Потребителите във Predpriemach.com - негативно и позитивно поведение

По принцип всяка тема трябва да е в офтопика, тук е честа практика да си пишеш по свой контекст извън темата, ама на :) това например не се анализира лесно
ти явно си от тия дето обичат да ги наказват. Тук темите са равни на разговор офлайн. Няма я садо мазо практиката да ти казват какво да пишеш разни двуклетъчни модератори.
 
ти явно си от тия дето обичат да ги наказват. Тук темите са равни на разговор офлайн. Няма я садо мазо практиката да ти казват какво да пишеш разни двуклетъчни модератори.
Никой не е забранил на никой нищо, но е редно да се спазват някакви норми все пак. Нали за това се различаваме от животните? :)
 
ти явно си от тия дето обичат да ги наказват. Тук темите са равни на разговор офлайн. Няма я садо мазо практиката да ти казват какво да пишеш разни двуклетъчни модератори.
Аха, ми дай да си пишем квот ни падне, пък автора и другите от да си говорят за квот' си искат, пък @Blinky да чисти и подрежда темите :) После неговите номера били п********
 
Аха, ми дай да си пишем квот ни падне, пък автора и другите от да си говорят за квот' си искат, пък @Blinky да чисти и подрежда темите :) После неговите номера били п********
как ти личи че не си от форума а некъв скитник, утре ще си в друг форум и те така те.
 
Клоквай интела и да не ти пука :) Мегахерците няма да ти променят позицията в "анал-иза" :D
 
Толкова тънкообидени има :) Интернет-нинджи както се вика, полях малко бензин в огъня с този анализ.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem


Айде да събираме постове и да спамим тук, само, че няма нужда да я караме по лични обиди и майки, тук в класацията топа е ясен ( и изненадващо някои хора са в топа на "недоклатения" ми анализ също).
Не знаеш, че тук всички са мега разбирачи и по-по-най. Обаче когато им кажеш няколко истини много ги боли и веднага ставаш неудобен и неможач :)
 
Не знаеш, че тук всички са мега разбирачи и по-по-най. Обаче когато им кажеш няколко истини много ги боли и веднага ставаш неудобен и неможач

Е, те нека си разбират, нека си спамят и правят офтопици на воля, дори и анализа ми да няма грам истина, аз никъде не съм казал, че човекът х в даден списък е лош или малоумник, но някои това видяха в списъка (или себе си) и започнаха с нарицания и спамове, та и нечии майки бяха споменати :) хората за градивна критика не са чували. Нанди ми се обиди, после пък не и било обидно, после съм бил смешко, после всичко което съм правил е недоклатено като анализ и подобни, после не и тежало, после това което съм правил нямало значение, ще взема да и подаря книга за конструктивна критика, та да "сипва" на мен, на блинки и който си иска още, ама както си трябва (даже и на интелчо и на амд фенбой ако има тук). Но винаги реагират така хората, като им посочиш, че човекът 'x' е написал 'y' простотии... ама нали сме от 200Х година във форума с XXXX мнения.. велики сме :)

Темата е за поведението на някои "каруцари" във форума. Някой ако има желание, нека каже нещо свестно по темата или ме разкритикува, но по стандартите на първия свят, градивно и смислено :)

ПП: за "убавия" списък никой нищо не казва?
 
Е, те нека си разбират, нека си спамят и правят офтопици на воля, дори и анализа ми да няма грам истина, аз никъде не съм казал, че човекът х в даден списък е лош или малоумник, но някои това видяха в списъка (или себе си) и започнаха с нарицания и спамове, та и нечии майки бяха споменати :) хората за градивна критика не са чували. Нанди ми се обиди, после пък не и било обидно, после съм бил смешко, после всичко което съм правил е недоклатено като анализ и подобни, после не и тежало, после това което съм правил нямало значение, ще взема да и подаря книга за конструктивна критика, та да "сипва" на мен, на блинки и който си иска още, ама както си трябва (даже и на интелчо и на амд фенбой ако има тук). Но винаги реагират така хората, като им посочиш, че човекът 'x' е написал 'y' простотии... ама нали сме от 200Х година във форума с XXXX мнения.. велики сме :)

Темата е за поведението на някои "каруцари" във форума. Някой ако има желание, нека каже нещо свестно по темата или ме разкритикува, но по стандартите на първия свят, градивно и смислено :)

ПП: за "убавия" списък никой нищо не казва?
Лягай си, вече. Започна да ръсиш тотални глупости. Ясно, че като анализатор те няма, ама поне последователност гледай да има в обвиненията ти.

п.с. единственият обиден в тая тема си ти, приятелю, а не бива. Обърнахме ти толкова внимание. Обидно щеше да е да ти подминем първия напън, а не да останем и да те гледаме как сереш. Включи и тая думичка в стъргалката. ;)
 
Лягай си, вече. Започна да ръсиш тотални глупости. Ясно, че като анализатор те няма, ама поне последователност гледай да има в обвиненията ти.

п.с. единственият обиден в тая тема си ти, приятелю, а не бива. Обърнахме ти толкова внимание. Обидно щеше да е да ти подминем първия напън, а не да останем и да те гледаме как сереш. Включи и тая думичка в стъргалката.

Е благодаря за вниманието :) не си обидена, не се припозна в анализа, не даваш 50 лева за позицията ти в новия лист, въпреки, че мненията или поне написаното от теб твърдят друго, значи сега е било за внимание. Да видим следващия какво ще каже ;)

А да... не съм приемал мнения, щото съм бил кУрав wordpress фен, и не стоплям лесно :)

Лека нощ, до нови мнения и офтопици :) много ме саднахте днес, благодаря за критичния фийдбек, който бе толкова полезен за мен и обществото уебмастъри и предпрЙемачи тук :(
 
Знам че е натурално да приемеш несериозния фийдбек не особено положително след като си отделил време за творението, ама трябва човек да се абстрахира и да гледа по-отгоре на дискусиите тука.

... Не за друго ами заради социалния и интелектуалния профил на аудиторията най-вече.
 
Знам че е натурално да приемеш несериозния фийдбек не особено положително след като си отделил време за творението, ама трябва човек да се абстрахира и да гледа по-отгоре на дискусиите тука.

... Не за друго ами заради социалния и интелектуалния профил на аудиторията най-вече.

С тоя аватар да ми говориш за интелект.. (кикотя се тук наум, ама няма емотиконка) :) че получи няколко лайка, ок, ама не се вживявай. Дискусия тук аз не видях, по-скоро каруцарско писане по клавиатурата и крякане, в микс с недоволствие и ирония, все едно предприемачите загубиха 30% от доходите за деня.. ти къде видя смислена дискусия с нормален фийдбек без цинизми в предприемач.ком секция оф топик?
 
Ама каква дискусия, ти неумишлено направи най-подходящата тема за изпускане на парата.
И пропусна да пожънеш бенефитите.
 
Ама каква дискусия, ти неумишлено направи най-подходящата тема за изпускане на парата.
И пропусна да пожънеш бенефитите.

Е що изпускате пара? В Америка и Германия влаковете и колите я карат на ток, взЕмайте пример, вместо да изпускате пара от горещите въглени.

А за бенефитите.. жалко, следващия път :)

@Blinky ако даваше по 5 лева за сериозно мнение с нормален и градивен фийдбек без ad hominem и подобни цинизми, щяхте вие да изпуснете бенефита :)
 
Смешно човече си ти, Кацаров.

Ти няма да видиш градивното, дори ако те ритне в главата. То е тук в постовете ни, ама ти, като типична префинена госпожица не искаш да ги видиш. Почти всеки пост, независимо дали е ироничен или саркастичен, ти показва къде грешиш. Виж го, анализирай казаното - ама не можеш, нали?

Тръгнал си да правиш преценка на малкото ни комюнити, без да знаеш как се прави това. Заложил си си шепа абсурдни думички, някои от които дори не са обидни. Тук се обижда и на "мърша", ама откъде да знае фина дама като теб. Вие, аристократките не използвате такъв речник. :)

Не си взел под внимание най-важното за анал-иза ти - модерацията. Наистина грубите постове са изтрити от блинки. Ти правиш аутопсия на изкуствена перука. Е, няма как по този начин да откриеш причината за смъртта. :)

Виж си един от последните постове - в него си противоречиш непрекъснато. Говориш за "ad hominem", а всъщност пръв нападна хората, наричайки ги "Отайка" и "каруцари", понеже някога са използвали думата "идиот". - Смех!
Покажи един пост, освен своите, в които някой е обиден. За да се обидим, трябва да приемем напъните ти да изобретиш изкуствен психолог насериозно, а ние не ги. Присъствието и класирането ни в смешния ти чаршаф, ни забавлява. Сгреших, когато ти казах, че правилният инструмент е собственият ти аналитичен апарат. Ти нямаш такъв, и го знаеш. Затова си тръгнал да използваш бот, ама виждаш, че не става. Ми не се сърди на нас, че опитваш да ядеш супа с нож и вилица, пък не ти се получава. Порасни, учи - един ден може и да измислиш нещо интересно, което вече ще работи. Успех! :)
 
Смешно човече си ти, Кацаров.

Ти няма да видиш градивното, дори ако те ритне в главата. То е тук в постовете ни, ама ти, като типична префинена госпожица не искаш да ги видиш. Почти всеки пост, независимо дали е ироничен или саркастичен, ти показва къде грешиш. Виж го, анализирай казаното - ама не можеш, нали?

Тръгнал си да правиш преценка на малкото ни комюнити, без да знаеш как се прави това. Заложил си си шепа абсурдни думички, някои от които дори не са обидни. Тук се обижда и на "мърша", ама откъде да знае фина дама като теб. Вие, аристократките не използвате такъв речник.

Не си взел под внимание най-важното за анал-иза ти - модерацията. Наистина грубите постове са изтрити от блинки. Ти правиш аутопсия на изкуствена перука. Е, няма как по този начин да откриеш причината за смъртта.

Виж си един от последните постове - в него си противоречиш непрекъснато. Говориш за "ad hominem", а всъщност пръв нападна хората, наричайки ги "Отайка" и "каруцари", понеже някога са използвали думата "идиот". - Смех!
Покажи един пост, освен своите, в които някой е обиден. За да се обидим, трябва да приемем напъните ти да изобретиш изкуствен психолог насериозно, а ние не ги. Присъствието и класирането ни в смешния ти чаршаф, ни забавлява. Сгреших, когато ти казах, че правилният инструмент е собственият ти аналитичен апарат. Ти нямаш такъв, и го знаеш. Затова си тръгнал да използваш бот, ама виждаш, че не става. Ми не се сърди на нас, че опитваш да ядеш супа с нож и вилица, пък не ти се получава. Порасни, учи - един ден може и да измислиш нещо интересно, което вече ще работи. Успех!

Е щом тръгна и кратки есета да пишеш, браво, наистина нямаш какво да правиш :)

Това за ад хоминема удобно го насочи към мен, отвори уики страницата и го прочети отново. Ако искаш и ще ти пратя ютюб клипче за първолаци.

Като гледам как "сипваш" и какъв е речника ти, продължаваш да се изкачваш на горе по списъка :)

Ти (и други "каруцари") почна да ме "нападаш" личностно и да ме определяш, докато аз единствено определих дадена група като "каруцари" и "отайки". Директно хора не съм определял никой личностно, майки не съм споменавал и "мърша" не съм давал като определение.

Всички твои мнения са насочени към мене и един логичен аргумент, защо "анал-иза" ми смешен не каза, но повтори поне 10 пъти, че съм смешко.

Че анализа ми не е перфектен не е, ама когато човек използва цинизми и определения в ежедневния си речник, влиза в групата "отайки" и "каруцари". Това помага на дадени хора тогава с техния аналитичен апарат да си направят анал-иза и да те погледнат с друго око.

Аз личностно няма да те нападна, колкото и каруцарски да се държиш, но ти продължавай напред, с твоите мнения, така храниш само скрейпъра.

Ако се опитваш да ми докажеш, каква съм "утрепка", колко съм смешен и т.н., откажи се, ако се опитваш да ми докажеш, че анализа нищо не струва, няма нужда, ясно ми е, че за теб тежест няма. Та какво се опитваш да докажеш с дългите ти мнения, насочени директно към мен? :)
 
Всички твои мнения са насочени към мене и един логичен аргумент, защо "анал-иза" ми смешен не каза
Е, няма какво да ти кажа повече. Аргументирах се толкова пъти, а ти не можеш да го видиш. Жалко, изглеждаше интелигентно момче, ама явно не си. Дерзай! :)

п.с. Ти си най-активен в темата си (логично) - явно и ти нямаш какво да правиш. ;) Изводите ти са абсурдни. Продължавай да ни изумяваш.
 
Е, няма какво да ти кажа повече. Аргументирах се толкова пъти, а ти не можеш да го видиш. Жалко, изглеждаше интелигентно момче, ама явно не си. Дерзай!

п.с. Ти си най-активен в темата си (логично) - явно и ти нямаш какво да правиш. Изводите ти са абсурдни. Продължавай да ни изумяваш.

Супер аргументи тогава, евала, мерси :)
 
Жените изследват човешката природа и се специализират в м/уличностна комуникация, а мъжете строят разни неща и (се опитват да) решават (съществуващи или не) проблеми. Тъй е било от време оно.

ПП: Ка(ру)царов, да плеснеш "утрепка" и "отайка" в един пост ми иде малко в повече...
 
Жените изследват човешката природа и се специализират в м/уличностна комуникация, а мъжете строят разни неща и (се опитват да) решават (съществуващи или не) проблеми. Тъй е било от време оно.

ПП: Ка(ру)царов, да плеснеш "утрепка" и "отайка" в един пост ми иде малко в повече...
Жените изследват човешката природа и се специализират в м/уличностна комуникация, а мъжете строят разни неща и (се опитват да) решават (съществуващи или не) проблеми. Тъй е било от време оно.

ПП: Ка(ру)царов, да плеснеш "утрепка" и "отайка" в един пост ми иде малко в повече...

Е като ти идва в повече, явно не можеш да носиш на много :( окей. На мен ми е все едно дали някой греши с У и О, с И или Й, понясял съм повече, не съм "слаба душица" като теб :) (упс, ad hominem? @nandibandi ще ми сипеш ли?)

Фокусирахте се върху мен, аз проблем с това нямам, вие явно имате :)

Продължавайте :)

Нека спама (или айде да не е спам, щото е "спамерска" тема, ами безмислени ad hominem мнения с аргументация състояща се главно от цинизми и нестандартни/иронични определения) продължава!
 
Последно редактирано:

Горе