По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Martin3s

Member
Интересно ми е по колко продажби реализирате дневно.
Нека в темата се включат само търгоци на БГ пазара, защото извън него е различно.

Стартирам аз (то мойто хич не е за споменаване).
Сайт на 1 месец - 50+ продажби - реклама само във ФБ. Чичо гъгул още не ми праща клиенти.
Стока - само внос.
Среднодневни пощения - 1000+


П.С.
Да спомена, това което съм виждал (реални постигнати продажби от оналйн магазин с бг насоченост) към днешна дата.
Магазин за дрехи - 70+ дневно продажби
Магазин за обувки: 120+
Магазин за обувки 100+
Магазин за обувки (на 1 месец): 200 пратки само в понеделник. Средно по 100 дневно.

Тези цифри са реални, предимно със ФБ трафик. (Надъх-Надъх)
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Имаш 50 продажби дневно със сайт на 1 месец? Кво правите с тия дрехи, направо нямам думи. Колко се печели от 1 дреха, да взема се преориентирам докато е време :D
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Де да имах по 50 дневно - 50 общо :D :D
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Дай малко повече подробности за тия магазини.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Без собствен сайт средно 4-5 продажби на ден. За момента само с 1 единствен продукт.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

С 1 продукт по 4-5 продажби дневно е супер постижение.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Де да имах по 50 дневно - 50 общо :D :D
Ами, братле, оправи двата слайдера, че линкват към несъществуващи страници, като за начало.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Да, благодаря - това е след активацията на SEO Paladin Manager и съм забравил да сменя линковете ;)
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

М/у другото за направата на новата група имаше 2 основни причини, твоите няколко теми, за неща свързани с магазина ти, това, че аз правя такъв в момента и онази тема за конверсията, дето от година стои не ползвана /защо според мен и защо доста от колегите тук нямат линкове към техни проекти, писах някъде вчера май, но мисля, че е доста логично - донякъде/. Та да вземеш да се разшишеш в групата, мисля, че доста качествени съвети ще получиш
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Хехе, аз като жена мога да кажа, че онлайн магазина ти предлага интересни неща на наистина прилични цени.
Продължавай в този дух!
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Темата според мен е интересна и адмирации към хората, които споделят информация в нея. Все пак разбирам много повечето, които не го правят и си пазят тази статистика за тях, често това е информация, за която се плаща на разни агенции да направят проучване и т.н. Съжалявам, че не мога да помогна, нямам магазин. Вероятно ако се направи анонимна анкета, би се събрала по-сериозна статистика за посещенията и продажбите /ако вече няма такава де/
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Много интересно. 50 + продажби. дай боже дай.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Май имаше такава тема вече, но нищо. Нямам онлайн магазин и никога не съм имал, но имам приятелка, която работи в онлайн магазин за дрехи (няма да споменавам имена). Каза ми, че не падат под 500 дневно. Щях да падна от масата. :D Имайте в предвид, че цените им не са от най-евтините. После народа бил беден...
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

в тази тема най има малко завишени данни
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Два от клиентите, с които работя, правят по 500+ поръчки всеки на ден, като е малко по-слабо през уикендите. Но говорим за лидери на пазара.

Други няколко, с които работя/работех правят по 50 на ден, някои по 10-20-30, в зависимост от нишата и доста други фактори.

Аз лично правя по около 100 продажби на ден на моите продукти, но говорим за книги тук и за англоезичния пазар, така че няма как да е съизмеримо с реалностите в България.

Нишите на клиентите ми няма как да ги спомена, просто защото няма да е коректно, но като си вършиш нещата както трябва и като работиш правилно - резултатите са налице. Даже очакваме оборота да се качи с 10-20% този месец, но има още седмица преди да знаем дали ще сме успели да постигнем това покачване. :)
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

бах м*ама му да те наема на работа. ако си търсиш пиши!
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Дрехи се продават доста наистина, само че там надценките не са толкова големи според мен. А и нишата е страшно конкурентна и трудно се пробива. Не говоря да закачиш някоя друга продажба, а да си основен играч е зор работа. Трябва доста лев за реклама и качествени продукти на ниски цени. Но е факт, че все повече хора пазаруват онлайн. Също е факт, че огромен процент от хората в България са доста как да кажа- суетни, така че всеки гледа как ще изглежда. Купуват се масово дрехи и всеки иска нов и скъп телефон, това е като някъв социален статус един вид. Интересно е, че сега като OLX пропадна доста хора ще останат без работа, пълно е с народ дето продаваше там дрехи и то мащабно. Рекламата също е много важна, когато пусна реклама правя в пъти по-големи продажби, но понеже уча за държавни изпити в момента нямам физическото време да обработвам над 7-10 поръчки дневно, все пак цял ден само чета. Има хляб в тези онлайн магазини, но трябва да се изпипат добре нещата, а не просто да има нещо там. Тези, които са се сетили по-рано и първи са направили такива сег асигурно са доста добре.
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

Да, винаги съм отворен за предложения за сътрудничество, стига и двете страни да има какво да спечелим от съвместната работа. :)

Само преди да ми пишете имайте предвид, че тези 500+ поръчки не стават от днес за утре - единия ми клиент отвори онлайн магазина си преди 5 години, а другия преди 2 години. Но като всеки месец качваш броя на продажбите лека-полека се достигат доста високи нива.

бах м*ама му да те наема на работа. ако си търсиш пиши!
 
От: По колко продажби реализирате дневно - тема за сверяване на часовника

И ако кажете че това не са продажби на реплики едва ли някой ще ви повярва...
 

Горе