Преводи с английски за жълти ст'инки!

От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Като тръгваш да нападаш в тема, където предлагаш услуги, така ще бъде. До вчера ме споменаваш в темата си, където си предлагаш услугите, днес вече трябвало да се махам.

1. Не съм те нападал никъде. Ти ме нарече с някакви епитети и тн. Аз дори те поздравих с песничка. ;) Моето "провинение" беше в това, че сложих специфична цена за теб, което е личен избор. Не съм те нарекъл с лоша дума.
2. Не те гоня... предлагам ти, защото виждам, че не ти действа добре да ми четеш темата. Изнервяш се, което не е добре за здравето. Загрижен съм.
3. Това "така ще бъде" вид заплаха ли е или аз съм се объркал нещо? :)
4. Мерси, че ми дигаш темата от време на време. Оценявам го.
 
Последно редактирано:
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Абе честно се чудя ти толкова ли си тъп или само на такъв се правиш бе?

Откъде накъде ще ме намесваш в тая твоя тема? Цена бил сложил за мене - защо? Да се заяждаш? Бизнес ли ще правиш така, със заяждане, а? Мухльо, научи се как се пускат теми, заяждай се в офф топика, аз за разлика от тебе, 1 тема нямам в пазара да се заям с когото и да било, когато ми трябва или предлагам нещо. Така бизнес не се прави, тръгнал той да ме добавя в темата си, ама откъде накъде ще ме добавяш, да се правиш на интересен, е направи се - кой е смешен сега? Изписа 10 статии безплатно и чакаш някой да ти пише, е честито
Не знам какъв ефект целеше да ме споменаваш, но така не се прави бизнес нито се пускат такива теми в бизнес секцията.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Цената за ReminD е променена от 5 на 50лв/100 думи по препоръка на колега.

Успех да направиш бизнес сериозен с такива простотии в пазар. Тук хората не ги вълнуват отношенията ти с мене или с който и да било. Имаш услуга - предлагаш, търсиш - намираш, на кой му пука колко е цената за мене? Мухльо с мухльо.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Успех да направиш бизнес сериозен с такива простотии в пазар. Тук хората не ги вълнуват отношенията ти с мене или с който и да било. Имаш услуга - предлагаш, търсиш - намираш, на кой му пука колко е цената за мене? Мухльо с мухльо.

Не съм и си помислил че ще разбереш концепцията ми, нито имам желание. Просто сме различна порода.

И отново да споделя, че отново ти обиждаш, аз не. Мисля, че това говори достатъчно.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

И каква ти беше концепцията да напишеш, че пишеш статия за 1 лев, а пък за мен цената щяла да бъде 5 лева и после 50 лева за 100 думи? Концепцията каква е?
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

И каква ти беше концепцията да напишеш, че пишеш статия за 1 лев, а пък за мен цената щяла да бъде 5 лева и после 50 лева за 100 думи? Концепцията каква е?

http://bit.ly/15ZwYkf
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!


И какво общо има Станишев с това, че пишеш статии на английски и аз какво общо имам, че даже и цена за мен даваш и то надута 100 пъти, за да се направиш на интересен. Усещаш ли, колко се излагаш?


Ти май не разбираш, че в ПАЗАР не се говори така като се пуска тема???
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Дано се научиш някой ден, че в теми ПАЗАР да не пускаш простотии и да не се закачаш с хората.

Конепция???



Не разбрах какво общо има Сергей Станишев или БСП, с това, че ти пишеш статии на английски език??? Че пък и мен ме набутваш.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Дано се научиш някой ден, че в теми ПАЗАР да не пускаш простотии и да не се закачаш с хората.

Аз не пускам простотии, темата ми си е съвсем адекватна и дори си имам таргет група, маржинални капитали, промоционални кодове, отстъпка за бълк поръчки, call-to-action, different payment options, testimonials, disclaimer, оформяне на офертата за максимална конверсия, бранд и take-away(даже имам две "братле" и "За ReminD цената е такава"... както и "убий ги"), FAQ, 5-year-plan(тия последните не ги разбираш, те са на хамерикански ;)) и други и други, за някои не ми се изрежда повече, други все още не съм ги реализирал, други не искам да те светвам за тях. Офертата ми е много внимателно измислена, оформена и подререна, така че всичко да си е на мястото... освен това прилагам и други, динамични тактики, които допълнително да увеличат конверсията ми (на статии, да мух..o).

Това, че ти не можеш да разбереш офертата ми, говори зле за твоята икономическа ерудираност. Може от SEO и БСП да разбираш, обаче не е достатъчно в този живот, приятелю(а не както ти ми викаш мухльо). Не и в предприемачеството. Ти може да си стигнал до някъде... обаче си дръпнал ръчната и такива като мен ще те задминат много скоро.

Друго, аз не се закачам с никой, а и да го направя... ако си пич, реагираш като такъв, а не като тебе да палиш на 6 без 10 като .... Бизнесмен бил, какъв бизнесмен си ти без
елементарно възпитание и икономическа ерудираност, кажи ми? Явно си бизнесмен-калитар. Ама то сега е модерно, тъй че няма да се плашиш. Пък и партията е зад гърба ти!

Ай със здраве. ;)
 
Последно редактирано:
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Чакай малко мухльо, мен ли изкарваш виновен, че ме споменаваш в темата си? Да се научиш друг път като правиш бизнес да не ме включваш в малумните си теми.


Аз не пускам простотии, темата ми си е съвсем адекватна и дори си имам таргет група, маржинални капитали, промоционални кодове, отстъпка за бълк поръчки, call-to-action, different payment options, testimonials, disclaimer, оформяне на офертата за максимална конверсия, бранд и take-away(даже имам две "братле" и "За ReminD цената е такава... както и "убий ги"), FAQ, 5-year-plan(тия последните не ги разбираш, те са на хамерикански ) и други и други, за някои не ми се изрежда повече

Затуй клиентите валят нали, че си просперирал много, мухльо с мухльо.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Чакай малко мухльо, мен ли изкарваш виновен, че ме споменаваш в темата си? Да се научиш друг път като правиш бизнес да не ме включваш в малумните си теми.


Затуй клиентите валят нали, че си просперирал много, мухльо с мухльо.

Бързата кучка, срам за майстьора, приятелю с приятелю. Запомни го добре това. Ако не го разбираш, кажи ще обяснявам, няма проблеми. ;)

Едит: Прочетох ти и другите глупости. Какви обвинявания, какви работи? Май това, което ти говоря вьобще не стига до сивото. Чудя се що ли се занимавам с теб... явно все още вярвам, че има смисъл, приятелю. :)
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Абе пак би ли ми обяснил какво общо има линка за БСП и Станишев с това, че си ме споменал в темата и Станишев и БСП с това, че пишеш статии за жълти стинки?
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Абе пак би ли ми обяснил какво общо има линка за БСП и Станишев с това, че си ме споменал в темата и Станишев и БСП с това, че пишеш статии за жълти стинки?

Ти първо кажи концепцията разбираш ли я?
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Не знам за английския, но е добре да си оправиш българския малко.
Дори в заглавието има смислова грешка.
Надолу също е изпъстрено с пунктуационни и граматически грешки.

Ако се стремиш да го замаскираш с жаргонен булшит, поне бъди consistent. Иначе се забелязва като муха в кофичка кисело мляко.
 
От: Преводи с анлийски за жълти ст'инки!

Не знам за английския, но е добре да си оправиш българския малко.
Дори в заглавието има смислова грешка.
Надолу също е изпъстрено с пунктуационни и граматически грешки.

Ако се стремиш да го замаскираш с жаргонен булшит, поне бъди consistent. Иначе се забелязва като муха в кофичка кисело мляко.

Благодаря за съветите, Noke. Ще обърна внимание по-късно. А за грешката в заглавието, тя е от бързане. Ама нека, туй да ми е чара. Още чакам Blinky да ми го корегира, ама май няма да стане това, тъй че свиквайте. ;)

ЕДИТ: Междудругото, ReminD, благодаря! Имам да те черпя бира. :)

ЕДИТ2: Правописната грешка в заглавието е поправена. Големи благодарности на модераторите за жеста и бързата реакция! :)
 
Последно редактирано:
От: Преводи с английски за жълти ст'инки!

Използвах услугите на колега за 7 статии, доволен съм от свършената работа, всичко беше доставено според обещаното :) Бих го ползвал пак ако ми потрябва подобна услуга ;)
 
От: Преводи с английски за жълти ст'инки!

Коректен колега, добри преводи за жълти стотинки. :wink:
 

Горе