Предлагам: Предлагам изработване на малък фирмен сайт!

bobbydigital

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
⚒ Какво получавате?
Готов сайт със следните модули:
1. Модул "Услуги"
2. Модул "Продукти"
3. Модул "Портфолио"
4. Модул "За нас"
5. Модул "Екип"
6. Модул "Блог"
7. Модул "Новини"
8. Модул "Страници"
9. Модул "Контакт"
10. Различни цветови схеми от които да си изберете: синьо, пастелно синьо, зелено, пастелно зелено, оранжево, червено и жълто
11. Резпонсив дизайн - сайтът изглежда еднакво добре на всички устройства

Всички модули се управляват от админ панел, специално разработен за системата.
Модулите могат да се включват и изключват.

Какво не получавате?
- уникален дизайн - използваният дизайн е темплейт
- лого - трябва да предоставите лого
- картинки (продукти, новини, блог, за нас, екип) и текстове - трябва вие да ги предоставите

Технически характеристики:
1. Сайтът е изработен с Laravel 5.4, Bootstrap 3, mySQL
2. СЕО готов
3. Скорост на зареждане според PageSpeed Insights 70/100

Гаранция при дефекти/бъгове:

3 месеца

Допълнителни доработки:
- При запитване

Цена: 499лв.

Начин на работа и срок за изпълнение: изготвя се спесификация, подписва се договор.
Срок за изпълнение на стандратна поръчка до 15 рабтни дни.
Издавам фактура (не е данъчна)

=================

*за реселъри 25% от цената на фактурата
 
Последно редактирано:
А с какво е по-добро предложението ти от Wordpress?

По всичко изглежда, че системата на колегата е специално пригодена за нуждите на малкия бизнес, но не виждам място за сравнение с WordPress, която е многофункционална и използвана за всичко.
 
А с какво е по-добро предложението ти от Wordpress?
за wordpress.com ли говориш или за wordpress инсталация направена от някой инсталатор като теб?

1. Laravel - най - бързо развиващият се framework и най - популярен към момента, лесно се намират програмисти, ако трябва някой да поддръжа кода вместо мен. При WP Повечето са инсталатори
2. OOP & MVC vs спагети в WP, laravel лесно се extend-ва, ако клиента иска нещо в WP и нямаш плъгин гориш
3. Native cache - opc, memcache, redis
4. Скорост
5. аз работя с laravel не с wp, нормално е да избера laravel
6. Ти въобще можеш ли да направиш същото нещо на WP? Ще ми бъде интересно да го видя.
7. Ако клиена пожелае нещо в последстие няма никакъв проблем да се добави бързо и лесно, за разлика от WP

Представи си сега следният сценарии, клиенти си поръчка системата и има 20 продукта, ти праскаш един WP, обаче след 2 месеца решава че иска тези продукти да могат да се поръчват и да се плащат с epay да кажем, демек иска магазин, какво правиш с WP-то?

Не мисля обаче че темата е за Laravel vs WP, ако имаш конректни въпроси по системата или искаш да поръчаш ще се радвам.

Поздрави
 
Да не зацапвам темата и аз, но:
1. Сайтът е хубав и цената е нормална при тези условия
второ НО
1. Това може да се постигне с Wordpress
2. Сценарият ти може да се постигне с Wordpress, например блога в подписа ми е точно по този сценарий
3. Нямам опит с Laravel (чувал съм добри отзвуци), но високата скорост, за която говориш съм я постигнал с Wordpress, като се има предвид, че има още гориво в лампата. Все не остава време, пък и съм сложил хиляда външни ресурси.
4. Най-вероятно Laravel е добра платформа, но не и заради горните аргументи.
5. Създаването на плъгин на Wordpress никак не е трудно, пък е много малко вероятно да не се намери плъгин за какъвто и да е сценарий.
 
Да не зацапвам темата и аз, но:
1. Сайтът е хубав и цената е нормална при тези условия
второ НО
1. Това може да се постигне с Wordpress
2. Сценарият ти може да се постигне с Wordpress, например блога в подписа ми е точно по този сценарий
3. Нямам опит с Laravel (чувал съм добри отзвуци), но високата скорост, за която говориш съм я постигнал с Wordpress, като се има предвид, че има още гориво в лампата. Все не остава време, пък и съм сложил хиляда външни ресурси.
4. Най-вероятно Laravel е добра платформа, но не и заради горните аргументи.
5. Създаването на плъгин на Wordpress никак не е трудно, пък е много малко вероятно да не се намери плъгин за какъвто и да е сценарий.

и двата линка водят към facebook. не съм казал че не може да се постигне с WP обаче с laravel ще ти скъсам шортите, ако искаш да тестваме? Покажи ми твоята версия на WP и да тестваме за скорост с 30к продукта.

Кажи за този сценарии:
Представи си сега следният сценарии, клиенти си поръчка системата и има 20 продукта, ти праскаш един WP, обаче след 2 месеца решава че иска тези продукти да могат да се поръчват и да се плащат с epay да кажем, демек иска магазин, какво правиш с WP-то?

Имаш ли плъгин за epay, easypay, tbi и тн. локални, и можеш ли блога да го направиш магазин без да почваш от начало?
 
*забравих нещо много важно, а именно security, можеш да си сигурен, че по малко вероятно да ти хакнат laravel-а от колкото WP-то.
*имайте в предвид, че аз гледам нещата от призмата на програмист, вие гледато като юзъри

и не знам защо въобще трябва да сравянваме laravel с wp?
 
Няма нужда да ти цапаме хубавата тема с глупави сравнения. А-а-а да, подписа ми е към ФБ страницата на блога (няма значение).
Ами както си беше блог, му инсталирах един woocommerce и стана електронен магазин. Само че аз участвам в афилиейт програми и не ми трябва плащане, защото нямам реални продукти, но във всеки момент мога да го направя действащ магазин. Ето ти плъгин за epay easypay:
https://bg.wordpress.org/plugins/woocommerce-epaybg/
Като имаш предвид, че не ти трябва и програмист за да кликнеш и да го сложиш.
Пък за 30к продукти :) Покажи ми БГ магазин с толкова продукти, освен някои от най-най
 
Няма нужда да ти цапаме хубавата тема с глупави сравнения. А-а-а да, подписа ми е към ФБ страницата на блога (няма значение).
Ами както си беше блог, му инсталирах един woocommerce и стана електронен магазин. Само че аз участвам в афилиейт програми и не ми трябва плащане, защото нямам реални продукти, но във всеки момент мога да го направя действащ магазин. Ето ти плъгин за epay easypay:
https://bg.wordpress.org/plugins/woocommerce-epaybg/
Като имаш предвид, че не ти трябва и програмист за да кликнеш и да го сложиш.
Пък за 30к продукти :) Покажи ми БГ магазин с толкова продукти, освен някои от най-най

Видях сега блога ти, до колкото виждам имаш стандартен блог с постове? Това е само 5% от моята система?
Имаш ли "плъгин" за TBI, borica :)?

Добре нали искаш да мерим скорост? Направи същата система с WP наливаме колкото кажеш продукта (ако искаш може да налеем 2 да ти е по лесно) и мерим скорост. :)

Не знам защо решихте да сравнявате CMS със framework дето с нея се правят CMS?

между другото това не ти работи:
https://razdumka.com/category/хоби/кухня/#login-form
кликнах на регистрация/влизане и снимките ги няма.
 
за wordpress.com ли говориш или за wordpress инсталация направена от някой инсталатор като теб?

1. Laravel - най - бързо развиващият се framework и най - популярен към момента, лесно се намират програмисти, ако трябва някой да поддръжа кода вместо мен. При WP Повечето са инсталатори
2. OOP & MVC vs спагети в WP, laravel лесно се extend-ва, ако клиента иска нещо в WP и нямаш плъгин гориш
3. Native cache - opc, memcache, redis
4. Скорост
5. аз работя с laravel не с wp, нормално е да избера laravel
6. Ти въобще можеш ли да направиш същото нещо на WP? Ще ми бъде интересно да го видя.
7. Ако клиена пожелае нещо в последстие няма никакъв проблем да се добави бързо и лесно, за разлика от WP

Представи си сега следният сценарии, клиенти си поръчка системата и има 20 продукта, ти праскаш един WP, обаче след 2 месеца решава че иска тези продукти да могат да се поръчват и да се плащат с epay да кажем, демек иска магазин, какво правиш с WP-то?

Не мисля обаче че темата е за Laravel vs WP, ако имаш конректни въпроси по системата или искаш да поръчаш ще се радвам.

Поздрави
1. Инсталатори? А тия всичките теми и плъгини кой ги прави?
2. Клиента го боли за core-a, за да направиш плъгин за WP не са нужни дори и базови умения по РНР
3. В WP си го има всичко това.
4. Е тука вече се изложи, WP може и се оптимизира откъм скорост много лесно.
6. За няколко минути, че и 100 пъти по-добре.
7. Виж точка 2, просто не си запознат с WP

Ми праим го магазин за няколко минути.

Ама идеята ми беше да покажеш реално с какво си + пред WP а не го обърнеш на заяждане.
 
1. Инсталатори? А тия всичките теми и плъгини кой ги прави?
2. Клиента го боли за core-a, за да направиш плъгин за WP не са нужни дори и базови умения по РНР
3. В WP си го има всичко това.
4. Е тука вече се изложи, WP може и се оптимизира откъм скорост много лесно.
6. За няколко минути, че и 100 пъти по-добре.
7. Виж точка 2, просто не си запознат с WP

Ми праим го магазин за няколко минути.

мога само да ти се поклоня и да те поздравя за уменията
поздрави и успех :)

п.с. покажи една тема или плъгин дето си ги направил и веднага ти се извинявам, че те нарекох инсталатор

п.с.1. може ли да ми направиш същата функционалност като показана на WP и ти давам 100лв. Айде нали си гъзар, но ако не успееш ти ми даваш 100лв. навит ли си? Трябва да е същото 1:1. @Blinky ще е съдя.
 
мога само да ти се поклоня и да те поздравя за уменията
поздрави и успех :)

п.с. покажи една тема или плъгин дето си ги направил и веднага ти се извинявам, че те нарекох инсталатор

п.с.1. може ли да ми направиш същата функционалност като показана на WP и ти давам 100лв. Айде нали си гъзар, но ако не успееш ти ми даваш 100лв. навит ли си? Трябва да е същото 1:1. Blinky ще е съдя.
Поклона и поздрава не е за мен, за няколко минути ще намеря подобна тема и ще импортна демо контента.
Пак ти казвам, идеята беше да си изфукаш продукта, не да си ги мерим.
 
Ок, остави ми блогчето, можем до утре да спорим. С две думи ще се повторя. Изказах се, че сайтът от демото ти е хубав, цената е нормална и точно на такава ценова база трябва да стъпват всички готови сайтове. Като видя сайт да се продава за 70-150 лв. и ми става жал. Спорът приключи за мен в тази тема. Ако искаш отвори нова такава и ще коментираме кое е по-изгодно в дългосрочен план и по-перспективно. Не знам защо всички технологични решения, които са userfriendly, а не само за просветени в тайнството на някакъв занаят, се наричат качествени. Много ясно, че винаги ще предпочета система, която мога да управлявам сносно сам, при положение, че 99% от бизнес начинанията са малки и нискобюджетни в началото.
 
Поклона и поздрава не е за мен, за няколко минути ще намеря подобна тема и ще импортна демо контента.
Пак ти казвам, идеята беше да си изфукаш продукта, не да си ги мерим.
Нали си гъзар айде намери темата за 2 мин и да видим :) за кой са 100лв навитарка ли си? Мога да ти дам линк на лично да ти е по лесно.

Ок, остави ми блогчето, можем до утре да спорим. С две думи ще се повторя. Изказах се, че сайтът от демото ти е хубав, цената е нормална и точно на такава ценова база трябва да стъпват всички готови сайтове. Като видя сайт да се продава за 70-150 лв. и ми става жал. Спорът приключи за мен в тази тема. Ако искаш отвори нова такава и ще коментираме кое е по-изгодно в дългосрочен план и по-перспективно. Не знам защо всички технологични решения, които са userfriendly, а не само за просветени в тайнството на някакъв занаят, се наричат качествени. Много ясно, че винаги ще предпочета система, която мога да управлявам сносно сам, при положение, че 99% от бизнес начинанията са малки и нискобюджетни в началото.
Виж пак ще повторя, аз гледам на нещата от гледна точка на програмист, а вие гледате от гледна точка на юзъри, самия факт че laravel е OOP и #1 към момента (не знам дали това ви говори нещо), сравнено със спагети в WP, това за мен значи безгранично надграждане с години, докато вие с плугините сте до даден момент. Към теб същата оферта, направи ми същата функционалност с WP и ти давам 100кинта, @Blinky е съдя, ако не успееш ти ми даваш 100кинта.

п.с. Казвам ви и на двамата искате да сравняваме несравними неща, laravel е framework, WP е CMS, ако искате да си ги мерим, направете тема и дайте задание, критерии за оценка и награден фонд и да решим въпроса.
 
п.с. Казвам ви и на двамата искате да сравняваме несравними неща, laravel е framework, WP е CMS, ако искате да си ги мерим, направете тема и дайте задание, критерии за оценка и награден фонд и да решим въпроса.
Нямам нито време нито желание да го меря. Но ти ако си навит намерете един дизайн който го има в HTML и WP вариант и направете състезание, като главен фактор за оценка да е времето за изработка.
 
Нямам нито време нито желание да го меря. Но ти ако си навит намерете един дизайн който го има в HTML и WP вариант и направете състезание, като главен фактор за оценка да е времето за изработка.
това няма да е вярно, единия ще е в html другият ще е готов за WP, давам ти линк към дизайна (писан е на boostrap) да те видим за колко време ще издокараш същата система нали си голяма работа? + може да спечлиш 100 кинта. ето какво е предимстово на laravel правиш си каквото искаш както искаш, а ти нямаш плъгини и почна да даваш задна нямал време, няма желание ама висиш по темите :), и какво време нали каза че за 2 мин правиш същата система имаш плъгини за всичко :)
 
това няма да е вярно, единия ще е в html другият ще е готов за WP, давам ти линк към дизайна (писан е на boostrap) да те видим за колко време ще издокараш същата система нали си голяма работа? + може да спечлиш 100 кинта. ето какво е предимстово на laravel правиш си каквото искаш както искаш, а ти нямаш плъгини и почна да даваш задна нямал време, няма желание ама висиш по темите :), и какво време нали каза че за 2 мин правиш същата система имаш плъгини за всичко :)
Абе, колега... Ти си направил нещо, което продаваш за 450 лв., а искаш аз да правя същото за 100 лв. Стига си зацапвал собствената си тема. Услугата ти си заслужава парите, които искаш, ако ще да си го правил на MS WORD :)
 
това няма да е вярно, единия ще е в html другият ще е готов за WP, давам ти линк към дизайна (писан е на boostrap) да те видим за колко време ще издокараш същата система нали си голяма работа? + може да спечлиш 100 кинта. ето какво е предимстово на laravel правиш си каквото искаш както искаш, а ти нямаш плъгини и почна да даваш задна нямал време, няма желание ама висиш по темите :), и какво време нали каза че за 2 мин правиш същата система имаш плъгини за всичко :)
Дизайна го намерих вече, ако купиш и темата аз съм навит.
Даваш някво задание, аз си харесвам готова тема, купуваш и я почваме.
Не виждам защо трябва да е 1:1 дизайна.
 
Дизайна го намерих вече, ако купиш и темата аз съм навит.
Даваш някво задание, аз си харесвам готова тема, купуваш и я почваме.
Не виждам защо трябва да е 1:1 дизайна.
защото при мен има добавки, блог, новини, продукти, 2 реда лога, контакт формата е пипната, хубаво ще гледаме функционално, но все пак нали каза че е лесно защо да не е 1:1 дизайна (трябва да имаш Х продукта на началната, списък с продукти отделно и детайл продукт, съощото за блог и за новини, трябва да могат да се променят мета таговете, броя продукти/новини/постове на началната и техния брой в списък от админа бързо лесно), ако си намерил WP той не е същия ще ти трябват плъгини, но понеже ги няма ще трябва да пишеш. айде давай залога е 100 кинта темата е безплатна, защо трябва да я купуваш нали можеш да си я направиш на WP лесно и бързо искаш ли линка?
 

Горе