Предлагам: Превъзходно съдържание за вашия онлайн бизнес!

От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Здравей,
Трябва ми да се преведат около 2000 думи на Руски, Датски и Английски може ли да ми пратиш оферта на [email protected] или скайп "frostfiree" или https://www.facebook.com/george.mitzov

Свържи се с мен по някой от тези канали понеже не следя Предприемач
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Благодаря за интереса. Писах Ви.
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Получих чудесен материал!
Колегата е много точен, статията надмина очакванията ми.
Статията бе уникална и предизвика интерес и отзиви у читателите.
Поръчвайте смело.
Още един път Благодаря колега!
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Пак заповядай, @E.Ivanov :)
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Получих страхотна статия от колегата.
Изключително професионално написана, задълбочена с познание на материята.
Препоръчвам на всеки, който иска сайта/блога му да бъде четен с интерес и споделян с други потребители.
Благодаря Ви колега за чудесната статия.
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Благодаря, подхождам с внимание към всеки текст :)
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Трябвa ми презентaция нa бг сaйт. Темaтa е спaлно белъо. Окия 2000 сумвилa. +/- 200 символa нямa дa е проблем. Същaтa тaзи презентaция ще ми трябвa нa aнглийски, немски, френски и гръцки зaдължително.
Изпрaти ми офертa нa лично или телефон зa връзкa с теб зa дa дaм повече инфо.

Поздрaви,
Велев
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Привет,

Интересува ме имате ли възможност за писане на 5-10 статии свързани с пелетните горелки, пелетите като гориво, котли на пелети и т.н.

Около 500 всяка статия.

Нов потребител съм и не мога да изпращам лични съобщения.
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Благодаря за интереса, изпратих Ви съобщение, както и на колегата @velev (още на 17.04).
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Здравейте! Изчетох темата и реших да Ви пиша. Търся преводач от английски на авторски академични текстове, между 1 500 и 3 000 думи. Авторско право за ползване на преводите се налага да държат оригиналните автори на английския текст. Все пак, при използването на българския превод, онлайн или на хартия, името на преводача ще бъде цитирано редом до това на автора. Концепциите не би трябвало да са прекалено сложни, впоследствие така или иначе текстът ще бъде изгладен от автора и колеги. Разбира се, първо мога да изпратя примерен параграф/страница, за да прецените дали ще е удобно да се заемете с такъв тип текст.

При интерес ще се радвам да обменим контакти за връзка и информация относно заплащането на ЛС. Ще бъде полезно, ако се запозная с Ваши предишни списани материали, както и условията (в случай, че има такива) за ползване на Вашите услуги.

Като цяло имам интерес да работя с различни хора, за да се запозная с различни стилове на писане. Предишен опит в този тип статии не необходим, тъй като научни материали най-коректно се превеждат почти буквално. Разбира се, може да се напасват нещата, за да звучи добре на български. Нов потребител съм във форума и изглежда, че не мога да публикувам теми, но ще се радвам да ме потърсите на лично съобщение.

Поздрави и хубава вечер:)
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Сърдечно БЛАГОДАРЯ за статията . Да речем , че тъщите са windows XP , а ние сме женени или харесваме windows 7 или 8 . :)
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Пак заповядай!

Ха-ха :)
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Какви са ти цените и според текста ли е? Питам обаче не за писане, а за превеждане. Имаш ли свободно време за дългосрочен проект? Набирам хора можещи да превеждат. Търся всякакви езици,а ти владееш няколко. Г/д 4в1 си :D
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Доволен съм от статиите, които поисках от колегата! Горещо препоръчвам работа с него.
 
Re: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

ако е актуална още обявата пишете ми координати на лично
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Получих си двете статии и съм доволен. Авторски са и са уникални, което беше най-важното за мен. Препоръчвам колегата!
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Thank you for the kind words!
 
От: Пиша/Превеждам статии на/от български, немски, английски, турски език

Свободен съм за нови задачи. Очаквам ви.
 

Горе