Правила в Пазар на Warrior forum

От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Ето и пресен пример какво ми се случи пък на мен днес: един колега ме пита на ЛС за колко пари ще му свърша дадена работа, аз му отговарям че нямам представа как вървят цените за такава услуга и за това да ми предложи той, като уточнявам, че работи за по 20 лв. не ме интересуват. Човекът ми отговори, че при това положение, нищо нямало да ми предложи, защото имало безброй хора, които правели това и им харесвало... да не сме си били измъчвали взаимно...

Тези пари може да не ти стигнат да си платиш паркинга в Италия. :)
 
От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Тези пари може да не ти стигнат да си платиш паркинга в Италия. :)

:) Паркингите в Италия са по-евнтини от тези в България.

Но не става дума за това. Говорехме за секцията пазар. Човекът не го интересува аз какво мога или не мога да си платя с тези пари и си е напълно прав за това. Той има правото да си търси евтина услуга както и аз имам правото да си продавам услугите за колкото си искам. Съвсем друг е въпросът дали той ще си намери кой да му работи за малко пари, а също и дали аз ще си намеря някой да ми плаща по-скъпо.
В тоя ред на мисли, ако Пазара е подреден по някакъв начин, дето се вика - всяка жаба ще си знае гьола и когато в съответния гьол види че не става, ще се мести в друг.:)
 
От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

В тоя ред на мисли, ако Пазара е подреден по някакъв начин, дето се вика - всяка жаба ще си знае гьола и когато в съответния гьол види че не става, ще се мести в друг.:)

Само ще се създаде повече работа за Блинки - да мести темите в правилния раздел. :)
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Не разбирам защо дръпнахме чергата към тукашния пазар?
Ставаше дума за друг форум с нормален пазар.
Тук да се опитваме насила да го правим на сериозно място за сделки е като да риташ умрял кон. Няма надежда. Прекалено много българи има.

Настоящото дередже изглежда като да е оптимално. И да въвеждате и да не въвеждате правила, качеството на търгуващите няма да се промени - все същите малолетни скамерчета и дърти пинтии със селскостопански манталитет ще движат основната част от форумната 'икономика'.
 
Re: От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Само ще се създаде повече работа за Блинки - да мести темите в правилния раздел. :)
За мен и другия админ. Хахахах. Харконе, без такива. Не бе, пшегувам се. Винаги сме помагали с каквото може. И така ще е и за напред. Даже трудно се отлепям от тук, за да видя на кой мога да хелпна. Вчера в 3 помогнах в темата за тези, които искат да изкарат пари онлайн, а са под 18 години. И ще продължа след малко. :)

Това като идея може би най-много би допаднало за форума, за да може да се запази долу горе към сегашният си вид - фрее
Мда, ако ще се поема риск и се правят ревюта, и което най-много ми е важно - слага се името на самия админ на всяко едно ревю, оферта и т.н. Няма как, всеки ще иска да му се заплати. Аз лично, когато някой иска моето мнение, давам го, но го давам максимално обективно, защото все пак слагам реномето си, а това малко или много си ме притеснява. Не съм давал положителни мнения на нещо лошо като услуга и не съм правил ревюта на кофти оферти. Може да сте сигурни в това.
 
Re: От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Както каза Нока, ние сме максимално оптимизирани за тукашния пазар и учасници в него. Не искаме да създаваме нещо, което няма да работи, или няма да работи на 100%. Идеята на пазара е, каквато е и идеята на самия форум, да се извлекат максимални ползи и всеки да е доволен, като се отплати с това да е тук с нас и да помага на другите, както те на него. Проста идея, която и сила не само в развиването на една общност, но и два надежда за едно добронамерено икономическо състояние. Принципа "да цакаме за всичко" не е за нас. Ако сме на този принци, нямаше да стигнем далеч. Западния бизнес работи по нащия моцел, а това, че въпросния форум го прави, означава, че е в среда, в която може да си го позволи. Сори, но мен малко ме съмнява, че тук сме такава среда. :(
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Noke, прав си, малко изкривихме темата на Harkon, ама нали Кулайс писа че ще се радва на още мнения, та за това се отпуснахме с коментарите. А пък и нали, караме - валяме все в тук, все в тоя форум се връщаме. :|
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Noke, прав си, малко изкривихме темата на Harkon, ама нали Кулайс писа че ще се радва на още мнения, та за това се отпуснахме с коментарите. А пък и нали, караме - валяме все в тук, все в тоя форум се връщаме. :|

Голямо валяне пада. Noke се валя най-много и то в селскостопански манталитет. :mrgreen:
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Абе аз само се чудя за коя дума да се фана че да хейтна... Не ми обръщайте внимание много :) .
 
От: От: Правила в Пазар на Warrior forum

... селскостопански ...
С това словосъчетание не съм съгласен. Стопанин означава съвсем друго.
А стопаните в България са малко. Почти всеки дири дупчица да открадне нещо от курника.
И почти никой не ще да строи курник...
 
В този ред на мисли, исмам да ви спомена за това, че ще направим някои положителни за потребителите промени, като ествествено ще се надяваме и за вашата подкрепа. Това ще го анонсираме като станем готови. Идеята е да станем едно силно, здраво и развиващо се комюнити, което да си помага и печели от бизнес знанията си чрез интернет. :)

И аз, не само coolice, ще се радвам на още мнения. ;)
 
От: От: Правила в Пазар на Warrior forum

С това словосъчетание не съм съгласен. Стопанин означава съвсем друго.
А стопаните в България са малко. Почти всеки дири дупчица да открадне нещо от курника.
И почти никой не ще да строи курник...
Ако щеш вярвай, за тебе се замислих като го пишех това - че не го поднасям съвсем правилно.. Ама в рамките на няколко секунди не успях да измисля нещо по-подходящо и го пуснах така...
 
Re: От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Стига си броил мненията. :lol:
Само чакаш удобен момент да ме заашеш, а? :) :) :)

Не не ги броя, искам всеки да си каже какво му е на сърце. Пък и да уважа тема, стартирана от теб. Все пак няма как иначе да израза топлите си чувства, хахаха. Харконе, ти по птинцип като си видял това там, в оня форум, това как го виждаш тук, защото то хубаво там е платено, но няма какво да се възмощаваш, тък като всеки си избира начина на печелене. А там явно пазара го позволява все пак.
 
От: Re: От: Re: Правила в Пазар на Warrior forum

Не не ги броя, искам всеки да си каже какво му е на сърце. Пък и да уважа тема, стартирана от теб. Все пак няма как иначе да израза топлите си чувства, хахаха. Харконе, ти по птинцип като си видял това там, в оня форум, това как го виждаш тук

Тук това въобще не го виждам. Семо се чудеш каква такса да сложиш на мненията. :D
 

Горе