Предлагам: [Предлагам] Изработки/Преработки/PC сервиз/SEO

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Здравейте,

Името ми е Веселин и съм на 18 години.

Като всеки млад и разполагащ с времето си човек, от над четири години се занимавам с изброените по-долу дейности. Притежавам творческо и аналитично мислене – качества, позволяващи ми да достигам целите си. Докато учих всичко това (сам) се занимавах с Етично хакерство – тази дейност извършвам от почти 3 години.
В настоящия момент съм насочил вниманието си към дропшипинга, като съм си поставил за цел да стартирам собствен проект съвсем скоро.
Притежавам добра компютърна грамотност - Software/Hardware.

Това са част от услугите, които мога да Ви предложа:

Ø Услуги свързани с уебсайтове
  • Изработка на уеб сайтове
  • HTML - Перфектни умения
  • CSS - Перфектни умения
  • PHP- Перфектни умения
  • JS - Работа по малки проекти
  • Редактиране на уеб сайтове
  • Преработка на уеб сайтове
  • SEO оптимизация
  • Сканиране на уебсайтове за уязвимост
  • Инсталиране на форуми PHPBB
  • Модериране на екстеншъни
  • Модериране на стилове
  • Изработка на уеб дизайн
  • Photoshop услуги

Ø Услуги свързани с реклама:
  • Маркетинг
  • База данни с реални потребители/опит в рекламирането на сайтове/дрехи и много други продукти.
  • Рекламиране на Ваши продукти
  • Изработка на лого
  • Изработка на ранг изображения
  • Изработка на брошури
  • Photoshop услуги

Ø Услуги свързани с хардуер/софтуер:
  • Може да ни изпратите по куриер Вашият лаптоп/компютър.
  • Инсталация/Преинсталация на операционни системи/драйвери (Windows)
  • Решаване на софтуерни проблеми от всякакво естество
  • Широк обхват от хардуерни умения – консултация относно Вашият хардуер
  • Асемблиране на десктоп компютърни конфигурации
  • Подмяна на компоненти
Също така предлагам и услугата “Middleman“ - за малки суми не търся заплащане!

От мен може винаги да разчитате на коректност – получавате потвърждение за срок на изпълнение, винаги преди старта на проекта!

Запитвания/Допълнителна информация - моля оставете ги в темата или на лично съобщение!

Цена за услугите по-горе, ще получите на лично съобщение, след предварително уточнение на услугата и условията за изпълнение.

Приемам плащания чрез Еконт, PayPal …
Завършини проекти
Колегата е коректен, малко се забави с моята поръчка, но накрая всичко е точно! Препоръчвам го.
Колегата е много коректен, даде ми профили за ФБ всичко коректно след плащане.
Купувам за 3-ти път профили, продавача е коректен

Последно редактирано:

Doctorcheto

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0

Последно редактирано:

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Моят съвет е да се ориентираш към нещо конректно. 1000 неща да предлагаш, няма смисъл да се разбиваш на толкова много ниши. Относно bug bounty - пробвай в hackerone , но ти трябва малко късмет. На мен ми е интересно също, но за фул тайм job се искат здраво познания по Devops/ linux / golang и т.н., поне като ровя из jobs, пък и в бг никой не обръща внимание , направо може да се каже, че си е загуба на време, ако търсиш стабилни доходи.

Насочи се конректно към някой фреймуорк, да инсталираш екстенжъни не ти дава никакъв практичен опит. За пример - хвани Laravel - научи го, направи 5-6 проекта за CV, до края на годината ще си почнал работа.
И бъди по-активен във форума, с толкова много неща, които предлагаш - трябва да си с добра репутация и стабилни мнения, за да те вземат насериозно.

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Това което съм научил, на всеки му трябва повече да, това не е мойта фулл тайм job, това което мога аз си го предлагам в форума съм активен,но не съм активен в теми и т.н когато мога дам нещо полезно, или да изкажа ще го направя няма смисъл вече да уча и т.н аз имам репутация но е малка все пак от 2019 съм тук..

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Това което съм научил, на всеки му трябва повече да, това не е мойта фулл тайм job, това което мога аз си го предлагам в форума съм активен,но не съм активен в теми и т.н когато мога дам нещо полезно, или да изкажа ще го направя няма смисъл вече да уча и т.н аз имам репутация но е малка все пак от 2019 съм тук..
Нищо не разбрах от това изречение. Добре, че поне не си като кроса да предлага статии.

Dafa Web

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
мойта фулл тайм job
Грешки пак...

П.П. Един съвет:
  • Може да ни изпратите по куриер Вашият лаптоп/компютър.
С това ще пострадаш и ще набуташ някой, гаранция ти давам...

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Ммм? Някаква конкуренция ли виждам че ви правя ? Или просто са чудите как да са зяждате.. SEO специалисти

Dafa Web

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Ммм? Някаква конкуренция ли виждам че ви правя ? Или просто са чудите как да са зяждате.. SEO специалисти
Конкуренция ?! Хахахаха, не ставай смешен моля те...

Горе