Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

Тая обява я пуснете в Оелека и до 10:00 ч. сутринта ще ви е запален телефона, гаранция.

Може и да пробвам хахахахах

Скъпо е тва, на една колежка сина взима 3.97, като освен всичко което си изброил прави страниците дълбоки, а дизайна разчупен.

Хъммм нещо тук 3д дизайн... технология май виждам... :D
 
Може и да пробвам хахахахах



Хъммм нещо тук 3д дизайн... технология май виждам... :D

Работя цяла вечер, и после лягам да спя сутринта като си спирам винаги звука. Бях пуснал Айфон 5, на 2 месеца ползван, 128 GB най-голямата версия, и да вземе от бъг на Оелека да ми пусне обявата като "Безплатно". Когато станах, телефонът ми беше изключен. От 100% батерията ми бе паднала на 0%. Верно Айфоните имат смотлявски батерии, ама чак така... Като си включих телефона имах около 67-68 пропуснати, Вайбър чатове, Уатсап съобщения.

Просто ми идеше да се гръмна. Свалих си обявата, но те продължаваха да ми звънят, тъй като явно е останала в Гугъл кеша, те са запомнили я името ми, я текст на обявата, и те пишат в Гугъл и цъкат кеширана да ми намерят обявата!

Това си беше психически тормоз. Накрая за да се отърва от тея, пуснах си обявата онлайн но написах някаква много завишена цена и чак след седмица свалих обявата, и така спряха.

За запалването — сериозен бях. Ще ви гръмнат телефона, дано да имате застраховка срещу Пожар.
 
Работя цяла вечер, и после лягам да спя сутринта като си спирам винаги звука. Бях пуснал Айфон 5, на 2 месеца ползван, 128 GB най-голямата версия, и да вземе от бъг на Оелека да ми пусне обявата като "Безплатно". Когато станах, телефонът ми беше изключен. От 100% батерията ми бе паднала на 0%. Верно Айфоните имат смотлявски батерии, ама чак така... Като си включих телефона имах около 67-68 пропуснати, Вайбър чатове, Уатсап съобщения.

Просто ми идеше да се гръмна. Свалих си обявата, но те продължаваха да ми звънят, тъй като явно е останала в Гугъл кеша, те са запомнили я името ми, я текст на обявата, и те пишат в Гугъл и цъкат кеширана да ми намерят обявата!

Това си беше психически тормоз. Накрая за да се отърва от тея, пуснах си обявата онлайн но написах някаква много завишена цена и чак след седмица свалих обявата, и така спряха.

За запалването — сериозен бях. Ще ви гръмнат телефона, дано да имате застраховка срещу Пожар.

Днес ще публикувам обява.... :D просто така като чета думите ти не се здържам да не го направя хахахххаха
 
Днес ще публикувам обява.... :D просто така като чета думите ти не се здържам да не го направя хахахххаха

Крий си телефона, или сложи някакъв номер, който е на предплатена карта и не ползваш никога. Някои хора просто нямат спирачки. За тях това е сериозна бизнес възможност. :eek:
 
Крий си телефона, или сложи някакъв номер, който е на предплатена карта и не ползваш никога. Някои хора просто нямат спирачки. За тях това е сериозна бизнес възможност. :eek:

Баххх маааамууу и бизнес възможност хахаххаха

Ама да видим де...
 
Последно редактирано:
Баххх маааамууу и бизнес възможност хахаххаха

Ама да видим де... може да сложа номера на бифшия ми шеф или на бифшата хахаххахаха

Редактирай го това, че знаеш ли кой чете. Утре ако бившата случайно прочете, може да ѝ дойде идея сама да си пусне телефона и после да съди за психичен тормоз или каквато беше там клаузата. Има го в НК и наказанието е до 3 години затвор и няколко хиляди глоба. Всеки вече гледа да изкяри отнякъде, просто трябва да се пазим сами от такива!
 
Редактирай го това, че знаеш ли кой чете. Утре ако бившата случайно прочете, може да ѝ дойде идея сама да си пусне телефона и после да съди за психичен тормоз или каквато беше там клаузата. Има го в НК и наказанието е до 3 години затвор и няколко хиляди глоба. Всеки вече гледа да изкяри отнякъде, просто трябва да се пазим сами от такива!

Страшното е че е така....
 
Страшното е да не станем като тях. Такива никакви.

Ами аз бях пуснал криптокопач в един от сайтовете си, но уведомяваше потребителите за наличието на такъв и им даваше опция за съгласие или несъгласие. Както и самия копач не го бях пуснал на макс, а с две задачи макс и 20%cpu заетост. Което не е много, но е достатъчно, и е доста по добър вариант от 8292001 рекламни полета на страница...

Но от хоста ме предупредиха да махна плъгина инак ще бъдат принудени да изтрият сайта. И аз го махнах. Махнах си и фаусет системата и всякакви такива неща. И сега си копая локално на мой машини. И за три седмици ниъо една не е здала багажа ама както и да е :D

Но пък има и такива които са си вградили копачи неуловими дори за антивируса, ама... :D Но да, съгласен съм с това че не бива да сме до такава степен алчни и желаещи лесното придобитите кинти, защото е по добре да имаш качествен продукт и добра репутация, която в бъдеще може да ти донесе доста повече от 20/30лв дневно!
 
Както се казва във всяка една религия и вселенски закон -- щом ги уведомяваш и дават съгласие -- няма нищо нередно! Нали знаеш историите за Вампирите? Казва се, че не могат да влязат у дома ти освен ако не ги поканиш. Имат проклятие. Трябва да ги поканиш. Чак тогава могат да те разбият.
 
Както се казва във всяка една религия и вселенски закон -- щом ги уведомяваш и дават съгласие -- няма нищо нередно! Нали знаеш историите за Вампирите? Казва се, че не могат да влязат у дома ти освен ако не ги поканиш. Имат проклятие. Трябва да ги поканиш. Чак тогава могат да те разбият.

Да така е! Но в нашия случай е хубаво че не искаме да им пием кръвчицата... а да ни помогнат малко :D
 
Пример с личния ми блог.... нема пример!
 
Последно редактирано:
Интересно! При мен дава опция за съгласие или не!!! Но ако антивируса ти го засече преди да го е показало... и го спре директно е друг въпрос :D
 
Vn8hXTE9a5txOGlgwVoQ_05_3ed9c9c176371356563b7f7c4c575713_image.jpg


Ето... има го... няма да го пусна без него, защото не искам да ми търкат сайта от хоста, а и онея дет разбиват врати и бият не са много добри :D
 
Но пък специално за Coinhive антиворусните са доста строги, защото бая народ са го използвали в какви ли вайна!
 
Ми аз тествах три големи антивируса нито един не го засече на мобилния. На компютъра все още не знам дали ще го засекат, но ще се тества пак. И ако не го засекат ще се пращат доклади до тях!

А иначе известието го показва както на компа така и на мобилен телефон. Но на компа най вероятно до като засече http : // coinhive.... и спира скрипта. Това ще да е единственото ми обяснение на това че на теб не ти го е показало. А иначе на самия сайт няма интегриран код, както и не се хоства такъв код в директорията.
 
Четох някъде че такъв код може да се интегрира и в мобилни приложения... и си е.... майката.... :D
 

Горе