Предлагам да работя срещу обучение

Designat

Member
Не знам дали темата е в правилния раздел, но предлагам да работя срещу обучение, както съм написала в заглавието. Мога да отделям по 1-2 часа дневно.
Имам интерес към афилиейт програми / маркетинг, създаване на уебсайтове и тяхното разпространение, фейсбук и гугъл реклами, интегриране на разплащателни системи. В момента това ми се върти в главата, но съм отворена и за други предложения. :wink:
Може да ме научите на 1, но да изисквате съвсем друго от работата ми.

По договаряне. :beer:
П.С. Запазвам си правото да отказвам, ако нещо не ми е интересно или вече го знам.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Предлагам да работя срещу обучение

По договаряне.
П.С. Запазвам си правото да отказвам, ако нещо не ми е интересно или вече го знам.
ППС. дИбелите букви най- ме кефят.

Какво разбираш под "да работя срещу обучение" ? Да имаш право да отказваш ако не ти е интересно или го знаеш и тнт. И да отделяш по 1 - 2 часа, и да е по договаряне ?
Не казвам нищо лошо, но си подреди приоритетите и виж какво искаш, защото това не е работа а е та отбиеш своето време и да изгубиш времето на някой който би търсил човек за работа.
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

Ако търсех с какво да си "отбия" времето, нямаше да избера обучение, а да се пека някъде? И какво означава да изгубя времето на някого? Аз ще заплащам с труда си - за информация и евентуална практика. Длъжна няма да остана. Казала съм към какво имам интерес, но не изключвам възможността за нещо ново и интересно, което въобще не знам, че съществува. Възможности навсякъде.

По договаряне: 2 часа на ден принципно. Ако ми се запали интереса мога да съкратя време от съня си.
Имам желание да се уча в "реална среда" и да се усъвършенствам.

Надявам се сега да е ясно предложението ми.
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

Дейността "обучение" е твърде разтегливо понятие, за разлика от дейността "работа". Може обучението да започне с това - прочети еди коя си статия. А ти като правиш насреща банер - си е ясно какво все пак трябва да излезе (може да не е качествен, но загубеното време за направата му е гарантирано).
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

боравиш ли с английски и на какво ниво?
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

боравиш ли с английски и на какво ниво?

Това да не е лопата :D :D
извинявам се за офф-а ама не се сдържах :)

Успех на момичето
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

Окей. Афф-а и разплащателните системи - checked. :beer:
Човек на 20 години може много да научи. :)
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

Не. Жоро ме е научил, на каквото е трябвало. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Предлагам да работя срещу обучение

Последното е много добра забележка. Ето например какво разбираш по "разплащателните системи"? Искаш да изучиш протокола в детайли, или просто искаш да се научиш да инсталираш някаква готова система за магазин. Ако е първото, то първа стъпка е да научиш програмиране, а и може би не само...
 
От: Предлагам да работя срещу обучение

Това да не е лопата :D :D
извинявам се за офф-а ама не се сдържах :)

Успех на момичето

Ами всъщност, ако не ти е майчин език, е точно като лопата, защото и двете са инструменти. (да, знам, забавен съм на партита)

Но малко да задълбая в темата за езика. Онлайн има хиляди начини да изкарваш пари, но главно се делят на две:

- да работиш за някой, примерно програмист, дизайнер, копирайтър, сео консултанти и т.н.

- да имаш сайт, който работи за теб, като там вече има различни методи за монетизация като
реклами, аффилиейт линкове, дропшипинг, продажба на стоки, saas услуги и т.н.

Та, предполагам идеята работа срещу обучение е точно за втория вид услуги, където имаш сайт.

Там има много моменти, които се учат, но основното, върху което се гради всичко, е съдържанието.
За това и темата за английския. Без да го знаеш на едно добро ниво и да си готов да станеш експерт
в дадена ниша, да знаеш какво търсят хората и да пишеш съдържание, няма как да се научиш да правиш
дългосрочен онлайн бизнес. Колкото и да не ви се вярва, мантрата е content is the king е вярна и ще става
все по-вярна с развитието на интернет. Трябва да се добавя стойност, за да си спокоен, че бизнеса ти е дългосрочен
и се развива.
 

Горе