Предлагам дропшипинг на часовници

webstil

Well-Known Member
w8uzhy.jpg

Да спестя личните съобщения с въпроси какъв род са продуктите, ето и линк: http://IskamChasovnik.com

1. За кого е подходяща тази оферта?

- За хора, които тепърва прохождат в онлайн бизнеса и търговията!
- За хора, които нямат нужен капитал за закупуване на повечко стока!
- За хора, които имат капитал, но първоначално не искат да поемат риск със закупуването на стока, която може и да не се продаде!
- За хора, с онлайн магазини, които искат да разширят асортимента си от предлагани продукти!
- За хора, които търсят допълнителен доход!
- За амбициозни хора, които искат основен доход и са готови да инвестират повече време!

2. Какво предлагам?

- Около 200 модела налични на склад мъжки и дамски часовници, най-вероятно ще се увеличат скоро
- мужду 15% и 50% комисионна при продажба!!!
- Възможност за САМОСТОЯТЕЛНО определяне на цената! Може да слагате по-висока цена от тази в сайта ни.
- Реално има пазар за нашите модели и на по-високи цени! Имаме конкуренти, които продават същото на по-високи цени! Това е добра възможност, просто аз търся по-бързо превъртане и по-големи обороти!
- При предоставяне данни за доставка до 16:30 изпращане на пратката още същият ден!
- Възможност за добавяне на ваши рекламни материали към всяка пратка!
- Преференциални цени на доставка!
- Изплащане на комисионните веднъж в месеца (работим с наложен платеж и няма как да имаме класически ДШ)
- БЕЗ МИНИМУМ на изплащането! Което значи - изкарали сте 10 лв. и не Ви се занимава повече, решавате да се откажете и Ви ги плащаме.
- Към момента НЕ предлагаме XML файл с продуктите, ако се наложи ще направя. Но ми се струва, че е по-добре и за мен и за Вас, да не са ни копирани описанията и заглавията!!

3. Какво очаквам от Вас?

- Да намерите канал за продажба - дали ваш сайт, дали фейсбук, дали на улицата, важното е да се продава!
- Да имате регистрирано търговско дружество (фирма) или поне да имате намерение за регистрация, все пак ще ми трябват фактури за разход. Ако не, може да се измисли някакъв вариант за приспадане от сумата, която ще платя за данъци.
- Да проверявате поръчките си, ако вашите клиенти не си вземат пратките, стойността на доставките ще ги приспаднем от комисионната за изплащане.
- Да поддържате комуникация с клиентите си и да ги информирате за продуктите и друга важна информация.
- Да ни изпращате данните за доставка + цената, на която сте продали часовинка, за да можем да го изпратим възможно най-бързо.
- Да водите отчетност, тип - този месец сме продали 5 часовника, 3 от тоя модел и 2 от другия, за пари X и трябва да ми ги платиш.

Е това е, ако се намерят читави хора, мога да предложа и още различни продукти. На пазара сме от 2013г., сега за пръв път реших да пробвам, та да видим има ли вече дропшипинга почва у нас.
 
Последно редактирано:
Не знам дали ще вървят там. Замислям за чужбина нещо малко по-различно.
 
Здравейте, може да се свържете с нас на мейл - sales @ iskamchasovnik.com.
От вчера имаме промяна при работата с партньори, а именно нещо, което мисля че ще бъде от полза и на двете страни.
Вече имаме ФИКСИРАНИ ЦЕНИ, твърда стойност на всеки един продукт! Всичко над тази цена е ВАША ПЕЧАЛБА! Вие определяте горницата си!
Има часовници и с ЦЕНИ под 10 ЛЕВА. Цените са на база нашите доставни цени, по този начин не се обвързват с цените от сайта ни, няма да си играем да изчисляваме % комисионна всеки път, нито ще има нужда да ни следите сайта за промени в цените. Изпращаме Ви списък с моделите и цени, слагате си надценката и тя си остава за Вас.

Цените наистина са доста добри и на някои модели се доближават до цените на ЕДРО.
Реално купувате от НАС часовниците, тогава когато вече сте ГИ ПРОДАЛИ. БЕЗ НИКАКЪВ РИСК!

Всъщност има риск само за нас - накрая да сме на загуба, тъй като се вдигат оборотите и данъците (понеже никой не дава фактура за разход при изплащане на комисионната). Така че, ако Ви потръгне добре, след време ще трябва да поискаме разходни документи от ваша страна - тоест ще трябва да си регистрирате ТД или да сключим някакъв договор за счетоводни цели.
При интерес, пишете ни на мейла - ще изпратим списък с цени на продуктите!

Повече тук: ЦъК.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе