Предлагам изгодни .edu backlinks!

profile.php68

New Member
Рейтинг - 75%
3   1   0
Покачи позициите си в търсещите машини! .edu линковете оказват много голямо влияние върху позициите ви в търсещите машини.
[Пакет 1] - 50 коментара: $2 КУПИ
[Пакет 2] - 100 коментара: $3.5 КУПИ
100 Backlinks
2X PR7
6X PR6
2X PR5
5X PR4
21X PR3
9X PR2
7X PR1
Време за изпълнение: до 24 часа

От Вас:
1) URL списък (неограничен)
2) Keyword списък (неограничен)
3) Имейл, на който да получите репорта си

От Мен:
1) Бласт в списъци с автоматично одобряващи блогове
2) Безплатен репорт

Начин на плащане: PayPal (засега)

Време на плащане: Поръчката се извършва след проверено плащане!

За контакти: Skype: a.manof GSM : 0878522202

Ревю копита за първите двама с над 300 мнения и положителна репутация
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изгодни .edu backlinks!

Ако предлагаш още някое ревю копи бих искал и аз един ...малкият пакет.
 
Получих репорта, погледнах го отгоре-отгоре и всичко е там. В момента съм на почивка и не ми е до работа, но следващата седмица ще пусна детайлно ревю - колко от линковете са все още живи, какъв пр са сайтовете и т.н.
 
От: Предлагам изгодни .edu backlinks!

Не знам до колко си бил полезен на колегите, но аз се опитвам да се свържа с теб от няколко дни. Изпратих ти лично съобщение и ти писах в скайпа. Все още чакам рапорта за извършената услуга, за която предплатих.
 
От: Предлагам изгодни .edu backlinks!

Малко информация.
Според това профилните линкове и коментарите в блогове са безполезни след последния "Panda" ъпдейт на Google. Нещо да имате да кажете по въпроса хората по запознати с това?
 
От: Предлагам изгодни .edu backlinks!

Според това профилните линкове и коментарите в блогове са безполезни след последния "Panda" ъпдейт на Google. Нещо да имате да кажете по въпроса хората по запознати с това?
Лично при мен след използването на горната услуга паднах след 300 позиция по основната ключова дума, по която оптимизирам. Единствено късмета и няколко бързи трика ме върнаха отново на 9 позиция. Ако линковете са насочени директно към сайта пандата, се намесва и бута позициите на сайта. Ако се използва статия, в която има линкове към сайта и към тази статия се вкарат "профилните линкове и коментарите в блогове" вдигат позициите. Ако статията е качена на сателитка линка остава за по дълго, ако е във ферма за статии линка умира след първото индексиране. Спинването на статии също не е решение помагат само уникални и смислени неща. Две уникални статии качени на сателитки имат повече тежест от 2000
.edu backlinks. Това е мое мнение разбира се има хиляди неща който велият на класирането.
 

Горе