Правила в Пазар на Warrior forum

harkon

New Member
Според вас нормални ли са тези правила във форум:

Payment For Threads And Bumps


To Pay For A Thread:

1. Post Your Thread First.

2. A Moderator Will Approve Your Thread.

3. When Approved You Will Get A Private Message With A Payment Link To PayPal.

4. As Soon As You Make The $20 Payment Your Thread Will Go Live.

That's it!

How To Bump Your Thread Back To Top Of The List

We are able to bump threads back to the top again. If you would like to bump your thread back up here's how.

1. Wait till your thread drops off page 2. (See below)

2. You will see a text link at the bottom of your thread that says "Promote" (see pic below) Click on that text link and pay the $20 fee for the bump. Your thread will go to the top of the forum.
 
Re: Правила във форум

Нормално е естествено. Там и в BHW има хора, правещи стотици $ дневно посредством предлагани услуги. Защо форумите да не искат по $20, а Флипа да иска? И аз да съм, и аз бих го направил платен. Даже и на предприемач бих сложил такса, за да няма такива като мен, всеки месец по няколко теми да пускат.
 
От: Re: Правила във форум

Нормално е естествено. Там и в BHW има хора, правещи стотици $ дневно посредством предлагани услуги.

Има, но повечето не правят тези суми.
 
Re: Правила във форум

в блек хет урд е $30 ... да видите как е по света... и ограниченията са по 100 поста за теми в пазара... и три месеца престои
а тук като някой се размрънка за 10 поста и 10 дни + безплатно какво да да кажа? Извинявам се ама който мрънка за условията тук е женчо... Само ДП е безплатно ама искат 25 поста и две седмици...

Пазара го менажирам аз и е изцяло мое произведение с разрешените коментари...

ще си остане безплатно и за още дълго не сме се събрали тук да ви вземем някой къс долар (няма да забогатеем от това)

Все ни карат да да пуснем вип теми ама за някой къс долар не си заслужава по добре който иска да си бъмпва (ама интелигентно без да е голям спам иначе ще трием) а и ако има платени ще има аз си плащам ама те ми разправят че офертата ми е куца... затова по добре безплатно и като е куца дадена офертая си е куца

който не го усторива има сайтове за обяви има и световни форуми :)
 
Re: Правила във форум

Нормално е естествено. Там и в BHW има хора, правещи стотици $ дневно посредством предлагани услуги. Защо форумите да не искат по $20, а Флипа да иска? И аз да съм, и аз бих го направил платен. Даже и на предприемач бих сложил такса, за да няма такива като мен, всеки месец по няколко теми да пускат.

флиппа всъщност е пазара на sitepoint.com просто преди няколко години го изнесоха на отделен домейн :)
 
Re: Правила във форум

Бе правилата тук са толкова юзър френдли, че не е истина. Прав е кулайс, че няма от какво да се оплаквате. В дигитал пойнта може да е безплатно, ама толкова са затегнати правилата и всеки модератор си ги тълкува както си иска. От 20-ина теми, 2 са ми оставили, останалото изтрито и червени точки.
 
Re: Правила в Пазар на форум

Офтопик :) еи най после дочаках някой да ми напише ника на кирилица както съм имал на идея да се произнася :D КУЛАЙС :) то не беше кулице, кулис .. и други вариянти :)
 
От: Re: Правила във форум

Бе правилата тук са толкова юзър френдли, че не е истина. Прав е кулайс, че няма от какво да се оплаквате.
Няма достатъчно спамери и достатъчно обяви за продажби, иначе щеше да въведе горните правила. :)
 
От: Правила в Пазар на форум

харкон, в Warrior това е тарифата за класифайд адс. Удоволствието да пуснеш тема баш у пазаря им (WSO) сякаш беше 40 кинта
 
Re: От: Re: Правила във форум

Няма достатъчно спамери и достатъчно обяви за продажби, иначе щеше да въведе горните правила. :)

Обаче има желаещи за стикнати вип теми... обаче не искам да се стига до горното да се оплават че са оставили някякви пари за темата а вие им казвате че офертата е куца...

затова предпочитам да можете да има казвате че им е куца офертата (като е аргометирано е куца не като се заяжсате) без да ме занимават защото са си платили малко... както се казва да става пазарлък в пазара всеки купувач е длъжен да се аргументира защо иска да купи по евтино... а всеки продавач да се аргументриа защо пък струва толкова или по скъпо и се получава истински пазар с пазрлък и справедливи цени
 
От: Re: Правила в Пазар на форум

Офтопик :) еи най после дочаках някой да ми напише ника на кирилица както съм имал на идея да се произнася :D КУЛАЙС :) то не беше кулице, кулис .. и други вариянти :)
Аз си мислех, че е съкращение от cool lice. :D
 
Re: От: Правила в Пазар на форум

харкон, в Warrior това е тарифата за класифайд адс. Удоволствието да пуснеш тема баш у пазаря им (WSO) сякаш беше 40 кинта

уариор форума не ми еинтересн защото показва всички онлайн от последния ден мисля затова изглежда толкова пълен (трябва да го засека колко се пише в него на ден) някой ако има такова инфо
 
Re: От: Re: Правила в Пазар на форум

Аз си мислех, че е съкращение от cool lice. :D
направо cool like да е по груба грешката :) рапърски ник готини диаманти :) ама все още нямам диаманти но има време...
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Кулайс много ни е разпасал, факт.
Всякаква сган се е нароила тука и се чувства в свои води. Я тури една тарифа от 40-50$ за най-идиотска тема на деня в секция 'Офтопик'. Ше да секнат кулинарните идилии по вчерашните гозби и телепортациите

п.п. язе мислех че ника е съкращение от cool police ;)
 
Re: От: Правила в Пазар на Warrior forum

Кулайс много ни е разпасал, факт.
Всякаква сган се е нароила тука и се чувства в свои води. Я тури една тарифа от 40-50$ за най-идиотска тема на деня в секция 'Офтопик'. Ше да секнат кулинарните идилии по вчерашните гозби и телепортациите

п.п. язе мислех че ника е съкращение от cool police ;)

Както и други казаха нямате право да е оплаквате от правилата на пазара :)

иначе вчера много бързах :) ама я видях тази тема за телепортацията и мислех да тролна че ако мога да се телепортирам ще се телепортирам при автора на темата да му счупя клавиатурата през средата с коляно и дамо прегриза кабела на мишката :) щото е същия дето пусна тема че много му се карало бентли някой ако можел да му даде да покара, и също така е с онзи домейн дето ще проси един милион долара :D ама вместо да се хване да бачка здраво пуска глупави теми :) а кулинарната си беше добро отклонение :)
 
Re: От: Правила във форум

Warrior forum. Май важат за определени секции само.

P.S. Страх ме е да давам такива идеи на Blinky. :)
Няма от какво да се страхуваш. За мен е безумие, но явно са се взели на сериозно там или е просто техния модел за печелене. Няма как, и аз имам акаунт там и за да пиша в дадени теми си иска ъпдейт на акаунта ми, което си е загуба на ресурс. Аз отивам да споделям и после да поискам нещо в замяна, а не да ме ограбят за 1 въпрос. Тук ако има такова нещо, ще е по-скоро за секция, в която ще даваме силни уроци, материали, съвети и какво ли не. Това пак го има като модел и е идея по-професионален, но всеки както си го измисли.

Тук не виждаме смисъл от това. Поне за сега. Пък и пазарани не е от тези. Но като се замисля, май на човек тук, ако не му вземеш кинти за съвета, не те взима на сериозно. Много пъти съм го виждал това. И явно е така, защото май и Киосаки беше го казал. Никой не се вслушва в безплатните съвети, но виж като му кажеш 50 лева на час, как те слуша и задава само точните и важните за него въпроси. ;) Сметнете ме за луд, но няма да се учудя ако това вдигне продуктивността. Но както казах, не е за този пазар. :)
 
От: Правила в Пазар на Warrior forum

Всъщност идеята не е лоша по принцип. Сега като се зачетох и се замислих дали да не се възползвам при първа нужда.

Бенефитите: не се налага да чакаш маса време като се регнеш или да се социализираш с къмюнитито - да спамиш по теми и да се правиш на хелпфул и не знам си какво още... Да речем аз съм шибан бизнесмен - искам да плесна някой долар и да си пусна шибаната оферта! Времето ми е прекалено ценно, за да се социализирам с присъстващите форумни отрепки, само за да си свърша работата!

Бизнес форум задължително трябва да предлага такава опция. Това не ни е бгмама в крайна сметка да си правим седянки и да си кудкудякаме.

ПС: извинявайте за френския, просто съм напушен от няколко дни.
 

Горе