Правописни грешки

Stefo92

New Member
Здравейте, казвам се Стефан и съм на 21 години, посещавал съм сайта ви и преди, но днес реших да си направя регистрация.
Открих доста правописни грешки в краткото съобщение за успешна регистрация predpriemach.jpg, а има няколко и в съобщението от администратора.
Пускам темата за да помогна за развитието на сайта, а не с цел да се заяждам с админа или модераторите. :)
 
От: Правописни грешки

Добър старт...

Между другото, как може някой да напише линковИте хахха... аз видях 2 и половина грешки. Коригирам... само, че май бяха дублетни форми с корегирам...

вашЕта... това пък... ужас..

Наистина трябва да бъде оправено.
 
От: Правописни грешки

Добър старт...

Между другото, как може някой да напише линковИте хахха... аз видях 2 и половина грешки. Коригирам... само, че май бяха дублетни форми с корегирам...

вашЕта... това пък... ужас..

Наистина трябва да бъде оправено.
В случая трябва да е корИгирате
 
Здравейте, казвам се Стефан и съм на 21 години, посещавал съм сайта ви и преди, но днес реших да си направя регистрация.
Открих доста правописни грешки в краткото съобщение за успешна регистрация Виж файлът 10354, а има няколко и в съобщението от администратора.
Пускам темата за да помогна за развитието на сайта, а не с цел да се заяждам с админа или модераторите. :)

Мерси много. Определено ще ги оправим. ;) Дори още тази седмица, тъй като имаме и още нещо по форума. ;) Съобщението е фабрично май. Не си спомням да съм го пипал това като текст. Странно е. Добре дошъл тук при нас. И наистина, силно включване. Имаш репутация от мен. ;)
 
От: Правописни грешки

Грешките, които видях са: вашЕта, корЕгирате, линковИте, сайтЕ :wink:
Мерси много. Определено ще ги оправим. ;) Дори още тази седмица, тъй като имаме и още нещо по форума. ;) Съобщението е фабрично май. Не си спомням да съм го пипал това като текст. Странно е. Добре дошъл тук при нас. И наистина, силно включване. Имаш репутация от мен. ;)
Благодаря, радвам се, че съм помогнал :)
 
От: Правописни грешки

Също и запетаите е хубаво да се оправят. Не съм сигурен дали е задължително да има място само след запетаята, но според мен е хубаво да се направи. Също така май трябва да е "Ви".
 
Re: От: Правописни грешки

Грешките, които видях са: вашЕта, корЕгирате, линковИте, сайтЕ :wink:

Благодаря, радвам се, че съм помогнал :)

Определено. Това дори и бързо да е писано (нямам спомен), няма логика да е така омазано. :)
 
От: Правописни грешки

Аз бях писала съобщение на coolice с пълен списък на грешките веднага след като се регистрирах, но като натиснах за изпращане, ми излезе някаква грешка и така си замина...
 
Re: От: Правописни грешки

Аз бях писала съобщение на coolice с пълен списък на грешките веднага след като се регистрирах, но като натиснах за изпращане, ми излезе някаква грешка и така си замина...

Пусни ми го на мен: [email protected] - ще се радвам да го прегледаме и да мине по него. ;) Мерси много. :)
 
Срам не срам този превод така ни е харизан :oops: а знаете за коня и за зъбите

повечето по стари ползваме форума на английски затова не сме ги чистили нещата ... както ни го дадоха едно време така е поставен ... после като каже че нещо има някъде тогава си обръщаме на български и гледаме ...
 
От: От: Правописни грешки

Също и запетаите е хубаво да се оправят. Не съм сигурен дали е задължително да има място само след запетаята, но според мен е хубаво да се направи. Също така май трябва да е "Ви".

Преди запетая никога не се оставя празно място, а след запетая винаги се оставя.
 
От: Re: От: Правописни грешки

Пусни ми го на мен: [email protected] - ще се радвам да го прегледаме и да мине по него. ;) Мерси много. :)

Мен, пък винаги и най-много ме е дразнило непознаването на правилото за ''и'' и ''й'' - повечето хора винаги успяват да им разменят местата. Нарочно да бяха търсили ефекта, нямаше да го постигат с такъв успех. :)
Блинки, Банко ли се казваш ? Питам с конкретен мотив, а не от обикновен порив за опознаване.:wink:
 
Re: От: Re: От: Правописни грешки

Блинки, Банко ли се казваш ? Питам с конкретен мотив, а не от обикновен порив за опознаване.:wink:

Да, така се казвам. Истинскито ми име е. Не съм си и помислил, че има нещо друго. :)

По темата, ще гледаме да изчистим грешките. Все пак не можем да си позволим да отблъскваме толкова неприятно хората, нали.
 
От: Re: От: Re: От: Правописни грешки

Да, така се казвам. Истинскито ми име е. Не съм си и помислил, че има нещо друго. :)

По темата, ще гледаме да изчистим грешките. Все пак не можем да си позволим да отблъскваме толкова неприятно хората, нали.

По темата: забележката ми (доколкото може да се тълкува, като такава) беше по-скоро към всеки, който допуска тази елементарна грешка, а не към сайта, като цяло.

Относно името: Хубаво име - имам лична причина да го харесвам.:wink:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Правописни грешки

По темата: забележката ми (доколкото може да се тълкува, като такава) беше по-скоро към всеки, който допуска тази елементарна грешка, а не към сайта, като цяло.

Да, и нас си ни дразни и за това ще ги отстраним възможно най-скоро.

Относно името: Хубаво име - имам лична причина да го харесвам.:wink:

Мерси много. Аз не съм се запознавал никога с друг, носещ името ми. Дори и не съм чувал за такъв човек. :) Изключвам дядо ми, на който съм кръстен. :) И аз имам лична причина да го харесвам. Шегувам се. Ама е така. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Правописни грешки

Мерси много. Аз не съм се запознавал никога с друг, носещ името ми. Дори и не съм чувал за такъв човек. :) Изключвам дядо ми, на който съм кръстен. :) И аз имам лична причина да го харесвам. Шегувам се. Ама е така. ;)

Сещам се само за актьора Банко Банков и щом дядо ти се е казвал така, дали не си негов съименник или фамилното ти име е определено по друг принцип ? Аз съм Банкова по фамилия и винаги ме е било яд, че не са ме кръстили ''Сметка'' например, щеше да звучи добре - шегувам се, разбира се. :) Хубав ден на всички.
 

Горе