По колко часа седмично работите?

По колко часа седмично работиш?


  • Общо гласове
    79
От: По колко часа седмично работите?

Работя средно по около 6ч/д за фирмата и около 3ч/д по мои проекти. Понякога работя по 2-4 ч събота и неделя.
Има дни, когато работата е малко и тогава гледам да чета, тествам и уча нови неща. Покоя е смърт за нашия бизнес. Трябва постоянно да се следят тенденциите и да се развиваш, иначе конкуренцията те смазва. Трябва да се отделя време и за инспириране, за да идват идеи за нови услуги и продукти.
Преди работех повече, имах поредни дни по 11ч работа. Дори ядях на компютъра и там си пиех кафето. Редовно не си доспивах. Докато не получих високо кръвно и световъртеж. Стреса не прощава на никого, рано или късно те набарва, обикновено изненадващо. Сега предпочитам да прекарвам почивките за кафенце и обяд с колегите и да не си давам толкова зор.
 
От: По колко часа седмично работите?

Преди работех по около 8 часа на ден, което беше доста натоварващо. Работата на компютър е гадна и изморителна, дори да не изглежда така. Все пак като се поразвих намалих работата на 5 часа максимум на ден, събота и неделя не работя.
 
От: По колко часа седмично работите?

10 до 19 после 3 часа на вън и пак пред компютъра. Малко е трудни да се каже кое е работа и кое не, примерно сега като лазя из форума това не е работа. Ако 10 реда текст 1 ч час се че чудя как да ги пренапиша и това не е работа. В крайна сметка от 10 до 19 може би се събира 3-4 работа, през останалото време е мъка или нищо
 
От: По колко часа седмично работите?

Засичането на часове is for pussiez, namean and gnomesayin' ! :D
 
От: По колко часа седмично работите?

Много ми е трудно да го изчисля. Има години, в които работя (т.е. създавам нови неща) 1-2 месеца. Май повече от 6 месеца на година не работя активно.... През останалото време просто наглеждам сайтовете и следя статистики. Или създавам неща, които не са за пари, а за кеф. Купувам джаджи и експериментирам с тях. Разучавам софтуери и уеб приложения. Следя тенденциите в областите, които ме интересуват. Гледам конкурентните сайтове как се развиват.

По-голямата част от времето ми е заето с трупане на идеи. Което не знам дали се води работа. Но ако е така, то работя 60-80 часа на седмица. А реалното им осъщестяване е средно по-малко от 10 часа на седмица.

Хубаво е да си freelancer :)
 
:) Този бизнес е ноу хау... затова трупането на идеи и престоят в професионални форуми се брои за работа :)

Последните три отговора за над 80 часа, бачкам докато съм буден и спя по 4-5 часа горе долу означават едно и също :)
 
От: По колко часа седмично работите?

Често работя по над 12 ч. на ден, събота и неделя по-лежерно, но пак поработвам поне по 5-6 часа, основно вечер. Почивам, само ако съм болен, но за щастие боледувам рядко :)
 
От: По колко часа седмично работите?

И аз някъде от 4 до 8 часа на ден. Преди бачках плътно само да се разсъня и почвам докато се стъмни.
Събота и неделя изключвам телефони, скайп, имейли.. и почивам
 
От: По колко часа седмично работите?

На всички, които искат да работят малко и да печелят повече препоръчвам книгата: "4 часова работна седмица" на Т. Ферис. :)
Да живее комунизма.
 
От: По колко часа седмично работите?

На всички, които искат да работят малко и да печелят повече препоръчвам книгата: "4 часова работна седмица" на Т. Ферис. :)

Кой работи в днешно време уе?

Седа си, пия си Kopi Luwak-а и парите сами си скачат в сметката ми! А.. и забравих - от време на време карам Ламбо-то, жената да си вземе парцалите от химическото в мола, казах й да я взема "жена, която чисти", ама тя не та не... Са съм й шофьор. :(
 
От: По колко часа седмично работите?

Аз мисля някакви неща винаги, когато съм в съзнание, следователно работя докато съм буден:)
 
От: По колко часа седмично работите?

Аз мисля някакви неща винаги, когато съм в съзнание, следователно работя докато съм буден:)

И аз така ама съм в рядко съзнание, а иначе съм продвуктевен,,, даго ева
 
От: По колко часа седмично работите?

Да се работи не е работа. Вече ще си почивам, щот съм си намерил хоби
 

Горе