Преброяване на форумните пенсио... Ветерани :)

Само не знам морският пенсионер къде се загуби, да не го е глътнала някоя акула в Черно Море:)
Преди месец ми беше писал по скайпа, но за много бързо и аз не знам какво става с него в интерес на истината не ми остава време много за разговори особено от как фейса взе да си прави а*а*ни упражнения със собствениците на страници. :)
 
Има липси, да. Но старите кучета, чат пат наминават, но не са много по писането.

Колкото до пазара, сега фокуса са социалните канали, респективно там е малко по-агресивно предлагането и търсенето. Сайтовете, пускат от време на време и качествени, но честно казано Кой би желал да си продаде сайт, който му генерира дори и 50 лева на месец за символична сума. Само ще споделя, че и в групите по фейса не се предлагат толкова качествени, което за мен лично е един вид тенденция. Едно време беше лесно да направиш сайт, който да генерира приличен доход в рамките на няколко месеца и да го пуснеш за продажба на доволна за двете страни цена. Сега нещата са малко по-сложни. Добри доходи от сайт се постигат с доста работа и инвестиции. Да не говорим за периода, който е нужен.
 
Преди месец ми беше писал по скайпа, но за много бързо и аз не знам какво става с него в интерес на истината не ми остава време много за разговори особено от как фейса взе да си прави а*а*ни упражнения със собствениците на страници. :)
Е ти какво очакваше, това да продължава вечно ли бе:) Като се изчерпа един канал на приходи, се приспособяваш към друг, това ли да те уча:)
 
пфф, уни-веб още не го е застигнало божието назание :/
Унито знае колкото ние двамата взети заедно, само си трайка:)
 
Още не се е изчерпал, а аз съм стар и упорит овен и се боря! ;)
 
Още не се е изчерпал, а аз съм стар и упорит овен и се боря! ;)
Ти не въртеше ли по едно време руско СЕО или се бъркам с некой друг. Понеже се беше пенсионирал бая време затова съм забравил.
 
Ти не въртеше ли по едно време руско СЕО или се бъркам с некой друг. Понеже се беше пенсионирал бая време затова съм забравил.
А, руско не съм, но и с българско не се занимавам вече гошо е бита карта от преди много време. :)
 
А, руско не съм, но и с българско не се занимавам вече гошо е бита карта от преди много време. :)
Аз викам сливовицата ти е разказала играта, да ама не. Е гошо бита карта, фейсбука и той бита карта, тогава какво..
 
Аз съм от януари 2011 година. Не знам, дали бих могъл да се впиша изпомежду дъртаците.
 
То тука се записват ама не искат да пият на live :D
Да, първият етап е да почнат да пишат, после да се отяждат на старите кучета, и после идват на срещи. Или да се сдобрят или да се бият. :) Но идват. Хахаха.
 
Да се запиша и аз, макар че напоследък не съм активен във форума
 
Ами то повечето форумни колеги от едно време се изпокриха, не е интересно вече! И няма динамика форума.
Лошото е че тази тенденция е от години и не само за този форум, социалките изпиха сока
 

Горе