Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Да, нищо не очакваме, теста си е успешен. Аз исках просто да видя как изглеждат тия линкове и сайтове. Благодаря на колегата, че ме светна :)
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Да ги махам ли, за да не се набутвам в полза на БНБ, или би било полезно да седят, за да се види дали ще качат позициите на банката? To SEO-то й е толкова липсващо, че нищо чудно 10 линка за по $1 да я изстрелят нагоре до втора космическа.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

За мен няма значение.
 
Ами като ги махнеш ако ще ти върнат част от парите - да, махай ги. Мисля, че всеки който искаше да види имаше тази възможност.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Хубавото на sape е, че парите от баланса се дърпат ден за ден. Ако ги махна сега, ще изгубя само изминалите ден-два. А аз предлагам месечни плащания, тъй като няма как да се занимавам ден за ден с подобни суми.

Естествено, че по-добрият вариант е всеки да си направи собствен акаунт в sape и да си организира собствени рекламни кампании по редица изисквания, но услугата, която предлагам, е за тези, които поради някаква причина (език, липса на време и т.н.) не го правят сами и разчитат на чужда помощ.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Промоцията за главни страници с PR3 за $1 за нови желаещи приключи. Офертата за линкове (вътрешни) от sape си остава по стандартните ми разценки.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Офертата за линкове (вътрешни) от sape си остава по стандартните ми разценки.

За друга тема ли става въпрос?
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Да, имаше я някъде, но не мога да я намеря, от миналата година е. Пък и не съм сигурен дали беше в този форум :)

1 лев на вътрешен линк е, най-общо казано, при минимум 50.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Пък и не съм сигурен дали беше в този форум :)
:lol: Няма нищо, тука сме телепати.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Просто успокоих хората, които ми знаят разценките, че не съм преминал от "тъмната страна" :) , а само съм пуснал временна промоция с цел показване многобройните възможности на борсите.
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Добре, но все пак имай предвид, че такива като мен, които са от година в този форум не знаят за тези ти услуги и разценки, а дори да знаят не е ясно дали са актуални. Едно напомняне никога не вреди. :wink:
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Като напише някой ЛС по стара оферта и ме подсеща (както стана и сега). Няма как иначе да проследявам всички оферти (много от тях са били временни, промоционални и касаещи определена ситуация) . Ако има нещо важно и не е било обсъждано скоро - пускам нова. А да пускам всичко, което предлагам, за българския пазар няма смисъл. Обемите и възможностите са малко, обясненията са повече, за печалбата да не говорим. Пускам само това, което смятам, че ще е по-интересно.

Какъв е смисълът да пусна тук 10 невероятни оферти за GoGetLinks или Miralinks и в отговор да се наложи да се впускам в беседи и монолози тип "Sape - 2BR02B"? Аз да не съм датски принц...
 
От: Предлагам евтини линкове ($1) на главни страници с PR3

Ок, разбрах какво имаш предвид, но аз друго исках да кажа. След този монолог няма да се впускам в обяснения.
 

Горе