По колко часа работите на ден?

От: По колко часа работите на ден?

8 Часа на работа и до 6 часа по собственият ми проект
 
От: По колко часа работите на ден?

Е ся да ви хване Дянков в тая тема, ще има много да се обяснявате за кой работите и къде са ви данъците : D
 
От: По колко часа работите на ден?

Е ся да ви хване Дянков в тая тема, ще има много да се обяснявате за кой работите и къде са ви данъците : D
Варианти за отговор бол. Ето някой от тях:
1. "Работя за чуждестранна компания."
2. "А не, просто се фуках. Няма нищо вярно в написаното."
3. "Написал съм, че работя, а не че изкарвам нещо от това."
4. "Котката ми е спала на клавиатурата и докато не съм внимавал се е появило това уж мое изказване."
 
От: По колко часа работите на ден?

Е то ако се стигне до разследване от НАП, нали знаеш, че боклуците от НАП могат да ти гледат сметките и да гледат какви пари ти идват и ще ходиш да се обясняваш после като палачинка, откъде и как са ти пращали тея пари, аз разбира се не казвам ,че ще се плаща нещо, само глупаците плащат на НАП, това съм го казвал и преди, още като хванах happyslacker, че работи в НАП СОФИЯ, когато уплаши 20 процента от предприемачите, че НАП щели да глобяват адсенс потребителите ( и те глупаците отидоха и си подадоха данъчните декларации - някои за по 100 долара , и сега след като една година са дали декларация, вече са вътре, че се очаква другата година да подадат, ако не подадат, стават проверки > сяка година ще и ибават майката като са глупаци ) , пък досега нито 1 глобен няма. Някакви такива : )
 
От: По колко часа работите на ден?

Абе вярно ли е тва за Хепито? Не мога да повярвам. Имаш ли доказателства или само предполагаш? Не вярвам.... А за адсенса, проверяват ама големите риби или по сигнал, най-вече второто, има и някакъв риск наслуки да те улучат ако си малък ама всеки сам си преценява.
 
От: По колко часа работите на ден?

Зависи от проекта.. Понякога например правя дадено лого за 2-3 часа, когато идеите ми идват веднага, а понякога го правя по 2-3 дни.. :)
 
От: По колко часа работите на ден?

Е ся да ви хване Дянков в тая тема, ще има много да се обяснявате за кой работите и къде са ви данъците : D

Братле ако решат да ни направят мръсно, тази тема е най малкото за което ще се хванат! Самият форум е достатъчно доказателство че имаме недкларирани доходи от работа в сянка. Само заради форума могат да се захванат без да им се налага да влизат в подробности. Винаги могат да ни направят мръсно - стига да решат.

Хепито щом работи в НАП би трябвало да е на наша страна, и да ни светне някои далаверки как да се пазим от злото. :wink:
 
От: По колко часа работите на ден?

По колко часа работим на ден ли? Ами след ограничението в LJ горе доло денонощно :shock:
 
От: По колко часа работите на ден?

12 +/- през седмицата събота не работя повече от 4 часа. Неделя гледам да бягам от работа, като дявол от тамян.
 
От: По колко часа работите на ден?

По колко часа работим на ден ли? Ами след ограничението в LJ горе доло денонощно :shock:
Брей, ти направо ме измести от първото място, аз мислех да го бодна със 17 часа, ама за малко :wink:
 

Горе