Предлагам: Правя най-хубавите и евтини сайтове на WordPress

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Базова цена - 290 лв. Включва:
  • Сайт на WordPress с не повече от 5 страници (всяка със специфичен лейаут). Например сайт-визитка, представящ определен бизнес, блог, портфолио.
  • Направено на Divi с включен лиценз. Означава, че ще можете лесно да си го променяте след това.
  • Ще зарежда много бързо, въпреки използвания билдър. Не по-бързо от някоя семпла темичка, разбира се, но много по-бързо от която и да е ТемеФорест тема.
  • Оптимизацията е включена в цената - над 80 score PageSpeed Insights (desktop), обикновено 90+.
  • Само нужни и тествани плъгини.
  • on-page SEO-то ще е безупречно (или близо), да.
  • Логото няма да е брилянтно, понеже не съм добър в правенето на лога, но ще се постарая да сложа нещо не много грозно да служи за placeholder поне временно...
Всичко, което е по-времеемко от горния пример ще е свързано с увеличение на цената (но съразмерно).

Ще ми трябват 50% от предложената цена предварително, както и възможно най-пълен списък с желаната външност и функционалности и/или примери.

Подробности:

Хостинг и домейн ще си набавите сами и ще ми дадете достъп до хоста. Може да е unmanaged server (Ubuntu или Debian), ако искате нещо евтино, но производително - първоначална инсталация (софтуерни пакети като Nginx, PHP, MariaDB, разширения,..) и настройки (permissions, SSL, ...) влизат в цената.

Текстовете ще ми дадете вие, а аз ще ги редактирам и изчистя от грешки (в стил grammar nazi) и форматирам оптимално. Картинки - може да ми дадете вие, а може да потърся и аз подходящи.

Искам правото да добавя завършения проект в портфолиото си. Не слагам мои линкове във футъра.

Правя и всякакви други сайтове и уеб приложения - включително и магазини, и не само на WordPress. Питайте, ако имате конкретни желания. Основната цел на настоящата оферта е да си допълня портфолиото с по-пресни примери, а не забогатяване, тъй че цената ще е повече от конкурентна (включително и на фона на офертите в тоя форум).

ПП: Примери от предишни работи може да видите на сайта в подписа.
 
Последно редактирано:
До колкото разбирам от обявата за 170 лева предлагаш инсталиране на WP, 5 страници в WP, за които клиента ще ти даде съдържание и инсталиране на 1,2 плъгина, както и никаква корекция.

Чудесно.
 
Допълних описанието, че може да не е много ясно.
Офертата е за къстъм сайт, по спецификация, и с къстъм дизайн.
Направено да преследва определена цел.

На когото му трябват инсталация на WP + настройка на темичка, може да намери много предложения наоколо. Не е моята ниша. Няма как да сложа чужда работа (готова тема) в портфолиото си.

По друг начин казано - предлагам това, което повечето не могат да предложат.

ПП: Правя и плъгини - добавящи нова или променящи съществуваща функционалност по сайта (пропуснах да отбележа горе).
 
Повече от 10 години пъчене във форума и накрая "правя вп сайт за 170 лева" :(

На база приказките ти очаквах да си много много по-напред с матряла...
Приемам забележката и ще гледам да не разочаровам аудиторията с такива нискобюджетни оферти много-много, щом ми пада изпъченият имидж.

Stay tuned, дето се вика.
 
Не мога да разбера, защо всяка тема трябва да се опорочава... човекът предлага услугата не на гурута в програмирането и дизайна и създаването на сайтове, а на хора, които искат да имат функционален WP сайт с форматиране на текстове, Onpage SEO, качване на хост, настройки и прочие. Това не всеки може да го направи, а ако Вие можете, то тогава си предложете услугите, а не му насирайте темата. Пиша това не, за да се слагам на тоя или оня, но защото и аз съм бил жертва на подобни язвителни коментари от "разбирачи".

@Noke

170 лв. е ниска цена за това, което предлагаш май френд!
 
Последно редактирано:
oniwp, това ли ти е портфолиото?
Не е цялото, ама останалото или не е онлайн или не е за показване, или не е коректно да го линквам, или е много старо, или..... хващаш идеята.
 
мислиш че ако е направил милион в енвато ще стои тук за сайт за 170 лева?!
Откъде пак това за Енватото и какви са тия милиони?!
В Енвато по спомени имам продажби за по-малко от 40к, а от тях за мен са били около 55-60%.
Ако толкоз ви е интересно, ще извадя някакъв скрийншот.
Ама това беше много отдавна - 2011-2012 година някъде.

Наскоро пуснах един плъгин (вижда се там) за проба, обаче пазарът е далече от това, което беше.

Ако има интерес от бизнес в Енвато, отворете тема и ще се включа с каквото знам.
 
Не мога да разбера, защо всяка тема трябва да се опорочава... човекът предлага услугата не на гурута в програмирането и дизайна и създаването на сайтове, а на хора, които искат да имат функционален WP сайт с форматиране на текстове, Onpage SEO, качване на хост, настройки и прочие. Това не всеки може да го направи, а ако Вие можете, то тогава си предложете услугите, а не му насирайте темата. Пиша това не, за да се слагам на тоя или оня, но защото и аз съм бил жертва на подобни язвителни коментари от "разбирачи".

@Noke

170 лв. е ниска цена за това, което предлагаш май френд!
Мерси!
Цената е съобразена с очакванията тук.

И аз коментирам по офертите на хората, тъй че няма проблеми - ще отговоря на всички :)
Само да не е много извън темата, де.

ПП: Блинки нещо е подобрявал и не мога свястно да мултикуотна...
 
Винаги ме е кефило в този форум, когато се пусне оферта за правене на сайт и веднага скачат няколко човека като ужилени и почват да ти смятат цената и да ти обясняват колко не си прав и колко скъпо вземаш. :D
 
Едни викат, че било скъпо, на други им се струва много евтино - няма угодия.
Ако искате да пуснем един poll и да се спрем на дадено число, белким всички са доволни?

Мога и за 20 лв да пусна офертата, мога и за 2000 - както споменах горе, целта не е опаричаване.
Обаче ако е за малко пари ще трябва проектът ви да ми хареса.
 
Ей доживях да видя и в тоя форум цензура. Станиимиреее дръж се мъжки, не ставай женчо като варненския манекен и другите амеби.
 
Блинки много безогледно трие, вкл. и хубавите постове.

Повече няма да репортвам.

Едит: пардон, ама пак репортнах...
Ай спри се де, тамън стана лигаво. И без това няма да захлебиш за тези прошляшки цени. Стегни се малко и им обясни за headless CMS-ите
 
Ай спри се де, тамън стана лигаво. И без това няма да захлебиш за тези прошляшки цени. Стегни се малко и им обясни за headless CMS-ите
Ами то и WP може да служи за хедлесс ЦМС, обаче хората обикновено си го искат целия, заедно с главата :)
 
От тоя форум ако ми трябва wordpress сайт, ще се доверя на Noke със сигурност. И говорим за сайт, който ще е изчистен и ясен, а не недоразумения.
 
Позатърках, заради автора на темата. Все пак друго целеше с нея. :) Иначе снимката с кирката, ако не ви респектира не знам какво. :)
По бавно търкай, че съм изтървал половината сеир тука :)
 

Горе