Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Предлагам линкове в над 1000 сайта с PR3 на цена $1 месечно за главната.

Не ме питайте кои са сайтовете, и без това няма как да ги изброя. В индекса на Гугъл са.

Ако ви интересуват определени тематики или език - пишете.

За пакети (над 50 броя) има отстъпки.

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Доуточнение.

Няма сайтове на български при тази цена. Предимно са на английски и руски.

pisara

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0

Къде се поставят тези линкове?

pisara

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0

На първите (главни) страници на тези сайтове.

Това го прочетох :). Мисълта ми беше, в текст ли, в страни ли, във футера ли?

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0

Различно, но предимно във футъра или сайдбара :) В текста (като в статия) - много рядко. За $1 - толкова.

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Мисля, че ако поне един примерен сайт покажеш, заедно с обяснение кой е линка в него на всички ще им стане много по-ясно за какво става дума.
Даже съм готов да ти платя $1 за да го направиш :)

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Мисля, че ако поне един примерен сайт покажеш, заедно с обяснение кой е линка в него на всички ще им стане много по-ясно за какво става дума.
Даже съм готов да ти платя $1 за да го направиш :)

Пример (PR4) - voteridformn.org. Цена - $1.

Сайтовете са в базата на sape. Т.е. вариантите за да се прегледат и купят са два:

1. Влизаш в sape, селектираш, купуваш това, което ти трябва.
2. Не влизаш в sape и ползваш услугата на посредник, който ги селектира вместо теб.

Аз съм посредникът.

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добре, айде. Искам да купя един линк на този сайт дето го написа. Как да продължа? Лично съобщение ли? С какво мога да платя, paypal?

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0

Явно не съм успял да обясня правилно.

Не продавам линкове в конкретни сайтове (в тази обява и за тази цена). Продавам пакети. Искаш, примерно 30 линка от първи страници на англоезични сайтове за 1 долар на месец - ОК. Но аз ти подбирам сайтовете. Взимам 35 такива и слагам линк към теб (ти даваш анкора и url). Ако през това време някой от тях отпадне (наказание, уебмастърът не е харесал оптимизатора и т.н.), то го заменям с друг с подобни характеристики.

Услугата е за хора, които не ползват sape (или не знаят как да се ползва).

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добре де, да предположим, че си купя линкове. Аз ще знам ли на кои сайтове са точно и ще мога ли да отида на тези сайтове да видя как ми изглеждат линковете?

P.S. извинявам се ако въпросите ми изглеждат тъпи, ама не съм участвал в такъв вид покупки до сега. Искам да опозная системата просто. За което съм готов да жертвам $1 :)

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0

Добре де, да предположим, че си купя линкове. Аз ще знам ли на кои сайтове са точно и ще мога ли да отида на тези сайтове да видя как ми изглеждат линковете?

P.S. извинявам се ако въпросите ми изглеждат тъпи, ама не съм участвал в такъв вид покупки до сега. Искам да опозная системата просто. За което съм готов да жертвам $1 :)

Да, в момента в който закупя линкове по твоята рекламна кампания, то ти давам целия списък със сайтове, в които трябва да се разположи твоя линк. Обикновено закупувам повече линкове от заявеното, за да може клиентът да разчита, че няма да падне под заявения минимум в който и да е момент. Печеля от разлика в цената между $1 и цената, посочена от съответния уебмастър.

За само 1 линк не си струва, тъй като разходите по трансфера ще надхвърлят комисиона, но мога да го направя безплатно, за да стане по-разбираем начинът на работа. Напиши си анкора и url и ще пусна списъка от сайтовете, в които е активирана рекламната ти кампания.

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добре, искам линк към www.google.bg - ще ти пратя $1 и ще покрия таксите на paypal за трансфера. Може ли?

edit: Текста на линка да е "Поиск в Болгарии" или нещо такова.

pisara

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0

Аз разбрах какъв е принципа на работа, но не разбрах какъв е минималния брой линкове и периодите за плащане?

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Това сигурно е бъзик. :lol:

Не бе, сериозно :) Към мой сайт не искам да слагам спамерски линкове, за това пробвам с чужд :) Ако искат - да ми се сърдят от гугъл ;-)

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0

Минималният брой е колкото приходите ми да надхвърлят разходите по трансферите + гаранционната покупка на повече линкове. Та, минималното го виждам като 10 линка, оптималното е 20 линка, а желателното - над 50 линка.
Плащането е на месец. Предплащаш 20 линка от различни домейни за 1 месец - гарантирам, че ще имаш поне 20 линка от различни домейни през този месец (с желания или над него PR, естествено).

pisara

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Не бе, сериозно :) Към мой сайт не искам да слагам спамерски линкове, за това пробвам с чужд :) Ако искат - да ми се сърдят от гугъл ;-)

Е, човека заради тебе ще го тества, а ти към гошо искаш. Гошо дава ли ти нещо, та искаш да го храниш. :twisted:

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0

Добре, искам линк към www.google.bg - ще ти пратя $1 и ще покрия таксите на paypal за трансфера. Може ли?

edit: Текста на линка да е "Поиск в Болгарии" или нещо такова.

Домейните на Гугъл (google.com, google.ru) май бяха в блаклиста на базата, но за .bg ще проверя специално и ще пиша допълнително.

rds100

Premium
Рейтинг - 0%
0   0   0
Re: От: Re: От: Re: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Е, човека заради тебе ще го тества, а ти към гошо искаш. Гошо дава ли ти нещо, та искаш да го храниш. :twisted:

Е добре, ако искаш кажи ти линк, за мене няма значение.

@stana колко трябва да ти прехвърля за един линк за 1 месец, за да не си на загуба след таксите по трансферите?

Горе