Постовете от офтопик и политика не се броят вече

От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

...
Някакви си цифри под аватара ... това нищо не значи. Или и на теб ти се секна нещо вдъхновението да спамиш вече?
Ъ, това най-големия/та спамър/ица да го каже...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ъ, това най-големия/та спамър/ица да го каже...

Пак си прегледай статистиката и на кой след "бръснача" са му останали повече мнения, ако въобще си следил истинските спамери ... киселак!

Много добро решение! Направо вдъхновяващо.
Повече от возенето на BMW ! и внимание! Кабрио на известна рок-звезда, вдъхновена да напише известно парче! Някоя друга да се похвали с подобни качества? 8)
Завиждайте! Ама телефона му няма да ви го дам. Вие си копайте в ... зарзавата и сланините :twisted:
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Айде, нортрана и бърнхикса изгърмяха.

Тази идея (да не се броят постовете във оффтопика) както и оффтопик раздела да е по-надолу (поне след Пазара) съм ги давал още преди две години.
Дори coolice направи първото за известно време, но после си го върна.

Това само доказва колко далеч от истината си!
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Пак си прегледай статистиката и на кой след "бръснача" са му останали повече мнения, ако въобще си следил истинските спамери ... киселак!

Много добро решение! Направо вдъхновяващо.
Повече от возенето на BMW ! и внимание! Кабрио на известна рок-звезда, вдъхновена да напише известно парче! Някоя друга да се похвали с подобни качества? 8)
Завиждайте! Ама телефона му няма да ви го дам. Вие си копайте в ... зарзавата и сланините :twisted:
Мнение, достойно за владенията на БгМама! Аз се върнах при зарзавата, демек се изнесох от София. Още не мога да повярвам какъв е кеф.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аз пък си мислех, че на никой не му пука колко постове пуска и какъв му е рейтинга. Тоя рейтинг яде ли се, пие ли се, т.е. има ли някаква реална полза от него?
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Малееееейййй...
Да ми отрежете писателските напъни! Смятах да издам книга с тях. :lol: Бестселър да стане...

И репите са променени.
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аз пък си мислех, че на никой не му пука колко постове пуска и какъв му е рейтинга. Тоя рейтинг яде ли се, пие ли се, т.е. има ли някаква реална полза от него?

Не, важното е всички или поне основните потребители като попаднат на ника ти да те познаят кой си тук. Иначе новите така се ориентират - по постовете (какво си писал и къде) и рейтинга. Но аз лично не държа на тези неща, естествено потребител с малко постове и никакво добро включване по важните теми няма да ми спечели лесно доверието. :)

Репите са променени, защото постовете и репутацията са в една форума. За това. Има си някакъв алгоритъм, който си изчислява. ;)
 
От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

:lol:

Ще ги познаете по мечтите!

:clap:

Еваларка и от мен за решението! :twisted:
Още трябва, ама сами ще се сетите. Търпение му е майката... и здраве, за да се радваме на промените 8)

Ти от над хиляда мнения падна на 500. Панда ъпдейт яко :D
P.S. Само на теб ти знам колко имаше преди затова мога да сравня :D

Аз пък съм загубил около 100 мнения, пфф :D
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Пак си прегледай статистиката и на кой след "бръснача" са му останали повече мнения, ако въобще си следил истинските спамери ... киселак!

А, някои ни е срам да се включваме неадекватно у сериозните теми. Имаме все пак някакви задръжки :)
 
От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ти от над хиляда мнения падна на 500. Панда ъпдейт яко :D
P.S. Само на теб ти знам колко имаше преди затова мога да сравня :D

Аз пък съм загубил около 100 мнения, пфф :D

Ами аз мисля, че ясно го написах, дори преди да видя тази тема, че някакви цифри под аватара ми нямат голямо значение, а някои други се борят и мечтаят за "чин" или ранг, подозирам и се молят за репутация. Това за мен са ... детски неща и страшно проблемни в определени случаи. Хайде за трейдъра предвид насочеността на форума разбирам, но репутацията е излишна. Все пак, ако и тя е свързана с някаво "поведение" и служи като помощен знак нека е цветничко няма лошо.
Но ако обърнете внимание на определени никове с висока репутация, които са доста ... груби и невъзпитани, но пък понеже от повече време, не мисля, че "добрата" или високата репутация е обективна и точна оценка на човека като събеседник.

И накрая, интересно, че все пак се наблюдава позитив след промяната и днес почти цял ден спамът е секнал сякаш :wink:
Така че, Браво! :clap:
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

А, някои ни е срам да се включваме неадекватно у сериозните теми. Имаме все пак някакви задръжки :)

:lol:

Проблемът си е ваш! Но за мечтите се изискват усилия и по-малко злобица.
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

А, някои ни е срам да се включваме неадекватно у сериозните теми. Имаме все пак някакви задръжки :)
То да ти кажа честно и в офтопика може да се дава репутация, защото има доста добри идеи. А за бизнес ако може, имаме си и секция или мотивационни, пак отиват към бизнеса. ;)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Протестирам! Унищожихте ми мечтата. Още няколко седмици ми трябваха, за да стана хъсла :(

:lol::oops: Аз не съм мръднал много. Не че имам и кой знае колко мнения.

[video=youtube;ypo677kw6Pk]https://www.youtube.com/watch?v=ypo677kw6Pk[/video]
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ей скоро шях да направя 6к пък вие така да ме резнете - като знаете че не съм уеб програмист :D

Похвална инициатива - тук е форум за онлайн бизнес не обсъждане на политика с пакетче семки, макар че и това е готино занимание като няма какво да се прави - полезно е за локалният магазиниер :D
 

Горе