Постовете от офтопик и политика не се броят вече

coolice

Owner
Постовете се броят само в общия брой най долу на хоум пейджа

за брой постове в ляво до ника НЕ се броят - все пак сме уебмастърски форум - постовете са референция кой колко е писал по сериозните уебмастърски теми...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

тва е удар под кръста :D
тъй да бъде, ще видим ко ще излезе :)

ако го направиш същото и за репутациите... ама няма стане :(
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

тва е удар под кръста :D
тъй да бъде, ще видим ко ще излезе :)

ако го направиш същото и за репутациите... ама няма стане :(


за политиката репутациите са спрени отдавна в офтопика ще си останът че някой постове си заслужават... поне така го мисля засега

пп на нас с блинки също ни липсва по някоя хилядарка постове
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Както казваше Рачков:Приравняване :D
 
От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

за политиката репутациите са спрени отдавна в офтопика ще си останът че някой постове си заслужават... поне така го мисля засега

пп на нас с блинки също ни липсва по някоя хилядарка постове

тва е стар и отдавна решен спор, ама ми е тръпка :)
да ги видим сега с ФБ страниците как ще ги направят двестя... и за други екстри трябва да се помисли за трупане на постове.... ааа и началните 10 стават трудни :D
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

супер, евала, доволен съм и аз
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

брех паднал ми реп паура... как ще почервенявам сега? :wink: дей виаграта в този случаи?
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Пак ли ни понижихте в ранг? :)

Поради що така решихте ако не е тайна? :)
 
така си личи ясно кой къде е писал за да натрупа мненията, а фокуса все пак е уебмастърството тук :) в тези секции може да си пишете за забавление като търсите такова :) просто не ги добавя към общата бройка в ляво в информацията за ника

на нас с Блинки също ни липсва ранг и по някоя друга хилядарка постове ... (на мен са около 2к)

пп Иначе решението го взех на вътрешно усещане... вседствие на другите промени като извадих икономиката / офлайн бизнеса от офтопика и подрех сериозните въпроси в секцията на експертите... там останаха само фън теми...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Аха еми що така си решил така ще е ама като не се броят там постовете няма ли да вземе да избие на дива лигавщина щото не се брои нищо? То не че сега е много по-различно, но де да знам.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Бре, аз сега се зачудих къде са ми изчезнали 40-на от мненията :) Идеята е добра, подкрепям.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Честито на печелившите , както се казва :lol:

Евала за решението, последните 2 месеца се пръкнаха доста съфорумци с повече мнения от мен, сега да ги видиме :twisted:
 
Приветствам с 2 ръце! Някои нови потребители имаха измамен брой постове и рейтинг. Сега лесно може да се определи кой наистина е бил полезен за форума.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Айде, нортрана и бърнхикса изгърмяха.
Мопите даже ако може ги делните , не мненията ами да не ми се броят въобще.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Айде, нортрана и бърнхикса изгърмяха.
Мопите даже ако може ги делните , не мненията ами да не ми се броят въобще.
Теб и целия да те делнат , няма изгуби форума.... човека с най-злощастната съдба в форума- Как Бойко му взел филията мас от ръцете , а гоогле му прецакал сайтчетата... и рев , рев тема след тема...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Деноминация на постове:)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Боже, ти си пълен боклук и после що съм обиждал, дано по-скоро някой от админите те види, че ми дигаш нервите. Ако беше до мен да ми го кажеш такъв щях да ти забърша че мама цял живот с лигавника щеше да те оправя после.
Теб и целия да те делнат , няма изгуби форума.... човека с най-злощастната съдба в форума- Как Бойко му взел филията мас от ръцете , а гоогле му прецакал сайтчетата... и рев , рев тема след тема...
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Фурумният каратист един въпрос. След като не искаш да общуващ с мен , защо все за мен пишеш ? Админите като видят поредния ти красив изказ ще останат във възторг. Поне този път няма псувни, вдигаш нивото, но за жалост с доста бавни темпове. Научи се да пишеш нормално и тогава го прави.
Боже, ти си пълен боклук и после що съм обиждал, дано по-скоро някой от админите те види, че ми дигаш нервите. Ако беше до мен да ми го кажеш такъв щях да ти забърша че мама цял живот с лигавника щеше да те оправя после.
 

Горе