Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

А тея дет ти се връзват на wifi-я.... и ти скапват скоростта на нета и не можеш да изгледаш филма за който си платил да гледаш.... оххх оххх душици.... Kali welcome to my life..... :D

airmon-ng start wlan0
airodump-ng wlan0
airodump-ng -c 11 --bssid 00:01:02:03:04:05 -w dump wlan0
:D

Ще ни опандизят за нула време, баретите на Бойко. Елитната дивизия на Премиера. И ще ни пратят в Ла Ла Ленд. Да си лаламе. Това си правим, общо взето.
 
airmon-ng start wlan0
airodump-ng wlan0
airodump-ng -c 11 --bssid 00:01:02:03:04:05 -w dump wlan0
:D

Ще ни опандизят за нула време, баретите на Бойко. Елитната дивизия на Премиера. И ще ни пратят в Ла Ла Ленд. Да си лаламе. Това си правим, общо взето.

Да..... :D то всъщност в момента само си обсъждаме една страхотна идея.... :D което не е нищо незаконно(за сега) :D а и що да е незаконно това да искаме справедливост? Да не говорим че това ще им е урок за цял живот.... особено ако видеото е на стойност от 1000/1500лв... те и без тва са мрънкат че не могат да ги купят та ко ли оставя ако им изгорят :D
 
Милене, на тебе тоя Coinhive скрипт ти се е инсталирал директно в главата, мозъчния ти процесор цикли на 100% и мислиш само за това o_O Докато се чудиш обаче как да нацъкаш няколко стотинки по тоя твърде несигурен и неефективен начин, да си беше купил направо някой койн или видеокарта.

Едно време си спомням, като станеше зима и по сайтовете пускаха такива снежинки да падат, за разкош. И процесора ми бичеше здраво само заради тях :D
 
Чакай, чакай, чакай! Ние кво сме им виновни, че някой решил да се качи на моя рутер, моя рутер и компютър са заразени от някой друг, и тоя друг решил да си навърже още ботове, дето са се качили на чужд рутер!

Сакаше да остане. Жичен интернет кој го плаќа комшијата а го користите заедно. :D
 
Милене, на тебе тоя Coinhive скрипт ти се е инсталирал директно в главата, мозъчния ти процесор цикли на 100% и мислиш само за това o_O Докато се чудиш обаче как да нацъкаш няколко стотинки по тоя твърде несигурен и неефективен начин, да си беше купил направо някой койн или видеокарта.

Едно време си спомням, като станеше зима и по сайтовете пускаха такива снежинки да падат, за разкош. И процесора ми бичеше здраво само заради тях :D

Ех де да имах достатъчно че да си купя карта... :D а за coinhive.... ко да ти кажа... просто зарибяващо е са... немое се отрече хахахах

Чакай, чакай, чакай! Ние кво сме им виновни, че някой решил да се качи на моя рутер, моя рутер и компютър са заразени от някой друг, и тоя друг решил да си навърже още ботове, дето са се качили на чужд рутер!

Сакаше да остане. Жичен интернет кој го плаќа комшијата а го користите заедно. :D

Хъммм хак който да мачка не само машината... а и рутера.... хъммм баси якото :D
 
Ех де да имах достатъчно че да си купя карта... :D а за coinhive.... ко да ти кажа... просто зарибяващо е са... немое се отрече хахахах



Хъммм хак който да мачка не само машината... а и рутера.... хъммм баси якото :D
На мен ми удариха рутера преди 2 години. Имаше масова атака. Атакуваха дори хладилници и всичко де е на Wi-Fi.
 
А аз си мислех че се шегуваш....
Не, сериозен съм. Първо се случи в САЩ. После четох още новини. Спомням си, че се смях. Смях се на статия, че "хладилникът ви се превърна във най-големият ви враг".

10 дена по-късно боооом. Сървърът ми вкъщи беше ударен, после и нета ми спря. Обадих се на доставчика и ми казаха, че са ми спряли връзката заради вируси, и някакъв съмнителен трафик идващ от моето IP. Проверих си рутера и видях закачени две локални IPs от моя квартал.

Беше изродския DDOS. Такова нещо не бях виждал никога. Нямах нет една седмица.

Дори Замундата спря да работи. И няколко още други големи български новинарски сайта. Всички те пуснаха изявления. Мисля че WebCafe не работеше също.
 
Сериозна работа! И защита срещу такива атаки няма.... :D яко а? Хахахахаххаха
 
То има, за всичко има, ама е за хора със завидни мрежови умения и пари, и време.

Е да де... ама за обикновения потребител с TpLink или някакъв друг измислен рутер... нема... аз още помня как един троянец триеше антивируса веднага щом бъде инсталиран... беше баси борбата тогава... хахаха
 
Е да де... ама за обикновения потребител с TpLink или някакъв друг измислен рутер... нема... аз още помня как един троянец триеше антивируса веднага щом бъде инсталиран... беше баси борбата тогава... хахаха
Да, има упорити Джонки.

Аз прекарах втори рутер, свързан към първия, сложих му DDoS всичките отметки, и пуснах само компютъра и телефона да пуска. Само две IP. И магически се оправи на следващия ден. Може пък просто да са се отказали. Знае ли човек.

Добре че хладилника ми не беше на Wi-Fi. Което е голяма глупост между другото.
 
Да, има упорити Джонки.

Аз прекарах втори рутер, свързан към първия, сложих му DDoS всичките отметки, и пуснах само компютъра и телефона да пуска. Само две IP. И магически се оправи на следващия ден. Може пък просто да са се отказали. Знае ли човек.

Добре че хладилника ми не беше на Wi-Fi. Което е голяма глупост между другото.

Аз не съм слагал никакви отметки на моя, и парола няма дори :D ама явно съм извадил късмет точно в този момент нета да се е бъгнал и да е нямало връзка(което често се случва) :D

А от както спрях да ползвам антивирус... ко да ти кажа... много по добре ми е :D
 
Антивирусна е леш, обаче без firewall дори и клошар не може.

А за отворения ти рутер... Явно искаш да намериш хора да копаят за теб точно както аборигените от Бразилия са копали за португалците.
 
Антивирусна е леш, обаче без firewall дори и клошар не може.

А за отворения ти рутер... Явно искаш да намериш хора да копаят за теб точно както аборигените от Бразилия са копали за португалците.

Немм режат ми кабела гадовете винаги когато има парола... :D за това се принудих да оставя нета свободен... :(
 
Че ти да не си в болница или общежитие. Странно.

Хахаха не... живея на село, със идиоти за комшии... ко да се прави :D резнат кабела две кутии преди моята и после седмица няма нет :D
 

Горе