Предлагам изработка на дигитални карикатури!

Ами чемодан вокзал москва тогава, защо ще ходиш в прогнилия запад след като може да отидеш в православната просперираща расия?
Никъв шанс няма за теб, поредната жертва на комунизъма.
Гледайки авторитарния ти тон, ми се струва, че ти си мечтаеш за 9 септември.
Спри с твойта пропаганда, пич. Ясен си.

Темата не е политическа.

И да ми говориш за шансове при положение, че 3 500 000 българи са извън България, и ако имат избор няма да се върнат.
От останалите 4.5 - 5 000 000 души в България(реално са толкова) - близо 2 000 000 са цигани, 400 000 са турци... колко българи остават?
Колко от тях НЕ СА в пенсионна възраст.

Колко от младите, все пак останали ,са наркомани... щото аз имам поне 7 приятеля на по 24-5 които са тежко наркоси... а бяха умни момчета.

Какво сипеш скапаната си Сороска пропаганда в темата ми за карикатури.

Ей ше я закрия, ебахти трола.
 
Леле пичове Вие добре ли сте бе? Защо обиждате и превърнахте темата на човека в политически разговор? WTF стига сте писали глупости половината тука сте около 30г., а си хабите потенциала да тролите?

А пък пич относно карикатурите много ми харесаха. Имаш потенциал просто си намери правилната фирма :)
 
@pafeca , не си губи времето и енергията с политика... Така няма да ти остане за работа и печелене на пари :)
 
А към расия не?
Расия са си доста добре икономически между другото... ама не искам, щото студенко.
Аз мисля, че който реши да отиде да живее в Москва и се уреди, няма да сбърка... ама не е за мен.
 
Работя по 3 карикатури!
Ето едната - фаза векторизиране:
doc_1.jpg
 
Имаш талаант, защо не проваш да кандидатстваш за работа в западни фирми, например: http://jobs.gamesindustry.biz/by-category/game-design
Може някои да предложат и отдалечена ангажираност.
Там дипломи искат.... аз нямам... Графичен директор без диплома...
 
Съжалявам за забавянето, към който съм поел ангажимент.
Ходя по интервюта и в понеделник ще ходя да се пробвам за оператор на циркуляр.

Приоритет са ми тези с капарото!

Ето още една завършена:
dh_1.jpg
 
Работя по 5 карикатури в момента.
veselina_vec.jpg



Приоритет са ми тези с:
1. Платили капаро;
2. С едно лице.

Имам 1 с 2 лица, и 2 с по 3 лица... те ще са готови до утре, но няма да се публикуват тук.

Hold on!
 

Горе