Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

И какъв е смисъла от всичките усилия да докараш трафик от Редит.Трафика от този сайт не конвертира хич.
 
От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

И какъв е смисъла от всичките усилия да докараш трафик от Редит.Трафика от този сайт не конвертира хич.

Единствено, вдига ранка в Гугъл, и ако използваш афлиит програма може да докараш някой долар. При адсенс не е добре да се налива такъв трафик защото наказват.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

На някой да му се е случвало да му баннат домейна, мисля че ми изгоря сайта.
Постовете от imgur вървят, но от моя сайт нещо не се появяват в секцията new и не събира вот, от вчера вечерта.
Някакъв съвет или направо да взимам нов домейн?
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

За домейна не знам, но ако прекалиш постовете си ги виждаш само ти, другите потребители не. Копи-пасте на линка на акаунта ти, излизаш от мрежата "Logout", пействаш си линка на акаунта в браузъра и ще разбереш ...
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

За домейна не знам, но ако прекалиш постовете си ги виждаш само ти, другите потребители не. Копи-пасте на линка на акаунта ти, излизаш от мрежата "Logout", пействаш си линка на акаунта в браузъра и ще разбереш ...

Да, знам 'reddit silent ban', но не е това. Акаунта ми е активен, даже преди няколко часа качих една от снимките в топа, но проблема е че ми позволява да качвам снимки само от imgur, другите хостове ми ги крие, само за мен.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Регистрирах се преди малко и аз. Пуснах една снимка написах 1-2 коментара ще видим какво ще се получи, но съм леко резервиран. Струва ми се, че трябва да си определен тип човек, за да успееш в това.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Какво точно имате предвид, г-н Маринов :)?
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Еми пуснах някаква снимка на мен ми беше забавна, и отдолу веднага ignorant ignorant..трябва да си наясно с какво върви там и какво не. Не става от веднъж.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Здравейте, първо съжалявам за двойния пост. Искам да се похваля с първото си постижение в reddit, а именно Capture.PNG Съжалявам само, че е на файл в imgur, а не към някой сайт, че щях да ги изкъртя сигурно с една снимка. Единственото, което не ми харесва е, че има много хейтъри в коментарите и само се правят на остроумни, което малко ме дразни, макар и да обърках малко името на снимката, но това не е причина да се пуснат 200-300 коментара товар срещу мен :D
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Аз имам следния въпрос:
Гледам някои като постват линкове към сайтовете си им излиза thumb снимка, а на други, включително и на мен не се показва ..
Някакъв специален таг ли трябва да имам в сайта за да се показва снимка от статията в редита.
Имам OG тагове, обаче явно не вършат работа.

Едит: Даниеле, колко карма ти докара тая снимка.
Аз в момента на единия профил имам към 200 и расте.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Значи към момента имам 1755 карма, като може би само 10 от тия точки не е от картинката. Иначе до сега картинката вече е на почти 300к посещения. Ако заключението ми е правилно, просто трябва да напишете нещо неправилно в тайтъла, това ще накара остроумните тролове да ви хранят в коментарите, като техният брой мисля, че също се взима в предвид при показването на поста на предните страници.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Аз тръгнах много добре, линковете ми правеха по няколко хиляди посещения, направих над 100 карма и изведнъж ... същият тип картинки никои не влиза в линковете и май не се виждат на предсните страници ... Чудя се вече кво да правя само и само пак да тръгнат нещата
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Up++ темата тази фб група актуална ли е още :?
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Моето предложение е да играете на сигурно с imgur картинки с watermark. Конверитрат добре, защото обикновено интелигентния потребител се сеща да погледне какво има аджеба на домейна + носи добра репутация на акаунта.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Да, наистина, в reddit има всичко друго, но не и някакви ботляци. Струва си да се пробва, и аз съм го обмислял.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Има ли събредит за България или не, че ми е интересно да пробвам. Понеже ми е много мътна тази социалка.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Не съм чувал за такъв.
 

Горе