толкова бизнес-предприемаческа насоченост си има раздели, които ясно е отбелязано, че не генерират брой мнения. В единия това е "откачалки", а в другият „Ъ!" :lol:
По-подготвени са хората и не влизат и не пишат заради мненията или "ранг", заради броя мнения.
Оправданията за неписане и активност ... не ме интересуват всъщност, а за липсата на интерес в повечето да се включват. Вероятно си намират други начини за разпускане. Въпрос на предпочитание.


Аааааааа, аз се чудя що толкова неадекватни мнения пишеш обикновено, пък ти се изкушаваш да вметваш неща по темите, без да четеш въпросните теми.

Има достатъчно други теми, от които се научава нещо, аз ги чета с интерес, честно казано, но не коментирам особено, именно защото съм в процес на научаване, а не на ръсене на мъдрост. Обаче пък странно, у теб принципно няма предприемачески позиви, не се знае чий го дириш тук. А сега какви са тия съмнителни напъни да блеснеш.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аааааааа, аз се чудя що толкова неадекватни мнения пишеш обикновено, пък ти се изкушаваш да вметваш неща по темите, без да четеш въпросните теми.

Има достатъчно други теми, от които се научава нещо, аз ги чета с интерес, честно казано, но не коментирам особено, именно защото съм в процес на научаване, а не на ръсене на мъдрост. Обаче пък странно, у теб принципно няма предприемачески позиви, не се знае чий го дириш тук. А сега какви са тия съмнителни напъни да блеснеш.

Страшни предприемачи, страшни изказвания ! Редовно я трия, ама следя кой е редовен там и кой не.

Тия спамят, а не работят, а аз половин час се разправям за репче !

Съгласна съм, че репутацията във форума не трябва да се влияе от празни приказки, но да се дразниш толкова, че някакви 5-6 човека си общуват неформално е тъпо - меко казано. Всеки е добре дошъл да разпусне, но ако живеете само за едната репутация - успех ви пожелавам.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Вискяре - прав си :)

Радвам се, че окръцкаха постовете, че в една тема бях отскочил с 500 поста и бая нереално изглеждаше - все едно съм във форума от 5 години и малко заблуждаващо идва.
Да бе изкрънкал от Блинки баре едни качествени щипки - да си простираш прането без страх от вятъра и петна по бельото.
Ти се радваш, ама на мен ми прекършиха подло спам ентусиазма. Тъкмо подготвях гала вечеря с омари, чер хайвер и токайско вино (дааааааааа, сега ще наваксам) за 5 хилядното писане.


Сега ше ти дам зелено да моеш да ми плеснеш червено тарикат.

Не си прав. Бластера е един антипод на аватара си.

[video=youtube;CVyocspxYJk]http://www.youtube.com/watch?v=CVyocspxYJk[/video]
Ааааааа, прецака ми едно пицикато на цигулка по Хоризонт! :evil:
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аз, не мога да разбера къв е проблема с темата за разпускането та толкова се захапахте за нея? Контент не контент то си се бълва за форума, пък четенето вътре си е все-едно да си четеш чата между хора, а който не иска да го чете просто да не я отваря. Голяма стана да (най-голямата) , но това е напълно нормално за тема от този тип. Човек принципно когато му писне от работа трябва и да се разведрява малко, въпреки, че напоследък пиша по-рядко там, но причините не са в темата , а други. Не обвинявайте темата за спама в форума, спам може да генерират в много други теми.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Всъщност няма проблем. Всички трябва да са щастливи. Онези, които намират този начин за разпускане продуктивен и другите, които не се подвеждат по брой мнения, че човекът е допринесъл с нещо за форума.
Всеки си пише и се чувства радостен и разпуснал. Друг намерил каквото търси и така.
Накрая липсата на въображение каква тема да измислиш, за да ти се даде репутация в нея за полезни съвети, наистина е натоварващо.
След толкова написани статии, да не можеш да синтезираш и да прецениш си е въпрос с повишена трудност за Кобилкина и Вучков :lol:
:-o
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

За това ли сме в форума? Аз ще ти кажа от как съм регнат в форума имам само три отрицателни репа единия по прогрешка от ремайнд и два от фенове на бойко в политическите теми (преди имаше и там реп).
Не съм и мислел , че съм тук зареди репутацията или броя мнения, тук съм защото има много хора от форума които ми допадат и се чувствам добре с тях. Пък дали ще пиша в една или друга тема си го решавам аз, и определено не го правя зареди репутации и такива неща.
Всъщност няма проблем. Всички трябва да са щастливи. Онези, които намират този начин за разпускане продуктивен и другите, които не се подвеждат по брой мнения, че човекът е допринесъл с нещо за форума.
Всеки си пише и се чувства радостен и разпуснал. Друг намерил каквото търси и така.
Накрая липсата на въображение каква тема да измислиш, за да ти се даде репутация в нея за полезни съвети, наистина е натоварващо.
След толкова написани статии, да не можеш да синтезираш и да прецениш си е въпрос с повишена трудност за Кобилкина и Вучков :lol:
:-o
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Очевидно този форум за теб означава много. Непрекъснато обясняваш и поясняваш как си си заслужил репутацията и колко помагаш на хората. Как имаш "история" в този форум и си значим за него. Това още преди време като си позволи да пуснеш тема срещу мен, ако се сещаш.
Никой не ти отрича заслугите, въпросът е реално как успяваш да се разбереш с останалите?
Дори по офф-топичните теми да пишеш безпристрастно и с някаква мисъл "без Его"?
А, че си обидчив и можеш да отвръщаш, на това всички са свидетели, но не това е интересното в един форум.
Интересно е общуването. С всякакви хора.
Която и админска тема да се пусне даваш твоето виждане като че е твой форум. няма лошо. Но аз мисля, че настоящите админи се справят повече от добре и с организацията и с потока потребители.
В такъв случай би било ... забележително да пуснеш една интересна тема. В която по възможност да не си недоволен от нещо, някой, някога. А така. Просто тема. "Коя бира е по яка и защо?"

Но най-неприятно ми е, че всяко мнение, дори и без цитат приемаш лично. Ако си чел по-напред ще видиш на кой му е за репутацията „която ти така галантно и джентълменски предоставяш) и за броя мнения, за да стане за малко Hustla! Отделно на други, които се усетиха и виновно си изтриха подписа, докато спамеха. Но това не им попречи да озлобеят и да си го изкарват косвено по темите като свекърви.

Така че бъди малко по-размислящ и после ...общителен. Последното всеки го може, но трябва да е и интересно.

...и за протокола: понеже ти много се гордееш с твоята зодия, от моята е, че никога не забравям, когато незаслужено са ме низвергвали. И обичам да се знае. Защото след сервилниченето мразя лицемерието.
 

Горе