Превод на Read more в WP

Re: От: Re: От: Превод на Read more в WP

Умник си казах ти вече ;)
И ако го няма зададено в .po файла това Home ко праим? Ако индиеца не го е направил това ние ще му свършим работата.

Ако го няма, значи се е прецакал с темата. :) Вече стандартно се слагат дефолтни, даващи именно възможност да не се маца я в темата, я в нейтната дъщерна такава.

Иначе това Home реално трябва да е в /public_html/wp-content/languages - ако от там го влачи това прословуто Home & Read More, там е още по-лесно - има ги говотови нещата. Марио и ко са се погрижили за това. ;)

А ко праим, ако го избучите от кода и утре се сети, че БГ пазара му е тесен, това и другите ще ги излъжете с някой друг if, но не е правилно това.
 
От: Re: От: Re: От: Превод на Read more в WP

Ако го няма, значи се е прецакал с темата. :) Вече стандартно се слагат дефолтни, даващи именно възможност да не се маца я в темата, я в нейтната дъщерна такава.

Иначе това Home реално трябва да е в /public_html/wp-content/languages - ако от там го влачи това прословуто Home & Read More, там е още по-лесно - има ги говотови нещата. Марио и ко са се погрижили за това. ;)

А ко праим, ако го избучите от кода и утре се сети, че БГ пазара му е тесен, това и другите ще ги излъжете с някой друг if, но не е правилно това.

Кой говори да се избучи у кода?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Превод на Read more в WP

Нали тая грешка исках да променя и аз?

Не знаех, че сте се заели, до там прочетох и реших да се намеся и аз, защото ще се започне и няма да се спе да превежда...... ;)

И като вече запознат, ще го бъде ли?
 
От: Превод на Read more в WP

Писах и на колегата, че намерих от къде да го преведа. Беше забутано в самата тема, default php.
Но има и друго, новак съм и не правя на никой сайт, а просто се уча самостоятелно. Благодаря за помощта, на теб, ъпхиро и каменик, в бъдеще като навлезна "по-дълбоко" ще ми е полезна :)
 

Горе