Потребителите във Predpriemach.com - негативно и позитивно поведение

Имам въпрос към @Blinky , та какво смята да прави с хората които обиждат и нагрубяват тук във форума, да не избровяма имена?
Той на татко няма нужда да се прави :) те хората които си продължават са си явно такива (и винаги са били и евентуално винаги ще бъдат). Вече те какви примери дават на техните семейства си е друг въпрос, но това са други теми които не ни засягат. @Blinky има по-голям проблем с ботовете тук, отколкото с двама/трима човека, които "каруцарстват" :)
 
Имам въпрос към @Blinky , та какво смята да прави с хората които обиждат и нагрубяват тук във форума, да не избровяма имена?
Ще се трием, а на тия които обожават, не мога да ги възпитам, явно там е изпусната история. Но с рипорти, тук може да се търкаме. ;)
 
Не знам дали има смисъл, груби, ароганти, който взимат работата на другите, а ти ги хвалиш. @Blinky
За съжаление, така се получава, чрез грубост и арогантност печелят на твои гръб и чрез обиди, караики хората да се обръщат към тях не към еди кого си.
 
Не знам дали има смисъл, груби, ароганти, който взимат работата на другите, а ти ги хвалиш. @Blinky
За съжаление, така се получава, чрез грубост и арогантност печелят на твои гръб и чрез обиди, караики хората да се обръщат към тях не към еди кого си.
Чак пък да ги хваля. :) И мен са ме нагрубявали, правят го и сега, просто хората вече са си изградили мнение, и ако са овце ще вземат в предвид кой какво казва за другия, ако вярват на собствените си сетива, ще игнорират казаното/написаното. Не му отдавайте такава важност, в интернет всеки един ник може да крие човек, който не е сигурен в себе си и намира отдушник, изливайки грубости към други. Не е лично, приемаме, че е нещо нормално. Според мен няма да е лошо да се свикне с таза мисъл. :)
 
Не знам дали има смисъл, груби, ароганти, който взимат работата на другите, а ти ги хвалиш. @Blinky
За съжаление, така се получава, чрез грубост и арогантност печелят на твои гръб и чрез обиди, караики хората да се обръщат към тях не към еди кого си.
Сашке, опитвам се да се въздържам от диалози с теб, но твоето поведение вече минава границите на нормалното. От ден първи тук, само мрънкаш и търсиш вината за неуспехите си в хората, които успяват. Я погледни дали причината не се крие в теб самата!

Ти знаеш ли какво е свободен пазар?? Нещо, в което производителят предлага, а клиентът има право да избере стоката, която му харесва. Изборът на един, вместо на друг е пазар, а не кражба!! Никой не ти е откраднал клиентите. Те сами са избрали с кого да работят. И знаеш ли защо? Нека ти кажа защо:

Дори да изглеждаше кадърен автор, а ти не си, психическата ти нестабилност отблъсква хората. Всеки твой коментар показва шизоидно поведение, заради което клиентите ти бягат далече. Изключителната ти неграмотност е друга причина, заради която потребителите на форума не желаят да ползват услугите ти.

Направи си услуга - седни и поработи върху себе си, защото никой не е длъжен да те приема с всичките ти недостатъци, освен майка ти и баща ти. Успех! :)
 
Твоето мнение не ме интересува. Който търси намира. Вината е у другите хора точно. А неграмотни много,една от тях си ти. Край на разговора ми. Стигнала съм до тук значи мога и още.
 
J32WU7XRXM63ZBK67CU53PJGKY.gif
 
91 идиот 23 @biaaro 2561 0.008980866849

А мен що ме няма в тоя списък? Това е недопустимо...

Edit: ама ме има в БЕЛИЯ списък, бааси, това е сигурно щот вземах бяло снощи?
 
Ми не, прост анализ на информация. Това тук не включва всички потребители, тъй като не всички са ги писали тези думи - https://drive.google.com/open?id=1OvSrD2cIB0CFtxmIC3e-a5UgjztbHvBW

Бтв имам и позитивен spreadsheet, но за него още няма отворена тема във форума :)

и думите които са в "лошия речник" са:


PS: явно не съм скрейпнал всички теми и съобщения, но голяма част от тях
@biaaro

EDIT: а после виж и "белия" списък, там си по-напред ;):

Ето и списъка с потребителите използващи най-често думите:




с отношение към общия брой коментари: https://drive.google.com/open?id=1NzEShlL0ODkSu61lqAFeWfkdu41IN9IF

Респект към @Blinky и останалите в топа.

PS: Топа този път го направих по честота на използването на думите, като който иска може да избере и относителността за сортиране.
 
Поръча ми 2 статии, написах му ги, изпратих му ги, предварително се разбрахме за цената. Каза, че ще ми плати и след няколко часа получих съобщение, цитирам: "Zdrasti, reshih da izpolzvam drugi uslugi, nqma da polzvam toite statii, izvinqvam se za izgubenoto vreme."
Спря да ми отговаря на съобщенията. Не сме се разбирали за благотворителен труд. Нямам думи, надявам се да не пострадат и други съфорумци от този тарикат. То така от мен 2 статии, от друг 3, хоп, ето ти готови статии без пари.
 

Горе