Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

niks

New Member
Днес семейно попълвахме онлайн въпросника от преброяване 2011 който уж бил за нуждите на Националния статистически институт.

Да, ама не както казва дядо Петко Бочаров да е жив и здрав да ги иляди, ако че е бил и е ченге.

В раздела население има въпроси чиито отговори могат да послужат единствено за нуждите на Държавна сигурност и Кръволаците от НАП а именно:

17. Променяли ли сте населеното място през 2001-2011?
18. Живели ли сте в чужбина през периода 1980-2011 за повече от 1 година?
19. Къде живеехте една година преди преброяването ?

22. Работили ли сте поне един час през периода 24-30 януари 2001 срещу заплащане в пари, натура или друг доход ?

22а.Търсили ли сте си активно работа през последните 4 седмици?
22б.Ако бяхте намерили работа бихте ли могли да започнете в рамките на две седмици ?

24. Месторабота: Име на фирмата, Основна дейност.
25. Форма на собственост на фирмата.
26. Какво работите ?
28. Къде работите ?
30. Вашите средства за съществуване са от:

32. През последните 6 месеца били ли сте ограничен при извършване на обичайните си дейности поради здравословни проблеми.

NB : Цялата тази информация удостоверена с ЕГН на приносителя

Дето се казва на печелившите честито :lol:

Ми така де след като милиционерите и кръвопийците не са достатъчно способни да свършат работата трябва раята сама да им помогне !!!!!!!

PS

В годините на мутрите имаше един лозунг актуален и днес :

ЕЛАТЕ ВИЕ ДА НЕ ДОЙДЕМ НИЕ !!!!!!!!!!!!!8)
 
Последно редактирано:
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Пак като нямаше въпрос: "Кога могат да дойдат кръвопийците в удобно за вас време да ви глобят?" е добре. :lol:
 
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Чудя се как преброяванията се справят с отсъстващи хора примерно. Бай Петкан примерно нет няма, работи овчар в Родопите преброители ходят ли до селото му изобщо и качват ли се до ливадите, където работи или той трябва да остави овцете и да слезе до окр град примерно.
 
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Това си е чиста изповед.Не им трябва да те викат за разпит даже:)
Днес семейно попълвахме онлайн въпросника от преброяване 2011 който уж бил за нуждите на Националния статистически институт.

Да, ама не както казва дядо Петко Бочаров да е жив и здрав да ги иляди, ако че е бил и е ченге.

В раздела население има въпроси чиито отговори могат да послужат единствено за нуждите на Държавна сигурност и Кръволаците от НАП а именно:

17. Променяли ли сте населеното място през 2001-2011?
18. Живели ли сте в чужбина през периода 1980-2011 за повече от 1 година?
19. Къде живеехте една година преди преброяването ?

22. Работили ли сте поне един час през периода 24-30 януари 2001 срещу заплащане в пари, натура или друг доход ?

22а.Търсили ли сте си активно работа през последните 4 седмици?
22б.Ако бяхте намерили работа бихте ли могли да започнете в рамките на две седмици ?

24. Месторабота: Име на фирмата, Основна дейност.
25. Форма на собственост на фирмата.
26. Какво работите ?
28. Къде работите ?
30. Вашите средства за съществуване са от:

32. През последните 6 месеца били ли сте ограничен при извършване на обичайните си дейности поради здравословни проблеми.

NB : Цялата тази информация удостоверена с ЕГН на приносителя

Дето се казва на печелившите честито :lol:

Ми така де след като милиционерите и кръвопийците не са достатъчно способни да свършат работата трябва раята сама да им помогне !!!!!!!

PS

В годините на мутрите имаше един лозунг актуален и днес :

ЕЛАТЕ ВИЕ ДА НЕ ДОЙДЕМ НИЕ !!!!!!!!!!!!!8)
 
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Мани другото но искат да декларираш и доходите в натура-т.22

На Сертова тъпкача Момчил дали си е декларирал заработено с "тежък труд" в ДС ?:p

За Азера няма да питам той бега в Англия че го фанете на връшка чука.
 
Re: От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Чудя се как преброяванията се справят с отсъстващи хора примерно. Бай Петкан примерно нет няма, работи овчар в Родопите преброители ходят ли до селото му изобщо и качват ли се до ливадите, където работи или той трябва да остави овцете и да слезе до окр град примерно.

по закон тези които са били в чужбина на първи февруари не се броят тези, тези които са студенти в ес не се броят защото ще ги броят от университета, тези които живеят в друга държава от ес не се броят в бг преброяването защото ще бъдат броени на място , тези които са родени след 1 февруари т.г. не се броят, тези които се намират извън ес или са студенти извън ес не се броят въобще...

и най вече вчера написах
глобата е за тези които отказват да се преброят не за тези които не са били намерени :) ако някои в къщата се преброил останлаите могат да се покрият
а вие може да живеете и 14 души там :) просто едни трябва да даде кода на преброителя жилището се води ок не лепят лепенки по вратите да ви търсят просто номера е минал :) ако няма кои може някоя баба /дядо да се преброи у вас :)
 
Последно редактирано от модератор:
пп и още нещо ми хрумна които иска да не се брои просто трябва да даде 120 лева на държавата и то само ако го намерят и тогава им откаже без основание от горните което е малко вероятно щото може да спада към горните групи които не се броят и са над милион даже към милион и половина души отиват :)

ппп глобата е една и съща и ако пишете неверни неща а това е по лесно за засичане ако веднъж ви имат някакви подадени данни :)
 
Последно редактирано от модератор:
ами горе долу натам отиват нещата даже 200 000 ми се вижда прекалено точно ама знам ли :) аз вече чух някакви истории за хора преброили се по няколко пъти с различен мейл като само местят цифри в егнто щото било голям ташак и системата го допускала :) юзерите също откриват начини да се забавляват :) така че те ще компенсират за непреброените
 
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

аз вече чух някакви истории за хора преброили се по няколко пъти с различен мейл като само местят цифри в егнто щото било голям ташак и системата го допускала :)
хора без работа и с пари за глоби :)
системата иска и номер на л. карта :) и фактите да си съответстват ...

после се чудим защо сме на такова дередже...
http://www.euinside.eu/bg/news/trust-in-bulgaria-is-within-the-statistical-error
 
Последно редактирано:
От: Пребройте се вие да не ви преброим ние !!! Биг Брадър ( ДС ) ви гледа !!!

Мен хич не ме съмнява. Програмистите не са, като хората. Винаги могат да те минат леко и да се смеят без да разбереш или без да искат да о...т нещата.
 

Горе