Предлагам: Предлагам изработване на малък фирмен сайт!

защо при мен има добавки, блог, новини, продукти, 2 реда лога, контакт формата е пипната, ако си намерил WP той не е същия ще ти трябват плъгини, но понеже ги няма ще трябва да пишеш. айде давай залога е 100 кинта темата е безплатна, защо трябва да я купуваш нали можеш да си я направиш на WP лесно и бързо искаш ли линка?
Сайт не се прави по линк.
Инак ето го : https://y7kim.github.io/agency-jekyll-theme/
 
Сайт не се прави по линк.
Инак ето го : https://y7kim.github.io/agency-jekyll-theme/
ето ти оригинала, какво е това копие дето си го пуснал? https://startbootstrap.com/template-overviews/agency/, ама нещо да забелязваш да липсва? В първия пост има спесификация. Айде бе отворко дай да те видим.

100_small.jpg
 
Заданието и сайта се виждат в първия пост? Описани са модулите и се виждат в линка какво представляват. Нещо не можеш да разбереш ли? Да не би да се правиш на луд защото не можеш да го направиш с WP бързо и лесно? Почна с путкинските истории, искаш ли да спечелиш 100лв или не? Нали питаше каква е разликата между laravel и WP, аз мога да направя всичко с laravel ти с WP не.

100_small.jpg
 
Дай критерии за оценка, че като гледам имаш нужда да се докажеш
 
Ем аз съм пас, ти тръгна да се доказваш.
Без ясни правила къде си тръгнал.
 
@bobbydigital скачаш като младо петле. @Sky те бъзна и ти политна.

Аз също пиша къстъм, но не плювам по най-разпространената платформа за сайтове. Да вярно е, че WP сам по себе си не е OOP, но на теб какво ти пречи да пишеш OO код за него. Дизайна за колкото ти ще го направиш, съизмеримо време ще бъде и на WP. Може би си останал с впечатлението, че само "инсталатори" се занимават с тази платформа. Има и много добри програмисти ползващи я за определени цели. Не изтъквай толкова Laravel. Има още много фреймуорси, както на PHP, така и на все по популярния Node.js. Дори C базинари има, които си имат своето приложение, предполагам когато се изисква скорост.

Нима на Laravel не ползваш "magic" Authentication ;) с 20 реда код? Написано е върши работа за повечето неща и щракаш с пръсти.

Голямата разлика е точно в специфичните изисквания по задание. Там точно идва и работата на програмиста. А самото сравнение WP/Laravel е все едно да сравняваш печка с хладилник (коренно различно предназначение).

ПП Развивайте се, не се сравнявайте.
 
@bobbydigital скачаш като младо петле. @Sky те бъзна и ти политна.

Аз също пиша къстъм, но не плювам по най-разпространената платформа за сайтове. Да вярно е, че WP сам по себе си не е OOP, но на теб какво ти пречи да пишеш OO код за него. Дизайна за колкото ти ще го направиш, съизмеримо време ще бъде и на WP. Може би си останал с впечатлението, че само "инсталатори" се занимават с тази платформа. Има и много добри програмисти ползващи я за определени цели. Не изтъквай толкова Laravel. Има още много фреймуорси, както на PHP, така и на все по популярния Node.js. Дори C базинари има, които си имат своето приложение, предполагам когато се изисква скорост.

Нима на Laravel не ползваш "magic" Authentication ;) с 20 реда код? Написано е върши работа за повечето неща и щракаш с пръсти.

Голямата разлика е точно в специфичните изисквания по задание. Там точно идва и работата на програмиста. А самото сравнение WP/Laravel е все едно да сравняваш печка с хладилник (коренно различно предназначение).

ПП Развивайте се, не се сравнявайте.
Много ясно че има много програмисти, @Sky е инсталатор. Не съм плюл по WP, издразних се защото казаха че за 2 мин и хоп готова системата и няколко пъти казах че не може да се сравняват нещата. Май не си чел цялата тема.
 
Аз още чакам точните параметри за батъла.
Айде тарикат ето ти спецификация за два модула направи ги и взимат 100 кинта ако ги направиш както са показани. @Blinky е съдя. Времето тече от днес 16.05.2017г. 14:00 часа.


Спецификация

Общи: От админ панела, трябва да могат да се променят meta таговете на сайта и всички модули и настройки. Заглавията и описанията на страниците на модулите трябва да могат да се променат от админ панел.

1. Главно меню

- услуги / services
- продукти / products
- портофлио / portfolio
- за нас / about
- екип / team
- блог / blog
- новини / news
- страници / pages
- контакт / contact

При кликане на линк от менюто със плавен скрол се отива да дадената секция в началната страница.

2. Начална страница, от админ панела трябва да може да се променя картинката и текста на началната страница. Текстът на бутона "tell me more", също така линка трябва да може да се променя.

Модул "услуги/services"

От админ панела трябва да могат да се качват Х на брой услуги които има следните характеристики:

- икона
- заглавие
- описание
- активност
- поредност

Модул "продукти/products"

От админ панела трябва да могат да се качват Х на брой продукти които има следните характеристики:

- малка снимка
- голяма снимка
- заглавие
- кратко описание
- описание
- мета тагове
- активност
- поредност
- чек бокс дали продукта да се показва на начална страница

При клик на продукт се отида на продукт детайл в който се показват, при клик на бутон виж всички продукти се отива на списък с продукти:

- breadcrump
- заглавие
- кратко описание
- описание
- линк за връщане в списък с продукти

Списък с продукт:

Показва списък с продукти със странициране, от админа трябва да може да се избира по колко продукта да се виждат на страница.

Всеки продукт съдържа:

- заглавие
- кратко описание
- снимка

При клик на продукт се отива в детайл продукт
 
Последно редактирано:
Ем: https://themes.ishyoboy.com/boldial/
и всяка друга WP тема от тук: one page portfolio wordpress theme
:) както си и знаех ти си просто инсталатор, ако няма плъгин гориш. айде приключих с тебе. не мога да се занимавам повече с глупости.
 
:) както си и знаех ти си просто инсталатор, ако няма плъгин гориш. айде приключих с тебе. не мога да се занимавам повече с глупости.
Да, ние инсталаторите не сме абдали да откриваме топлата вода а си пишем плъгини само ако няма работещ такъв.
Та дай да видим сега отговаря ли на изискванията и как ще ми пратиш 100-те лева.
 
Да, ние инсталаторите не сме абдали да откриваме топлата вода а си пишем плъгини само ако няма работещ такъв.
Та дай да видим сега отговаря ли на изискванията и как ще ми пратиш 100-те лева.
разбира се че не отговаря ти показва някаква съвсем различна тема. какво общо има това дето си показал с това дето аз съм показал - нищо.
 
разбира се че не отговаря ти показва някаква съвсем различна тема. какво общо има това дето си показал с това дето аз съм показал - нищо.
Има всичко описано като изискване + по-добър дизайн.
Това което си показал ти последно е обновявано преди месеци, а моето преди 2-3 седмици
 

Горе