Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

snux

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Спира се услугата за неопределено време!
 

Прикачени файлове

  • dropship_offer_f.jpg
    dropship_offer_f.jpg
    103 KB · Преглеждания: 184
  • process_f.jpg
    process_f.jpg
    76.5 KB · Преглеждания: 89
  • service_BG.jpg
    service_BG.jpg
    157 KB · Преглеждания: 76
Последно редактирано:
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Ако клиента се възползва от правото си да върне стоката в 7 дневен срок, процеса как е ?
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Къде могат да се видят артикулите+цените
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Моля всички, които са заинтересувани да пишат на ЛС мейла си, да ви пратим ценоразписа.
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Валдес, Фози - дайте мейл на ЛС да ви пратя
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Успех на начинанието
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Няколко важни въпроса:
1. Ако клиента не плати, какво се случва?
2. Както по-горе се писа, ако реши да върне стоката в 7 дневен срок какво се случва?
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Ако клиента се възползва от правото си да върне стоката в 7 дневен срок, процеса как е ?

Няколко важни въпроса:
1. Ако клиента не плати, какво се случва?
2. Както по-горе се писа, ако реши да върне стоката в 7 дневен срок какво се случва?

1. Защитата от некоректни купувачи и отговорността се носи от магазина. Вие като собственик на магазин имате отговорността за следенето и навременните проверките за предотвратяване на подобни случаи.
2. 7 дневния срок важи за потребителски обекти. Към момента сме вързани с дистрибутори и като такива за момента нямаме опция за обратно изкупуване.
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Изпратих ти ЛС с emaila ми.
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

На всички, които иска пратихме ценоразписите :)
 
От: От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

1. Защитата от некоректни купувачи и отговорността се носи от магазина. Вие като собственик на магазин имате отговорността за следенето и навременните проверките за предотвратяване на подобни случаи.
2. 7 дневния срок важи за потребителски обекти. Към момента сме вързани с дистрибутори и като такива за момента нямаме опция за обратно изкупуване.

Първа точка - ок. Втора точка - не може да избягате от това. Не е "обратно изкупуване", а връщане на продукт в законоустановен срок. Иначе първата костилка, ще ни събере заедно в КЗП.
 
От: Re: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Ако може и на мене един каталог .

Пиши един мейл на ЛС.
 
От: От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Първа точка - ок. Втора точка - не може да избягате от това. Не е "обратно изкупуване", а връщане на продукт в законоустановен срок. Иначе първата костилка, ще ни събере заедно в КЗП.

Съгласен съм с тео, доста кофти става тука, не е свързано само с потребителски обекти, аз съм връщал неща от онлайн магазин, правят се на ударени ама като кажеш КЗП и веднага, даже те поемат разноските по обратната доставка. Общо взето както е сега поставяте дропшипърите си в неудобно положение, в случай, че някой реши да се възползва от законовото си право да върне стоката в 7 дневния срок.
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Пуснете и на мен един каталог да се възбудя! :)
ХУбаво сте го измислили за дропшипинга колкото то КЗП.. опрем ли до тях всички без клиента ... супата :)

Поздрави
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

И на двамата ви изпратих, каталога!
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

може ли и на мен един каталог на georgi.kuzmanov в гмайла
 
От: Предлагаме Ви, БГ Дропшип на Електроника и Аксесоари!

Здравей, изпратих ти го.

Някой друг да желае?
 

Горе