Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

kursove

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

ЕСТЕСТВО НА РАБОТАТА:

- Създаване на статии на български език.
- Създаване и организиране на съдържание за уеб сайтове и блогове.
- Създаване на нови сайтове посредством Wordpress или други платформи.
- Актуализиране на информация в сайтове.
- Публикуване на съдържание във форуми, социални мрежи и блог платформи.
- Инсталиране и доработка на CMS, база данни и други.
- Дейности свързани с работата на компанията.
ИЗИСКВАНИЯ:

- Отличен писмен и говорим български език.
- Предишен опит с Wordpress, Joomla.

ПРЕДИМСТВА:

- Познания в SEO;
- Активност в социалните мрежи;
- Предишен опит с изграждане на уеб сайтове;
- Предишен опит с оптимизация на уеб сайтове;
- Познания по английски език;
- Богат езиков арсенал;
- Желание за работа и развитие;

Работата е подходяща и за студенти момчета и момичета.

Заплащане първоначално 500-600 лева в зависимост от квалификацията.
Работата е постоянна на 8 часа, осигуровки на пълната сума, 20 дни платен отпуск . Месторабота в град София район Младост на територията на Нова промишлена зона 7-9 километър.
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

За подобни изисквания и заплата от 500 лв. едва ли ще се хване някой. Пък и все пак става въпрос за София, където стандарта на живот е по-висок, отколкото в другите градове.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Не мисля, че :
"ИЗИСКВАНИЯ:

- Отличен писмен и говорим български език.
- Предишен опит с Wordpress, Joomla.
или
- Желание за работа и развитие;"

са високи за аудиторията на този форум.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

"20 дни платен отпуск в град София" ли е задължително да се прекара?! (така пише в предложението)
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Всеки сам си преценя дали заплатата го устройва. Човекът поне е написал колко предлага, нещо което се среща рядко в обявите за работа във форума. Репутация за което и успех в търсенето на походящия кадър.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Не виждам нужда от целия този спам в темата, та и моя в този пост. Това е нормално положение, когато някой определя какво да изпълняваш и колко ще получаваш. Нищо по-различно от всяко едно работно място независимо за каква работа става въпрос. Недоволните си търсят сами работата и си предлагат цената, която мислят, че заслужават. Това е. И в двата варианта няма нищо лошо, въпрос на лични предпочитания и приоритети.
 
Като не получи интерес ще вдигне заплатата. Ако нолучи интерес, пък, следват два варианта - да е пълен идиот този копирайтър или вариант 2 - да е добър writer и по душа човек, който ще си върши работата отлично и... не много след това ще си намери по-добра работа :)

Успех!
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

все пак става въпрос за София, където стандарта на живот е по-висок, отколкото в другите градове.

Не мисля, че стандарта на живот в София е по-висок :D
как се отделяте София, все едно сте на Марс..а в действителност сте най-голямото село :D
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Аз не съм от София нортрант :) просто отбелязах
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

В София пазач със средно или по-ниско образование взима 500-600 лв. заплата. Продавачка с нулева квалификация взима повече пари. Тук се търси висшист или поне всестранно развит студент с трудни за придобиване, ценни умения за същите пари. Няма да правя изводи. Само казвам...
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Относно заплащането предпочитам лицето, което бъде наето да разбере причинно следствената връзка между старанието, желанието, лоялността, уменията и резултатите от една страна и повишаване на заплащането от друга. Не желая да правя кастинг между xx брой души, които претендират за 1к само защото правят разлика между хостинг и домейн.
 
От: Re: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

800 е по-добре! Админване на сайт, базово СЕО, копирайтинг на статии не е висша математика. 800 е база за оцеляване в София да. Но кауза и за родителите е детето да проходи в големия град:) За това може да помагат до 800 и до 1000. Важното е работодателя за три месеца да види и оцени усилията. Така и така са помагали 5 години:)
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Оспамихме темата на човека. Всеки сам си преценява за колко пари да работи, аз просто отбелязах, че са малко то стана дискусия :wink: успех на всички
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

ЕСТЕСТВО НА РАБОТАТА:

- Създаване на статии на български език.
- Създаване и организиране на съдържание за уеб сайтове и блогове.
- Създаване на нови сайтове посредством Wordpress или други платформи.
- Актуализиране на информация в сайтове.
- Публикуване на съдържание във форуми, социални мрежи и блог платформи.
- Инсталиране и доработка на CMS, база данни и други.
- Дейности свързани с работата на компанията.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Отличен писмен и говорим български език.
- Предишен опит с Wordpress, Joomla.

ПРЕДИМСТВА:

- Познания в SEO;
- Активност в социалните мрежи;
- Предишен опит с изграждане на уеб сайтове;
- Предишен опит с оптимизация на уеб сайтове;
- Познания по английски език;
- Богат езиков арсенал;
- Желание за работа и развитие;

Работата е подходяща и за студенти момчета и момичета.

Заплащане първоначално 500-600 лева в зависимост от квалификацията.
Работата е постоянна на 8 часа, осигуровки на пълната сума, 20 дни платен отпуск . Месторабота в град София район Младост на територията на Нова промишлена зона 7-9 километър.
Ама това е нещо като "3 в 1".:) Този човек кога ще успява да свърши всичката тази работа, че и нови сайтове да създава?!
Колко нови сайта трябва да създаде - по сайт на ден, на седмица, на месец?:rolleyes:
Заплатата няма да я коментирам, защото всеки сам си преценява труда, но ме изуми количеството работа.:shock:
Извинявайте за спама, но искрено завидях на тази фирма, ако успее да си намери такъв човек, който да върши всичката тази работа сам.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Стига сте спамили темата на човека. Вие какво искате, да започне от 2 бона ли? Така се прави, започва се от по-малка заплата в пробния период, ако човекът е кадърен, след време ще взима повече. Не искам да се заяждам, но съм сигурен, че повече от половината писали в тази тема не могат да изкарат чисто 2000 лв на месец.

Заплатата няма да я коментирам, защото всеки сам си преценява труда, но ме изуми количеството работа.
Това е трудова характеристика на позицията бре пич, не неща които трябва да правиш всеки ден, а неща които по принцип трябва да правиш работейки на съответната позиция. Личи си кой не е ходил на работа.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Стига сте спамили темата на човека. Вие какво искате, да започне от 2 бона ли? Така се прави, започва се от по-малка заплата в пробния период, ако човекът е кадърен, след време ще взима повече. Не искам да се заяждам, но съм сигурен, че повече от половината писали в тази тема не могат да изкарат чисто 2000 лв на месец.


Това е трудова характеристика на позицията бре пич, не неща които трябва да правиш всеки ден, а неща които по принцип трябва да правиш работейки на съответната позиция. Личи си кой не е ходил на работа.
Че по какво си личи, че не съм ходил на работа? Ходил съм, ходил, даже на държавна.:)
В момента даже също ходя, за твое сведение.

П.П. Не казвам, че трябва да започне с 2 бона, а коментирам, че работата е множко за един човек,
дори и при добро желание от негова страна.
По-удачен вариант ми се струва за двама човека на граждански договор за по половината от тези пари,
като единият пише статии и обновява, а другият прави доработки на CMS и нови сайтове.
 
Аз предлагам да млъкнете и да оставите темата да потъне?

Който има желание за въпросното работно място, ще пусне ЛС на човека пуснал темата. Не разбирам какво толкова коментирате. Само вдигате тема, която е предназначена за индийците във форума.
 
От: Предлагаме работа за копирайтър Администратор на Уеб Сайт

Че по какво си личи, че не съм ходил на работа? Ходил съм, ходил, даже на държавна.:)
В момента даже също ходя, за твое сведение.

П.П. Не казвам, че трябва да започне с 2 бона, а коментирам, че работата е множко за един човек,
дори и при добро желание от негова страна.
По-удачен вариант ми се струва за двама човека на граждански договор за по половината от тези пари,
като единият пише статии и обновява, а другият прави доработки на CMS и нови сайтове.
Казах ти, че това е трудова характеристика на позицията. Не значи, че всеки ден трябва да прави всички неща, които са описани в обявата. А кое е добър вариант и кое не, остави работодателят сам да прецени.
 

Горе