Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
[НАЙ-ДОБРИТЕ] Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове *****

Здраейте,

Това не са като онези теми в които пише "Искате ли милярди милиони трафици от социални мрежи, искате ли да сте на първо място по най-яките ключови думи в света на човечеството" и т.н..
Това е тема за РЪЧЕН СЪБМИТ, в Социални мрежи и Букмарк сайтове.
Понеже, аз си правих ДОСТА събмити на моят уеб сайт за игри, и реших да "помогна" на колегите като им направя малко събмити на тях, и затова пуснах тази тема. Аз имам доста добри позиции на някой ключови думи, и съм доста доволен.
Не давам 100% гаранция, че ще се класирате на първо място в Google/Bing/Yahoo И другите търасчки, но мога да Ви кажа, че Whitehat SEO-то си е Whitehat. Тоест ще има ефект в това съм сигурен, според това което съм изпробвал и тествал...

Предлагам Събмит в Английски(English) DO-FOLLOW Социални Мрежи и Букмарк сайтове.


Ето ги и мойте оферти към Вас приятели:

---------------------------------------------------------------
Събмит в 30-35 ENGLISH DO-FOLLOW Соц Мрежи и Букмарк сайтове - Цена: 5.00$

Събмит в Социални Мрежи и Букмарк сайтове ПО ВАШ СПИСЪК(Вие ми давате списъка аз се регистрирвам и събмитвам там) - Цена за 10 сайта: 2.00$
---------------------------------------------------------------

Разбира се след успешна поръчка, ще дам и доклад(REPORT). :roll:
Тоест ще давам линк от съответната социална мрежа.
Ако желаете да видите списъка със сайтовете моля пише ми на ЛС :p

Събмит е 100% "Натурален" и "СОБСТВЕНОРЪЧЕН" (Manual)..

Не използвам софтуери! (Може да се обедите, като прочетете коментарите)


От Клиентите изисквам следното:

URL(Сайта):
Title(Заглавие):
До 5 заглавия.
Description(Описание): До 5 описания. Нека да са поне две изречения, защото иначе трябва да ги дописвам, че някой соц мрежи не ги взимат.
Keywords(Ключови думи): Първите 2(ако са по-малки) са най важни, иначе може да ми дадете около 10. Но пак казвам първите 2 са най-важни. Другите почти нямат никакво значение.

НОВА ОФЕРТА.
Към ръчният събмит предлагам и около 2000 коментара(излизат по около 57 коментара на линк).
Блог коментарите се правят със ScrapeBox програмата.
С какво помагат коментарите от Скрапбос?

- По-бързо индексирване на линковете от ръчните събмити по социалните мрежи и букмарк сайтовете.
- Помагат за изкачването на сайта в по-предни позиции в търсачките.
- И още куп положителни неща.


Идва време за лошото. Цената се увеличава на 10.00$(долара) :p
РЪЧЕН СЪБМИТ + 2000 Блог коментара и + 2000 ФОРУМНИ ПРОФИЛА на събмитите от линковете = 12.00$

РЪЧЕН СЪБМИТ БЕЗ 2000 Блог коментара и без 2000 Форумни Профила = 5.00$


-------------------------

Желаете ли ОЩЕ SEO?, ако желаете то може да намерите повече информация в другата моя тема - УНИКАЛНИТЕ SEO УСЛУГИ -

ЕДИТ: 07.23.2011 нова цена!
ЕДИТ: 02.21.2012 нова услуга!

Време за изпълнение: Ще се постаря веднага след поръчката да започна със събмита. :) Ако има някакви усложнение, ще пиша допълнително :neutral:
Начин на плащане: PayPal

Play-Us.com.png

Поздрави,
Симеон Тонев
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Имам около 50 страници които ми трябват да бъдат събмитнати :)

Пиши ми на frostfiree - skype
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Писах :)

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Как ти е скайпа?
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Как ти е скайпа?
monefff :) писахме си снощи..

Отностно темата. Събмитите в БУКМАРК сайтовете, няма как да бъдат представени с репорт... Просто защото няма как да ви дам директен линк до там..
Иначе в социаните мрежи ще представям линкове, никакъв проблем! :) (Не се притеснавяйте, всеки линк който се събмитне в букмарк сайт пак се води баклинк)

Ако клиента вече НАСТОЯВА да види за събмитите в букмарк сайтовете, да ми каже предварително.. за да мога да му направя снимка на всеки събмит и да му го пратя.. (снимките ще са големи, защото няма да имам време да ги изрязвам.. и също така ще стане по-бавно репорта, защото е малко трудно да снимам всеки събмит в букмарк директория)

Аааа да.. Забравих да допълня.
Всички уеб сайтове са DOFOLLOW :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

с коя програма правиш скрийновете ?
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

с коя програма правиш скрийновете ?
Ако ти кажа сигурно ще се спукаш да се смееш :D:D..
Със PRT SCRN :D и copy/paste в paint :D

Иначе... хубаво ме подсети да ползвам някоя програмка.. която бързо снимка верно.. не се бях сетил по-рано :)

Значи може да правя снимки в букмарк сайтовете няма проблем :)
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Можеш да дадеш линк към тага, профила ти, а на някой сайтове има директен линк. Не знам кои сайтове използваш, но в повечето има възможност за репорт ;)
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Можеш да дадеш линк към тага, профила ти, а на някой сайтове има директен линк. Не знам кои сайтове използваш, но в повечето има възможност за репорт ;)
Да верно.. Не се бях сетил да удрям по "тага" :)

Стана..
Благодаря :)

Значи офертата важи.. ще давам линкове и към букмарк сайтовете :)
(все пак има тук таме 1-2 сайта дето са без линкове.. но там ще играят снимките :D)
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

А мислил ли си за списък да даваш...поне на лично. Защото всеки казва "работя по собствен списък", но добре знаем че винаги се дублира, понякога и над 50%.
Смисъл да знаем има ли нужда от "твоите" сайтове, при положение че сме вече "ин"... и евентуално да се договаря за останалите.
Колкото до самият списък..и да го имам (а имам над 200 адреса) няма естествено да седна аз да се събмитвам, тоест поне за мен няма причина да не се показва.
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Ако ти кажа сигурно ще се спукаш да се смееш :D:D..
Със PRT SCRN :D и copy/paste в paint :D

Иначе... хубаво ме подсети да ползвам някоя програмка.. която бързо снимка верно.. не се бях сетил по-рано :)

Значи може да правя снимки в букмарк сайтовете няма проблем :)

king kong capture

много малка и лека програма. С възможност за клавишна комбинация
избираш си два клавиша и ги запаметява автоматично на посочено от теб място и т.н.
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

А мислил ли си за списък да даваш...поне на лично. Защото всеки казва "работя по собствен списък", но добре знаем че винаги се дублира, понякога и над 50%.
Смисъл да знаем има ли нужда от "твоите" сайтове, при положение че сме вече "ин"... и евентуално да се договаря за останалите.
Колкото до самият списък..и да го имам (а имам над 200 адреса) няма естествено да седна аз да се събмитвам, тоест поне за мен няма причина да не се показва.
Разбира се, че ще предоставя списък. Не ми е никакъв проблем :)
Даже съм го написал в началото на темата

Симеон каза:
Ако желаете да видите списъка със сайтовете моля пише ми на ЛС :p

:)

На мене ми свърши бързо работа момчето

Благодаря за ревюто! :)
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

И на мен свърши добра работа - бързо и точно. Комуникацията също беше лесна. Препоръчвам го.
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

@notrant
Мерси за програмата! :) Но вече няма да ми е нужна, защото поднових списъка с директориите, с по-добри :) и вече ще давам пълен репорт от 41 линка.

И на мен свърши добра работа - бързо и точно. Комуникацията също беше лесна. Препоръчвам го.

Благодаря за ревюто! :)

------------------------

Свободен съм!
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

За първи път в този форум попадам на истински ръчен и качествен събмит. Момчето работи много съвесно и си заслужава всяка стотинка
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Услугата е на ниво. +
 
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Бързо и отговорно извърши поръчката!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Благодаря за хубавите коментари! :)

Старая се да си върша работата на ниво! :twisted:
 
От: От: Предлагам Събмит в Социални мрежи и Букмарк сайтове

Бързо работи...
 

Горе