Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

За сега съм свободен и бих се присъединил към подобно начинание.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Да не стане само като протеста на 17 :) българия ще избухне, хиляди у фейсбук... десетки на улицта...

Напишете у копелето гугъл "ком емине"

за да се запознаете с подробности и да организираме разходката:)

това все пак са си около две седмици в гората :)

ако някой иска да отслабне преди морето - гарантирана редукция на теглото 5 - 20 кила :)
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Трябва си някакъв съпорт по пътя. Преди години имаше такова офф роад състезание по този маршрут.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Един познат преди 2 години се беше организирал с някакви пичове за колоездачен пробег София-Варна. Бая беше свалил килца от това колелце, а самото колелце някакво про се водеше, към 800 лева някъде му излезе 2ра ръка.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Ето една добра дестинация да си вдигнете малко адреналина:

Пирин - Кончето
"Дължината на седловината е около 150 м, като в най-тясната си част достига до 0,50 м."

Indexph11a.png


i_1158433609_koncheto.jpg


001591188.jpg


Image_304501_6.jpg


000994773-big.jpg


i_1309878052__MG_3710.jpg
 
От: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Ето една добра дестинация да си вдигнете малко адреналина:

Това е много добро:)

Има ли тук запалени бънджисти? Аз съм съм се пробвал само на Витинята на 2 пъти с Адреналин. Бях се навил и за парашутите, но тогава нямах кинти и така си остана:)

Имаше един Васко от Адреналина се метна със слънчевите очила като си ги държеше с едната ръка да не фръкнат, голяма гъзария:), ама май го направи да надъха някои, които се бяха разколебали де:)
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Спокойно, пролет е - ще завали :D
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

КОМ - ЕМИНЕ
СЪРВАЙВЪР В БАЛКАНСКИ УСЛОВИЯ?
КРАЯ НА АПРИЛ -
ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ?

АКО ДА - АЙДЕ ДА СЕ УГОВАРЯМЕ,
С ЦЕЛ БЕЗОПАСНОСТ И ЗАБАВА, ТРЯБВА ДА СМЕ ПОНЕ 4-5 ЧОВЕКА?
 
От: Re: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Доказано е, че ако на вън вали трафика се покачва с 40%. :) Това беше цифрата, ако е слънчево времето де. Не да е студено и да завали, тогава може да са други %. Очаквайте лятото и по-малко. :(
Днес дъждец, налазват ли адсенса:)
 
Re: От: Re: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Днес дъждец, налазват ли адсенса:)
За Adsensе-а ще кажат адсенсърите на локално ниво. Но като гледам активността на форума, определено има разлика от вчерашния слънчев ден. :)
 
От: Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

И аз се каня от 2 години да си направя един сървайвър ком-емине, ама ме притеснява това спане в гората през ноща...

А няма други идиоти които да се съгласят да тръгнат с мен :)
Децата ми бяха на 4 и 7 г, когато само четиримата, и жена ми, направихме 12 дневен преход на Пирин. Като ни срещнеше група туристи започваха големи ахкания по отношение на децата как ходели. Като им се нарадваха и се поогледаха, започваха новите ахкания - къде ни е групата, и вайкания - като разберяха, че нямаме група и сме сами.
AMOUN-е, прехода Ком-Емине мъртъв ли е вече? Или търсиш по свободна програма? Нямам време, иначе това е една несбъдната мечта. Обичам много планините.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Трябва си някакъв съпорт по пътя. Преди години имаше такова офф роад състезание по този маршрут.
Неучастващите ще организираме онлайн поддръжка. :D
 
От: Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Децата ми бяха на 4 и 7 г, когато само четиримата, и жена ми, направихме 12 дневен преход на Пирин. Като ни срещнеше група туристи започваха големи ахкания по отношение на децата как ходели. Като им се нарадваха и се поогледаха, започваха новите ахкания - къде ни е групата, и вайкания - като разберяха, че нямаме група и сме сами.
AMOUN-е, прехода Ком-Емине мъртъв ли е вече? Или търсиш по свободна програма? Нямам време, иначе това е една несбъдната мечта. Обичам много планините.

Ще се съберем :)
само ми се иска да е малко по сървайвърско :)
без хижи и селища по пътя...

Ако има навити да казват и да се организираме....
само да уточним времето...
но ако някой иска да се включи нека го направи реално - не искам да е като на протестите - онлайн хиляди - на място десетина :)
 
От: Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

:Dкак ще издържат без нет 10-12 дни, че аз 2 дни да няма и съм болна :D
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

КОМ - ЕМИНЕ
СЪРВАЙВЪР В БАЛКАНСКИ УСЛОВИЯ?
КРАЯ НА АПРИЛ -
ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ?

АКО ДА - АЙДЕ ДА СЕ УГОВАРЯМЕ,
С ЦЕЛ БЕЗОПАСНОСТ И ЗАБАВА, ТРЯБВА ДА СМЕ ПОНЕ 4-5 ЧОВЕКА?

Много е рано края на Април. Горе не е като в София. Ще умрем от студ, особено ако завали , а истинска планинска екипировка не ми се купува за 2-3к. Трябва да е по такова време, че нощем да не наближава нулата - тоест Юли, Август. Иначе то може и частично включване - само за отсечката Ехо-Козя стена-Добрила - например, тъкмо там се слиза лесно с лифта :)
 
Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Много е рано края на Април. Горе не е като в София. Ще умрем от студ, особено ако завали , а истинска планинска екипировка не ми се купува за 2-3к. Трябва да е по такова време, че нощем да не наближава нулата - тоест Юли, Август. Иначе то може и частично включване - само за отсечката Ехо-Козя стена-Добрила - например, тъкмо там се слиза лесно с лифта :)

Какви екипировки, какви 5лв :) Аз планирам с един спален чувал и 1 ножка да тръгна.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Значи да се приготвим да те събираме на кубчета.
 

Горе