Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

От: Re: От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Е добре, ако искаш кажи ти линк, за мене няма значение.

Нямах предвид това, аз ако реша ще си поръчам :|, просто ми стана весело, че избра гошето. Спирам щото разводнихме темата на страната :twisted:.

Страната може да удариш по един репорт за премахване на моите писания.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Проверих, може за .bg, но пък аз не бих правил мръсно на уебмастърите.

Да имаш сайт с PR4, да продаваш линкове на първа, която се индексира от Гугъл, и да сложиш там линк към Гугъл си е доста рискована шега. Могат да загубят дохода си на този сайт дори от ръчно пеналти.

Избери dir.bg, abv.bg... нещо такова
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

От първия пост се разбира, че за $1 получаваш 1000 линка от сайтове с ПР3. А всъщност единият линк струва $1 за месец и има избор от 1000 на брой сайта. Правилно ли съм разбрал?
 
От: Re: От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Нямах предвид това, аз ако реша ще си поръчам :|, просто ми стана весело, че избра гошето. Спирам щото разводнихме темата на страната :twisted:.

Страната може да удариш по един репорт за премахване на моите писания.

Никога не удрям репорт :) Дори и отрицателни репутации съм раздал не повече от три общо през последната петилетка.
 
От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Ок, няма гугъл тогава. Може ли www.bsp.bg ? Текста какъв може да е, има ли ограничения?

Може, ама нека е на английски и е желателно да не е като в гугъл-бомбата преди няколко години.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

P.S. прочетох ти ЛС, ще го напиша и тук.

Да не разлайваме кучетата с гугъл-бомби. Иначе е възможно да те направя и кмет по този начин, но не в мащабите на тази услуга, естествено. Преди години бях описал алгоритъма ТУК, но в случая нека да се придържаме към темичката - PR3 за $1.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Ето примерна подборка за пакет 10 линка за това, което даде: bnb.bg, анкор "BGN to USD exchange rate":

jccpride.com/
ps3gamedownload.info/
z8board.info/
danicaracing.info/
taume.info/
syracusedata.info/
giab.info/
wwe-2012.info/
e-cube.info/
fatpittsburgh.info/
onenotepowertoys.info/
tourwales.info/
workplacemediation.info/
swishuniversity.info/
uegys.info/
autohaus-wawerek.info/
edoardomortara.info/

Взел съм повечко, за да има гарантирани десет. Виж ги през следващите час-два (ще се появяват според одобрението на WM и според кеша на страниците).

Всичко това би струвало $10 на месец общо. А дали си струват $10 за толкова и такива сайтове с PR3 и PR4, всеки да си преценява сам.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Чекнах преди малко линковете - появили са се на всички сайтове. Преди появяването на тези линкчета по 1 долар БНБ по това запитване (BGN to USD exchange rate) е в топ 10, но далеч от 1-ва позиция. Какво ще гледаме - кога ще излезе на 1-ва с $10 на месец или ще й качваме пейджранка? :)
 
И аз ги гледах, вярно ги има :) За човек са малко трудно забележими, освен ако не ги търси нарочно, ама явно на чичко гугъл не му пречи :) Иначе на мен БНБ при търсене на "BGN to USD" ми излиза на 3то място, ама може и да е персонализиран резултат.

Но явно системата за линкове работи.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Колко анкор текста могат да се използват, да речем в една заявка от 10 линка?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

На теория - неограничено.

На практика - моля те, смили се! Как си ме представяш да правя отделна рекламна кампания на всяка заявка с рекламен бюджет 1 долар?!

Сериозно. Ако имаш един url и различни анкори (десетина примерно) към него, то ги подаваш като списък и ще се разпределят random и пропорционално по страниците-донори
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

На практика - моля те, смили се! Как си ме представяш да правя отделна рекламна кампания на всяка заявка с рекламен бюджет 1 долар?!
:lol: Днес трябва да взимаш комисион за забавления.


Ако през това време някой от тях отпадне (наказание, уебмастърът не е харесал оптимизатора и т.н.), то го заменям с друг с подобни характеристики.
По какво преценяваш, че даден сайт е за отпадане, по промяна в пейдж ранга ли?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Не, просто уебмастърът маха заявката на оптимизатора, щото не му харесва поради някакви негови разсъждения или причини. Или пък го нацепва Кац с новите си идейки. Следователно, трябва да се подменят, за да се запази заявената бройка.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Има ли шанс Гошо по някакъв начин да усети че тези сайтове са част от тази мрежа, да ги банне и по този начин да пострадаме и ние които имаме линкове на въпросните сайтове? Този въпрос ме гложди от известно време. Иначе услугата е супер.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Има ли шанс Гошо по някакъв начин да усети че тези сайтове са част от тази мрежа, да ги банне и по този начин да пострадаме и ние които имаме линкове на въпросните сайтове? Този въпрос ме гложди от известно време. Иначе услугата е супер.

1. Гугъл знае, че са "част от тази мрежа".
2. В какъв смисъл ще 'пострадате и вие"?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

1. Знае и си затваря очите?
2. В смисъл да наложи пеналти че се купуват линкове.

Съжалявам ако въпросите ми са некомпетентни, но не съм много наясно със системата.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Пеналти се налага, когато продаваш линкове. Като пеналтито се изразява предимно в -2PR без да засяга серпа... поне според практиката от последните години, включително и алгоритмите от зоопарка.

А ако си купувач, може да не ти зачете линк-масата (и падането е заради това, че не се зачитат тези линкове, което променя тази маса, а не че действат негативно). Money for nothing and chicks for free.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Сайтовете с до 10 изходящи линка ли са?

Не разбрах какво чакаме от тестването? Идеята каква беше, че не се сещам?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Различно са, не съм подбирал за теста. Но може да се постави условие да не са с повече от N на брой изходящи.

За чакането и аз не знам :) Идеята беше да се провери дали работи системата.
 

Горе