Предлагам: [Предлагам] Изработки/Преработки/PC сервиз/SEO

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Здравейте,

Името ми е Веселин и съм на 18 години.

Като всеки млад и разполагащ с времето си човек, от над четири години се занимавам с изброените по-долу дейности. Притежавам творческо и аналитично мислене – качества, позволяващи ми да достигам целите си. Докато учих всичко това (сам) се занимавах с Етично хакерство – тази дейност извършвам от почти 3 години.
В настоящия момент съм насочил вниманието си към дропшипинга, като съм си поставил за цел да стартирам собствен проект съвсем скоро.
Притежавам добра компютърна грамотност - Software/Hardware.

Това са част от услугите, които мога да Ви предложа:

Ø Услуги свързани с уебсайтове
  • Изработка на уеб сайтове
  • HTML - Перфектни умения
  • CSS - Перфектни умения
  • PHP- Перфектни умения
  • JS - Работа по малки проекти
  • Редактиране на уеб сайтове
  • Преработка на уеб сайтове
  • SEO оптимизация
  • Сканиране на уебсайтове за уязвимост
  • Инсталиране на форуми PHPBB
  • Модериране на екстеншъни
  • Модериране на стилове
  • Изработка на уеб дизайн
  • Photoshop услуги


Ø Услуги свързани с реклама:
  • Маркетинг
  • База данни с реални потребители/опит в рекламирането на сайтове/дрехи и много други продукти.
  • Рекламиране на Ваши продукти
  • Изработка на лого
  • Изработка на ранг изображения
  • Изработка на брошури
  • Photoshop услуги

Ø Услуги свързани с хардуер/софтуер:
  • Може да ни изпратите по куриер Вашият лаптоп/компютър.
  • Инсталация/Преинсталация на операционни системи/драйвери (Windows)
  • Решаване на софтуерни проблеми от всякакво естество
  • Широк обхват от хардуерни умения – консултация относно Вашият хардуер
  • Асемблиране на десктоп компютърни конфигурации
  • Подмяна на компоненти
Също така предлагам и услугата “Middleman“ - за малки суми не търся заплащане!


От мен може винаги да разчитате на коректност – получавате потвърждение за срок на изпълнение, винаги преди старта на проекта!

Запитвания/Допълнителна информация - моля оставете ги в темата или на лично съобщение!

Цена за услугите по-горе, ще получите на лично съобщение, след предварително уточнение на услугата и условията за изпълнение.

Приемам плащания чрез Еконт, PayPal …
Завършини проекти
Колегата е коректен, малко се забави с моята поръчка, но накрая всичко е точно! Препоръчвам го.
Колегата е много коректен, даде ми профили за ФБ всичко коректно след плащане.
Купувам за 3-ти път профили, продавача е коректен
Колегата е много коректен, даде ми профили за ФБ всичко коректно след плащане.
 
Последно редактирано:
Колегата е много коректен, даде ми профили за ФБ всичко коректно след плащане.
 
Последно редактирано:
Моят съвет е да се ориентираш към нещо конректно. 1000 неща да предлагаш, няма смисъл да се разбиваш на толкова много ниши. Относно bug bounty - пробвай в hackerone , но ти трябва малко късмет. На мен ми е интересно също, но за фул тайм job се искат здраво познания по Devops/ linux / golang и т.н., поне като ровя из jobs, пък и в бг никой не обръща внимание , направо може да се каже, че си е загуба на време, ако търсиш стабилни доходи.



Насочи се конректно към някой фреймуорк, да инсталираш екстенжъни не ти дава никакъв практичен опит. За пример - хвани Laravel - научи го, направи 5-6 проекта за CV, до края на годината ще си почнал работа.
И бъди по-активен във форума, с толкова много неща, които предлагаш - трябва да си с добра репутация и стабилни мнения, за да те вземат насериозно.
 
Това което съм научил, на всеки му трябва повече да, това не е мойта фулл тайм job, това което мога аз си го предлагам в форума съм активен,но не съм активен в теми и т.н когато мога дам нещо полезно, или да изкажа ще го направя няма смисъл вече да уча и т.н аз имам репутация но е малка все пак от 2019 съм тук..
 
Това което съм научил, на всеки му трябва повече да, това не е мойта фулл тайм job, това което мога аз си го предлагам в форума съм активен,но не съм активен в теми и т.н когато мога дам нещо полезно, или да изкажа ще го направя няма смисъл вече да уча и т.н аз имам репутация но е малка все пак от 2019 съм тук..
Нищо не разбрах от това изречение. Добре, че поне не си като кроса да предлага статии.
 

Ммм? Някаква конкуренция ли виждам че ви правя ? Или просто са чудите как да са зяждате.. SEO специалисти
 
Im shaking
giphy.gif
 

Горе