Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

hitreca

New Member
Здравейте от 1-2 седмици си пуснах сайта на който съм сложил реклама AdSense
Имам около 50-80 влизания дневно в сайта уникални едва по 1-2 клика на ден на рекламите ми.

Според вас нормално ли е и дали проблема е в позиционирането на рекламите ??

сайт е kolite.net

Какво мога да направя ?
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Добре е . Средно 2 % чукат на рекламите. Сметни си го сам
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Не виждам да има някакъв проблем... някъде бях чел, че хората които цъкат на тия реклами от адсенс са 1 - 2% максимум до 3%. Дори 2 клика за 50 уникални влизания са си добре. И все пак зависи от аудиторията ти...

Незнам защо, но на мен ми изкачат 4 банера на адсенс на главната страница? Максимума са 3...
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

има ли ограничение ??
незнаех че има ограничение ?
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Незнам защо, но на мен ми изкачат 4 банера на адсенс на главната страница? Максимума са 3...

При мен даже са 5, а на вътрешна страница - 4. Ей хитрец, не хитрувай, ами бързо оправяй сайта, докато не са се усетили от Гугъл Адсенс, и не са те наказали!

А по отношение на кликовете ме учудваш: сайта ти няма никакъв трафик, ама искаш да има кликове на рекламата?
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Максимума са 3 банера на страница. Иначе рискуваш да те баннат. Дори се чудя как ти отчитат кликове при положение, че имаш повече от 3.
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Готово направих ги по 3 на страница :D

аз наистина незнаех че има ограничение аз не искам да шмекерувам

Ако пусна Adwords дали ще има смисъл ?
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Да попитам и аз нещо по темата Адсенс-относно Adult съдържанието,ако е само текст,без снимки,линкове и т.н. може ли да ме изгърмят?
 
Re: От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Да попитам и аз нещо по темата Адсенс-относно Adult съдържанието,ако е само текст,без снимки,линкове и т.н. може ли да ме изгърмят?

Не издържа и това. Имаше преди време за секс истории, и не посмя пича да сложи адсенс. ;) Ти на едни penis enlargement не може да сложиш, което е повече медикал, отколкото порт, но ходи го обясни. :)
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Ако съдържанието е 100% на български пак ли?
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Ами за секс истории е,аз края на септември публикувах от време на време истории,копнати разбира се,ама напоследък пускам по 1-2 на ден и посещенията скочиха на 500-600,и си викам що не му хакна 1 адсенс,досега на блог не съм слагал,ама тази тема ме разколеба.Ама ако е голям риска,по-добре да сложа нещо от рода на етаргет,какво ще кажеш,Блинки?И,Благодаря за бързия отговор! :)
 
Мисля, че е етрейдъра по ще се получат нещата. Но пак им разгледай условията, защото не съм на 100% сигурен тук. Ако има някой друг аф, пробвай и него. Аз бих държал един месец едното, един месец другото и ще видя какво е стане. Ааа, да и един месец комбинирано. И така, каквото излезе. Все ще капне нещо. По 500-600 на ден ли бе? Леле, много се четат тия неща явно. Някой седи с ерекция на работа усещам. :) Няма лошо, щом му понася. Ако се вдигнат на 1000-2000 на ден, направо мисли ти да им продаваш нещо. :)
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Ами средно са 500-600,ама до НГ предполагам,че ще са поне 1500+,не знам колко са уникални от тях,понеже статиската на блогър е само за брой посещения,но е пълно с онанисти определено :lol: Утре ще погледна етрейдъра,може и комбинирано да е както казваш.Аз ако знам,че Гошо няма да ме прасне,ще си го оставя него,ама...не си струва риска,пък и самото име на блога съдържа думата секс.И аз се изненадах от бройката,та затова реших да сложа нещо да капе там :)
 
От: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Разрешените рекламни банери са 3, но понякога зависи от сайта се показват и над 5-6, може и 10, това е от уорд прес примерно, 3 са на главната страница и има пичове слагат в началото на публикацията банер, така се показват много и според мен не е проблем, отчита едните в публикация и другите на самата страница, но при отваряне на самата публикация вече се виждат само 3, другите ги белосва или казана накратко не ги показва
 
От: Re: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Да. Виж нещо от нашите системи тук. Имаше и един голям секс магазин с аф. програма. Но ще те излъжа кой беше. ;)

Всъщност прочетох доста добри отзиви за екзоклик и мисля да ги пробвам,големите тюбове и хамстери работели с тях...
 
От: Re: Правилно ли съм позиционирал рекламите се от Adsense

Здравейте,
искам да попитам отново дали мога да сложа реклама която да изкача като влезе някой в сайта ще има и бутон за затваряне . Дали от Adsense ще ме глобят по някакъв начин ???
 

Горе