Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Няма нужда да учиш, просто наеми човек който е запознат да свърши работата.
Разбирам че предпочиташ да работиш с търговци на едро които да предплатят стоките.
Но щом си опрял до тук... ясна е работата.

Виж сега ще ти обясня дропшипинга.

То си е каталожна търговия, в чист вид.

Предимствата на онлайн търговията са че колкото и на добро място да ти е физическия магазина или колкото и хора да минат покрай него или да влязат в мола не могат да се сравнят с безкрайната онлайн аудитория.

За целта ти предоставяш каталог със снимки, описания, размери цветове, характеристики, варианти, атрибути, /в идеалния случай и видео/ на уебмастъра които той да качи на онлайн магазина си и да представи твоите стоки на възможно най-голям кръг потенциални купувачи.

След като той получи поръчка за някой или няколко от твоите артикули ти изпраща парите по цени на едро и стоката тръгва към купувача.

Сега тука има една малка българска подробност. В България се работи така само с китайските доставчици.
Повечето хора са свикнали след поръчката да ти предоставят данните на клиента ти да изпълниш заявката и след като си прибереш парите от крайния потребител да им изплатиш % комисион.

Лоша практика ама какво да се прави....

Сега хубавото в твоя случай е че има глад на пазара за нови стоки.
Може да упоменеш че работиш само с предварително плащане и ако наистина има сериозни играчи ще стане работата.

Но в Интернет СНИМКАТА продава а доброто описание ти дава предимство пред конкуренцията.


Сега мога да пиша още много за това как стават нещата но за да не те затрупвам с информация

Най-добре си намери човек който да свърши това вместо теб






Ами лесно в магазини, но не онлайн. Продавах и през продавалника, но там нещо се промени, а аз нямам време за учене. Точно и по същата причина тръгнах да търся начини да си увелича продажбите. Човек като мен, който не е на ти с интернет магазините и няма време да се учи, решава да потърси някой, който знае как да продава.
Имейл не мога да оставя, защото се регистрирах снощи и нямам никакви коментари и като гледам е хубаво да не ги правя. То всъщност и снощи горе долу разбрах какво е дропшипинг. Позволих си да изпиша фирма, защото с продуктите на тази фирма няма да има проблеми със снимките и показва какъв кръг от клиенти ми е интересен и да ми даде представа има ли интерес (все пак не са "оригинални реплики" и маратонки).
И само за сведение, аз като внасям да не мислите, че някой ми дава снимки. Виждам на място, получавам един екселски файл дето и голяма фантазия да имам пак няма да позная какво ще дойде.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Стан, благодаря за инфото. Аз за това съм тук да търся хора, с които да работя. То веднага ми стана ясно, че дропшипинг в Бг няма, а е нещо подобно. За снимките, характеристики, цени и др това е ясно. Въпросът е, че аз имам стоки нисък и висок клас и някак си не ми се връзват на едно място. Не, че ако върви работата ме бърка
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Стан, благодаря за инфото. Аз за това съм тук да търся хора, с които да работя. То веднага ми стана ясно, че дропшипинг в Бг няма, а е нещо подобно. За снимките, характеристики, цени и др това е ясно. Въпросът е, че аз имам стоки нисък и висок клас и някак си не ми се връзват на едно място. Не, че ако върви работата ме бърка
Дропшипинг в България има, модела е друг. Така или иначе вносителя или фирмата предлагаща дропшипинг приема плащането в сметката си (наложен платеж, по банка и т.н.), накрая на месеца или както е уговорката изплаща и комисионната генерирана от продавача партньор. Модела Амазон_Ебей вече е друг, там никоя от страните "уж" не знае че се работи по тази система, в крайна сметка упражнението е в най-голяма полза на търговеца предлагащ дропшипинг.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Подготви си нещата, ти да си изряден.
Хубаво е че имаш стоки нисък и висок клас. Предполагам имаш и складова програма. Извади справка за наличностите и започни , качествени снимки и описание. Постоянна връзка, информация за нови стоки и изчерпване на количествата.
Подбери си дропшипърите с които ще работиш. Не давай на всеки прайс листа, следи твоите работници да не продават стоките през 1лв в олх.
Търси сериозни онлайн партньори по възможност с позиции в Гърция и Румъния.
Ама в Гърция сега е криво а Румънците свалят ДДС то имай го на предвид.

Трябва първо ти да си подготвен и точен за да додат сериозните играчи.
Иначе ще те налазят тийновете дето ще те занимават с глупости и трафик от фейсбук


Стан, благодаря за инфото. Аз за това съм тук да търся хора, с които да работя. То веднага ми стана ясно, че дропшипинг в Бг няма, а е нещо подобно. За снимките, характеристики, цени и др това е ясно. Въпросът е, че аз имам стоки нисък и висок клас и някак си не ми се връзват на едно място. Не, че ако върви работата ме бърка
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Подготви си нещата, ти да си изряден.
Хубаво е че имаш стоки нисък и висок клас. Предполагам имаш и складова програма. Извади справка за наличностите и започни , качествени снимки и описание. Постоянна връзка, информация за нови стоки и изчерпване на количествата.
Подбери си дропшипърите с които ще работиш. Не давай на всеки прайс листа, следи твоите работници да не продават стоките през 1лв в олх.
Търси сериозни онлайн партньори по възможност с позиции в Гърция и Румъния.
Ама в Гърция сега е криво а Румънците свалят ДДС то имай го на предвид.

Трябва първо ти да си подготвен и точен за да додат сериозните играчи.
Иначе ще те налазят тийновете дето ще те занимават с глупости и трафик от фейсбук
Без ценова листа и споменаване на точните комисионни няма да намери никакви сериозни партньори. Без първото няма как никой да си направи сметка дали изобщо да се хваща "на хорото", ако са конкуретни цените може и да се хване, но ако комисионната е ниска пак може да го игнорира, то филтрите са много когато подбираш партньорите си. Да не говорим за колко време се подготвят и изпращат стоките, гаранции за стоката и т.н. ... Много подводни камъни има и за двете страни в продажбата, които могат да спънат партньорството им. Единственото хубаво в цялата оферта е "част от стоките са налични само при нас", за това пиша и в темата :) ако предлагаш стоки, които друг не предлага, това е Твоя КОЗ
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Е аз за това писах да си наеме човек който да му движи нещата.

То е ясно че не може да се научи от 2-3 поста.
Има толкова неща и казуси за решаване.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Само не знам как ще различа сериозните от несериозните, но ще видим
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Благодаря, за мен беше полезно. Една идея съм по напред. :|
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Вече разполагам с ценова листа и оферта на стоките, на които съм вносител. Очаквам предложения.
Не предлагам мебели!
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Изпрати ми ценовата листа с комисионните на ЛС ако може
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

И на мен едно лс, ако може. Мога да ти обясня на кратко какво смятам да правя с нещата, които ми предоставиш.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Предложението ако е актуално , някаква форма за контакти на ЛС.

Благодаря предварително
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Здравейте, имам сериозен интере, искам да работим заедно. Моля за повече инфо. Благодаря
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Привет,

Ако офертата за дропшипинг все още е в сила, бих се радвал да споделите с мен асортимента и съответно прайс листа. Мога да предложа сайт с голям поток от таргетирани потребители с нов магазин, така че смятам, че може да си бъдем полезни.
 
Здравейте колеги,
Предлагам Дропшипинг на голям асортимент стоки за дома и семейството - аксесоари за баня и кухня, спортни стоки, детски играчки, канцеларски и др. Стоките са внос от Германия и Франция.
Вносител съм и част от стоките са налични само при нас. Имаме много добри цени на германските фирми WENKO, KELLA и др.
Нов потребител съм и ще ви помоля за разбиране. :cry:
Здравейте интересувам се моля за повече информация на [email protected]
 
Здравейте колеги,
Предлагам Дропшипинг на голям асортимент стоки за дома и семейството - аксесоари за баня и кухня, спортни стоки, детски играчки, канцеларски и др. Стоките са внос от Германия и Франция.
Вносител съм и част от стоките са налични само при нас. Имаме много добри цени на германските фирми WENKO, KELLA и др.
Нов потребител съм и ще ви помоля за разбиране. :cry:
Здравейте интересувам се пишете на [email protected]
 
Здравейте колеги,
Предлагам Дропшипинг на голям асортимент стоки за дома и семейството - аксесоари за баня и кухня, спортни стоки, детски играчки, канцеларски и др. Стоките са внос от Германия и Франция.
Вносител съм и част от стоките са налични само при нас. Имаме много добри цени на германските фирми WENKO, KELLA и др.
Нов потребител съм и ще ви помоля за разбиране. :cry:
Моля пишете ми на Вайбър 0888107792
 

Горе