Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук банери

Колко пари бихте дали за изработката на Лого?

  • до 20лв.

    Votes: 10 30.3%
  • от 20 до 50лв.

    Votes: 13 39.4%
  • над 100лв.

    Votes: 10 30.3%

  • Общо гласове
    33

OrigiRal

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте, приятели!

Казвам се Ралица и съм графичен дизайнер.

Предлагам изработване на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук банери и др. на приемливи цени.
Всичко в моята работа е рисувано или ръчно, или на компютър, не използвам програми за готови графики, както и клип арт!!!

Моето Портфолио може да видите тук: http://www.origiral.com/view/sidebar/search/label/portfolio

Предлагам предварително изготвени логота на тема:
Маркетинг компании, Фотография, Почистващи фирми, Фирми за осветителни тела, Часовници, PR и Застрахователни агенции, Хостинг, Зъболекарски услуги и пр.

Работя и по поръчка!

Предлагам на първите двама, проявили интерес, безплатно лого.

Поздрави
Рал
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Добре дошла! Добър подход си избрала за навлизане в общността, успех занапред!
Да се възползвам тогава от първото, че ми трябва за едно проучване.
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Мерси, пиши на лични какво да пише като текст :) И цветовете така ли да останат? До скоро!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Добре дошла и успех Рали.
Хареса ми четвъртото, дойде ми мотивация да направя сайт за един зарязан домейн... :)
Обаче тъй-като името на сайта ми е друго, най-вероятно ще изрежа логото :D и ще сменя текста, ако нямаш против разбира се :)
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Благодаря и на теб! Не искаш ли аз да ти го сменя? Пиши ми, ако желаеш, на ЛС.
Момчета, после ще ми пратите ли линкове към проектите (сайтове и пр.) си? Мерси. :)
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

:) Благодаря за гостоприемството!
Да не би да не мога да получавам лични съобщения, нямам нито едно (което може да значи и че не са ми пращали), а останах с впечатление, че двама човека искат две от логотата?

Blinky, може ли да се пусне същата тема, но в друга категория (Пазар)?
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Аз не съм ти пратил, днес ще ти пратя :)
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Аз даже си получих и редактираното лого. Много доволно. :wink:

Като му дойде ред на проекта ще ти го изпратя, нямаш ядове. =]
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Чакам и MIGG да ми изпрати ЛС.
Сега вече моля директно: Blinky, има ли възможност да ми преместиш темата в ПАЗАР? Или сама да си създам клонинг? :) Много, много благодаря!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Добре дошла! Виждам, че имаш талант като графичен дизайнер! Успех занапред!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Мале, почти се изчервих :))) Не очаквах такива хубави думи :) Благодаря на всички, много сте мили!

п.п: Виждам, че получавам положителна репутация, но срещу Rep Power вдясно нямам никакви точки. Единственото, което забелязвам е, че зелените ми светлинки се учеличават (под името). Навярно първо те се увеличават, а след това и цифричките на Rep Power (сигурно го пише някъде, ама... :) )
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Мале, почти се изчервих :))) Не очаквах такива хубави думи :) Благодаря на всички, много сте мили!

п.п: Виждам, че получавам положителна репутация, но срещу Rep Power вдясно нямам никакви точки. Единственото, което забелязвам е, че зелените ми светлинки се учеличават (под името). Навярно първо те се увеличават, а след това и цифричките на Rep Power (сигурно го пише някъде, ама... :) )

Да, после се появяват звездички. Абе красива работа :rolleyes:
Успехи и от мен!!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Чакам и MIGG да ми изпрати ЛС.
Сега вече моля директно: Blinky, има ли възможност да ми преместиш темата в ПАЗАР? Или сама да си създам клонинг? :) Много, много благодаря!

Ще го направя. Я ми кажи анимирани лога дали правиш. В смисъл, да речем да се върти дадено лого около оста си. Мерси за отговора предварително. :)
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Благодаря ти много! :)))
Анимирани логота засега не правя.
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Предоставям за свободно и безплатно изтегляне ТЕЗИ Социални Иконки в цвят МИНТ (ментово зелено) - 16 бр., идеални за сайт или блог. Enjoy!
 

Прикачени файлове

  • free_mint_icons.png
    free_mint_icons.png
    57.7 KB · Преглеждания: 39
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравейте на всички и Весели празници!

Пиша, за да съобщя, че MIGG все още не е писал за второто лого, така че да пише сега или никога хахахаха
Ако не пише, това означава, че има все още едно лого за ПОДАРЯВАНЕ! По-късно ще предложа за избор измежду още няколко логота... Ще ми помогнете, ако кажете за какъв бранд ви трябва ЛОГО. Защото не всеки се интересува от часовници, примерно :)

Poltargaista, моля те, би ли ми поставил репутация? :) Благодаря предварително!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Радвам се, че все повече хора оценяват този труд и факта, че Логото е корпоративната идентичност на една фирма, нейното лице. Изисква мисъл, талант да се пресъздаде максимално Вашата принадлежност, то е Вашето АЗ.

Възползвам се от случая, че пиша, за да поясня, че освен Лого,

Предлагам изработката на Оригинални Инфографики, Визитки, Банери, Илюстрации по снимка, Колажи, Бижута, Дизайн на тениски и др. графичен дизайн.

infographic_origiral.jpg
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Чакам отговор за инфографиките.
 

Горе