Постовете от офтопик и политика не се броят вече

От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

То да ти кажа честно и в офтопика може да се дава репутация, защото има доста добри идеи. А за бизнес ако може, имаме си и секция или мотивационни, пак отиват към бизнеса. ;)

Сега съвсем се амбицирах. Ще трябва да пусна някоя битова офтопична тема, която да удари в земята твоята за щипките. Аз предпочитам да спамя по чужди теми, ама ако трябва, ще се напъна. Само колегата Ай нийд да уточни вида на репутацията :)

Лили, лично ти обещавам да ти давам всеки път, когато мога, рейтинг за полезна тема в офтопика. Нешо като тази за щипките....от една жертва на домакинството. :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ного правилно ришение, ъплоудирам,, не може секи бъзик са смята кът сериозен тек налтъй, само с базик неса става текхмастър трява и ъкъл и здраво бъхтение
 
Re: От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Сега съвсем се амбицирах. Ще трябва да пусна някоя битова офтопична тема, която да удари в земята твоята за щипките. Аз предпочитам да спамя по чужди теми, ама ако трябва, ще се напъна. Само колегата Ай нийд да уточни вида на репутацията :)

Темата за щипките беше по необходимост, не защото си трупам и аз мнения. :) Наистина трябваше а разбера. Но съм сигурен, че може да ме забиеш в земята с някоя тема там около практичното домакинство. :) Дори ще се запиша нарочно за темата, защото трябва да слушам и чета внимателно. :)

По мои наблюдения се започна доста добре да се пише в другите теми. Там където е по темата, в истинския смисъл на думата и се броят постовете. :)
 
От: Re: От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Лъжеш се братле и ти и кула, нищо няма да промени това (поне за мен), когато съм можел или имал желание винаги съм помагал и съм изказвал мнения, но щом така сте решили няма проблеми. Иначе не знам, ако някои хора са се регнали в форума само и само да правят репутация, е друга бира, но това си е техен проблем. Аз съм тук, зареди теб, кула и още маса готини хора с които съм се запознал и общувам.
Темата за щипките беше по необходимост, не защото си трупам и аз мнения. :) Наистина трябваше а разбера. Но съм сигурен, че може да ме забиеш в земята с някоя тема там около практичното домакинство. :) Дори ще се запиша нарочно за темата, защото трябва да слушам и чета внимателно. :)

По мои наблюдения се започна доста добре да се пише в другите теми. Там където е по темата, в истинския смисъл на думата и се броят постовете. :)
 
То и ние сме тук, заради вас. :) Не мисля, че постовете и рейтинга са важни....и все пак, няма как човек, Политиката и офтопика направо правеше суперпотребители. :) Все си мисля, че поне някой може да драсне нещо за бизнес или впечатления за интернет бизнеса. Или поне да попише в секцията за форума и обществото. ;)
 
От: Re: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ами дано се получи братле, просто се съмнявам, че така ще се дигне спама по важни теми, но ще поживеем и ще видим :)
То и ние сме тук, заради вас. :) Не мисля, че постовете и рейтинга са важни....и все пак, няма как човек, Политиката и офтопика направо правеше суперпотребители. :) Все си мисля, че поне някой може да драсне нещо за бизнес или впечатления за интернет бизнеса. Или поне да попише в секцията за форума и обществото. ;)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Има една тема - предприемаческо разпускане , мисля вече мина 300 страници. Това е показателно накъде върви форума. От предприемачество към по-свободно , развлекателен характер.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тая тема бутна спама в всички останали, ама ти никога няма да го разбереш.
Има една тема - предприемаческо разпускане , мисля вече мина 300 страници. Това е показателно накъде върви форума. От предприемачество към по-свободно , развлекателен характер.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тая тема бутна спама в всички останали, ама ти никога няма да го разбереш.

Това е твое мнение. Но е грешно. Преобладаващо са недоволните отколкото участващите в това псевдо-разпускане.

Не разбирам в случая твоето недоволство от промяната? Не ти липсва нито репутация нито брой мнения и "чин", и основанията на админите както и резултата на мен ми се вижда повече от ефикасен. Така че, е добре в подобни ситуации и в позицията все пак на потребители да се съобразяваме повече, отколкото да недоволстваме :)
Но продължавам да се възхищавам от толерантността на тези админи и накрая мисля, че трябва да получат награда 8)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аз не разбирам как може някой да е недоволен от някоя тема. Все пак темите биват отваряни и четени доброволно. Нещо, което не ти допада, просто не го четеш и пр. Иначе и аз се възхищавам на толерантносттта на админите, особено в случаите с по-нервнички потребителки.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тук обаче очевидно се броят... Та, как сте всички в тая приятна вторнишка вечер? :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аз, не недоволствам, а репутациите , чиновете и столовете са ми дадени от хора на които съм помагал много пъти, просто казвам, че според мен с това нищо няма да се оправи.
Това е твое мнение. Но е грешно. Преобладаващо са недоволните отколкото участващите в това псевдо-разпускане.

Не разбирам в случая твоето недоволство от промяната? Не ти липсва нито репутация нито брой мнения и "чин", и основанията на админите както и резултата на мен ми се вижда повече от ефикасен. Така че, е добре в подобни ситуации и в позицията все пак на потребители да се съобразяваме повече, отколкото да недоволстваме :)
Но продължавам да се възхищавам от толерантността на тези админи и накрая мисля, че трябва да получат награда 8)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Предприемач.ком
Екстри - Webmaster Forum
За Форума - Webmaster Community
Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тук обаче очевидно се броят... Та, как сте всички в тая приятна вторнишка вечер? :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тая тема бутна спама в всички останали, ама ти никога няма да го разбереш.

Интереса към тая тема показва , че хората тук не им се работи , не им се създава нещо. Искат просто да разпускат. И вече била 400 страница.... що за боза се лее в тия страници не се наемам да кажа, но едва ли са креативни предприемачески мисли. Вместо безмислените ограничения в секциите , просто трябва да се премахнат съответните секции. Да се наблегне повече на полезното съдържание за предприемачи , от колкото на разпускането. Мисля всички можем да минем без оплакването от Гоогле и от Бойко и да споделим нещо полезно. Това естествено си е мое мнение и не го налагам на никого. Факт е че полезните работи намаляха в пъти от преди време.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Без оплакване от бойко може и да може, ама без оплакване от гугъл няма как, форума е в най-голямата си част онлайн бизнес, а знаеш много добре, че без гугъл и фейса няма такъв в днешни дни. Пък разпускането нека си го има, а и в офтопика има доста свестни теми, в политиката също, но като ще е за спам, нека спамим само в една, акоще и 1400 страници да стане. Аз по-се дразня като някой ми дигне тема от преди няколко години с тъп въпрос от колкото от другите неща. Като преди малко, не знам дали си я мернал пак някой току излезнал от училище със пълни простотии.
Интереса към тая тема показва , че хората тук не им се работи , не им се създава нещо. Искат просто да разпускат. И вече била 400 страница.... що за боза се лее в тия страници не се наемам да кажа, но едва ли са креативни предприемачески мисли. Вместо безмислените ограничения в секциите , просто трябва да се премахнат съответните секции. Да се наблегне повече на полезното съдържание за предприемачи , от колкото на разпускането. Мисля всички можем да минем без оплакването от Гоогле и от Бойко и да споделим нещо полезно. Това естествено си е мое мнение и не го налагам на никого. Факт е че полезните работи намаляха в пъти от преди време.
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Тук обаче очевидно се броят... Та, как сте всички в тая приятна вторнишка вечер? :)

да но за да е по-сигурно, може просто да се разходиш по анкетите в тази секция - За Форума да гласуваш и да споделиш какво си гласувала :) това е одобрения начин, за натрупване на началните постове...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Темата се оказа офтопична... :p
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Вискяре - прав си :)

Радвам се, че окръцкаха постовете, че в една тема бях отскочил с 500 поста и бая нереално изглеждаше - все едно съм във форума от 5 години и малко заблуждаващо идва.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Вискяре - прав си :)

Радвам се, че окръцкаха постовете, че в една тема бях отскочил с 500 поста и бая нереално изглеждаше - все едно съм във форума от 5 години и малко заблуждаващо идва.

А ти с какво си обясняваш, че активността в мега-темата намаля, освен с твоето участие, за което причината очевидно е, че си зает, но имаше други, които изведнъж загубиха "интерес"?
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

А ти с какво си обясняваш, че активността в мега-темата намаля, освен с твоето участие, за което причината очевидно е, че си зает, но имаше други, които изведнъж загубиха "интерес"?

Ти па много отблизо я следиш тази тема - кой кога пишел, с каква активност. Ми случва се все пак и работа да има човек. Не виждам защо се притесняваш толкова за чуждата активност.
 

Горе