Преброяване на копирайтърите във форума

brad1985

New Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Ще е полезно, ако всички, които се занимават с писане, пренаписване и превеждане на статии
да напишат някакво кратко представяне за себе си, евентуално основни координати и/или
по тяхна преценка някакво допълнително инфо в една обща тема.
С какво точно се занимават и кои теми са им по сърце, а защо не и да постнат във форума по
някоя малка статия като един вид портфолио.

Искам да си избера копирайтър, с който да работя, но само скачам от тема на тема,
за да се ориентирам.:rolleyes:

Благодаря предварително на отзовалите се!:roll:
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Има ли значение цените? Питам, защото примерно аз мога да пиша и да превеждам статии от руски, но вземам скъпо, а когато е необходимо заедно с превода предлагам и онпейдж seo, но за това цената вече скача 2-3 пъти. А пък като знам тук какви "индийци" са, както се казва - и все още не съм си пуснал обяви, задоволявам се да пиша и превеждам за себе си. Ако все пак те интересуват цените ми - минималната цена е 10 лв. на 500 думи. Тематиката е обширна, включително превеждам и научни статии. Портфолио само на лични.
 
Последно редактирано:
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Аз правя материали основно на български, английски и немски език. Работя над средните цени, но качествено (погледни моя iTrader).
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Аз правя материали основно на български, английски и немски език. Работя над средните цени, но качествено (погледни моя iTrader).
Да, разгледах преди малко и съм впечатлен, благодаря.

Интересува ме кой на какви теми обича да пише статии?
Не разбирам защо засега никой не иска да пусне няколко реда от статия,
за да се види все пак какъв стил на писане има...

Мисля, че тази тема тук ще бъде полезна за повече хора, а не само за мен.
Дай боже много доволни купувачи и писатели на статии.
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Здравей! Занимавам се с писане и пренаписване на статии от 3 години. Пиша на всякаква тематика - без значение каква е. Цени - 7лв за 500 думи, език - български. За големи поръчки и редовни клиенти има отстъпки.

Ето няколко мои статии:

http://webcache.googleusercontent.c...итка+си+има+подходящо"&gbv=1&filter=0&ct=clnk

http://izdrave.com/сънна-апнея/

http://webcache.googleusercontent.c...допускат+грешки+и+при"&gbv=1&filter=0&ct=clnk

http://lookbg.net/национален-парк-рила

http://xn--h1adsi2b.bg/blog/106-kyrtene-na-cimentova-zamazka-v-jilishte/
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Здравейте и от мен! Пиша главно в областта на счетоводството- счетоводител съм по професия и съм наясно с материята. В същото време се справям и с писане на статии с женска или здравна тематика.
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Нека се включа и аз. Пишем статии на всякакви тематики статии, коментари, форум постове, описания на продукти и всичко свързано с каквито и да било текстове на български език. Цените са левче за 100 думи. Примерна моя оферта ТУК Повече на ЛС
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

И аз съм един от копирайтърите във форума. Занимавам се с това от немалко време и имам вече написани няколкостотин хиляди думи. Пиша, пренаписвам и превеждам от английски език. Не си позволявам да пиша на английски език, защото не ми е перфектен, а не обичам такива полувинчати работи. Цените не са високи (всъщност са много ниски, но такъв ни е пазарът). Който се интересува от тях и всичко останало може да погледне в темата от подписа ми.
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Ако ти трябва нещо на спортна тема направо да подписваме договора :p иначе за всеки копирайтър (и аз съм такъв де) темите не би трябвало да са проблем. Проучваш пазара с помощта на чичо Гошо, отделяш за целта половин-един час и си ти, няма нищо сложно, пък и българите разбираме от всичко :lol: Като ти гледам подписа статии за дрехи ли ще ти трябват? Анонимността на темата е, за да събереш повечко менения ли е :)
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Проучваш пазара с помощта на чичо Гошо, отделяш за целта половин-един час и си ти, няма нищо сложно, пък и българите разбираме от всичко :lol: Като ти гледам подписа статии за дрехи ли ще ти трябват? Анонимността на темата е, за да събереш повечко менения ли е :)
Целта ми е да се ориентирам кой потребител на какви теми може да пише.
Исках да знам кои колеги по-точно се занимават с писане, защото всички
копирайтърски теми са разхвърляни из форума и ориентацията е мисия невъзможна.:)
За темите, които ме интересуват към момента долу-горе си познал от подписа - мода, красота и прочие женски мераци.:)

П.П. А защо да е анонимна темата? Много си е отворена даже.:)
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Анонимна защото не казваш какъв тип човек търсиш, а попита кой какво може и какво му е интересно. Това е добре де, щот вдигаш темата :) иначе сигурно жена ще ти е най-полезна, макар че като гледам днешните момчета се чудя дали не стоят повече време пред отгледалото, отколкото жените :lol:
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Ще се включа и аз:
Писане и пренаписване на статии, български език, цени-100думи-1лв, 200думи-2лв, както и по договаряне; любима тематика-туризъм

:)
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Здравейте!

Не съм много активен (особено напоследък), но все пак и аз ще предложа услугите си:

Преводи, писане, пренаписване и всичко свързано с текст на добри цени.
За цени и повече подробности - тук.
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Привет и от мен. Работя с доста потребители от форума - вече около година и половина. Пиша с вдъхновение и имам опит в авторски текстове и такива с цел СЕО. Любими теми нямам, харесва ми да пиша за различни неща и мога да кажа, че съм писала за почти всичко - от футболни прогнози и статии за билярдни маси, до теми за панически атаки и алкохолизъм. В момента пиша за църковни празници и ми е супер интересно.
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Аз до тук видях само content-writers, а не copywriters. Дали някой прави разлика в тези две понятия?
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Аз явно съм най-индийския индиец във форума :)
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Ами, обяснете ги, че да видим : )
 
От: Преброяване на копирайтърите във форума

Здравейте, занимавам се с писане на статии, които по своята тема са много разнообразни. Харесват ми теми, свързани с красотата, здравословното хранене и фитнес.

Тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54378&p=614202#post614202

Всеки, който има въпрос или желае да се възползва от услугите ми, може да го направи чрез ЛС или petqmivanova @ gmail . com
 
Последно редактирано:
Здравейте и от мен!
Ще се включа, за да ме има в тези yellow pages/в този указател.

Ето и малко информация за мен:

Пиша на български и английски език (британски и американски).
----->SEO, копирайтинг, обикновени статии, текстове за спинване и др.
Превеждам текстове (английски или италиански към български, български или италиански към английски).
----->Мога да превеждам SEO, strings, както и практически всякакви тематики и сфери.
Редактирам текстове (британски английски, неспецифицирам английски, български).

Взимам по 0,01 евро на дума при писане на нов текст, обикновен. При терминологии или по-специално таргетиране цената се покачва.
Тъй като работя предимно с чужденци, нямам ипей. Предлагам и банков превод на своите клиенти.
Ако имам нов клиент без явен ITrader или друга еквивалентна оценка (за други сайтове) искам предварително заплащане.


Работила/работя с: Groupon.co.uk, Venere.com, ThomasCook.com, nu3.de. Клиентите ми от форума се виждат основно в iTrader-a.
Стари статии може да намерите тук: http://www.triond.com/users/AN+Jordan но по-нови предоставям лично, защото повечето са в сайтовете на клиентите.


П.С.: Искам да отбележа, че не приемам тази тема като предлагане на започналия я, защото брад1985 не дава никаква информация за проекта, както и за количества, теми, времетраене и др. За мен това е един много приемлив начин да си направим указател, в който да се вижда кой какво прави и как го прави.
 

Горе