Потребителите във Predpriemach.com - негативно и позитивно поведение

Радвам се, че те дразня :)
И аз я дразня, ама на мен си ми сипва. :) Няма какво да и се сърдиш, някой трябва да има смелост и такива действия да предприема. :)

Взе да става интересно
А още не е петък. :)
 
И аз я дразня, ама на мен си ми сипва. :) Няма какво да и се сърдиш, някой трябва да има смелост и такива действия да предприема. :)


А още не е петък. :)
Е тя нека си сипва, щом и доставя душевни оргазми :)

След като първия напън е неуспешен, ще опитам да класифицирам господата тук с малко по-напреднали техники -

А тези които мислят, че броя мнения и факта, че си Х години в този форум, нека не оставят с грешното впечатление, че това са единствените фактори (които също могат да се вземат в предвид в анализа) за анализиране на потребителите. Може да има потребители с над 1 000 и 5 000 мнения, това не пречи да са каруцари :)

Ще запазя проекта си за мен, виждам, че не е добре дошъл тук и някои го приеха много навътре, въпреки, че в употребата е указано да не се слага много навътре :)
 
Виж примерно понеже вкарваш разни термини като NLP, някой спомена ML , etc, - вземи направи истински анализ с ML на мненията и например създай бот, който да публикува мнения на база позитивен бот/ негативен. И виж какво ще излезе. В редит има дори цели субредити, които са само robots talking с ML. Но дотогава това, което си направил е просто скрейп data без никакъв смисъл.
 
Виж примерно понеже вкарваш разни термини като NLP, някой спомена ML , etc, - вземи направи истински анализ с ML на мненията и например създай бот, който да публикува мнения на база позитивен бот/ негативен. И виж какво ще излезе. В редит има дори цели субредити, които са само robots talking с ML. Но дотогава това, което си направил е просто скрейп data без никакъв смисъл.

ML & Deep Learning са далеч по-сложни от това което правя. Би ми се искало, но нямам нито знанията, нито времето. За сега се занимавам (и уча) с прости анализи на данни. Някои от тях помагат, някои не, зависи как се използват.
 
Скрейпването продължава...

Сетих се как можеш да бъдеш полезен. Ако толкова ти се "стърже" - помогни на майка си. Все имате някой загорял тиган или тенджера. ;)
 
То сама по себе си идеята е супер, но нали трябва да се хейтва всичко...Иначе е ясно, тази класация е:

1. SKY
2. Noke
3. Всички останали.
 
Айдеее, анализът за бистрота / утаечни елементи стана класация. В каква дисциплина се състезават участниците? Да знаем за кой да викаме... :)
 
То сама по себе си идеята е супер, но нали трябва да се хейтва всичко...Иначе е ясно, тази класация е:

1. SKY
2. Noke
3. Всички останали.
Пламко, бягай да правиш сайтове за 200 лева
 
Толкова тънкообидени има :) Интернет-нинджи както се вика, полях малко бензин в огъня с този анализ.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem


Айде да събираме постове и да спамим тук, само, че няма нужда да я караме по лични обиди и майки, тук в класацията топа е ясен ( и изненадващо някои хора са в топа на "недоклатения" ми анализ също).
 
Добавям @Anani към предишните посочени. Вършиш му работата, възстанових му каквото искаше, той пак обижда.
Ако не те е нарекъл поне веднъж "пу*ка" или "ку*ва" не ни го хвали. Мястото му не е в тази тема. Очевидно и "мерси" не е казал. :)
 
Е ся със звездички бягаш от анал-иза ми, недей така :)
Със звездичките влезнАх ли в черния списък?

Между другото, многократно съм наричала един форумен любимец "говедо" - по тоя параметър имаше ли ранкване, че не видях? :
 
нЕма :) 50 лева и те вкарвам в топа :)
Има логика. "Идиот" си е къде по-обидно от "говедо". Колкото до топа - не, МЕРСИ. 15!!!
 
Тука сравняваме круши с ябълки според мен. Статистиката поне такава, каквато е в момента кучета я яли. Мога да обиждам без обидни думи, обикновенно се нарича сарказъм - това няма алгоритъм, който да го лови, дори в последните военни проекти с АИ на биг Г. (заради което и мацката дето го ръководеше напусна)
Гореспоменатото важи и за анотнимите.
 
Много хубава статистика ама никакъв ме няма в нея, а се имах за такъв ярък форумен мембър.
 
Много хубава статистика ама никакъв ме няма в нея, а се имах за такъв ярък форумен мембър.
Ако казваше поне "мерси" от време на време...
 
Ако казваше поне "мерси" от време на време...
Ако поне отвреме-навреме получавах по някой и друг комплимент, можеше да понатрупам активи по тоя параграф, ама...
 
Ако поне отвреме-навреме получавах по някой и друг комплимент, можеше да понатрупам активи по тоя параграф, ама...
Мислех, че си само рафинирано високомерен, а ти си бил и суетен... Нямаш място в белия списък. Ориентирай се към каруцарско псуване.
 

Горе