Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте!

Реших се и аз да видя как стоят нещата тук, какво е търсенето, какво е предлагането.

По същество. Предлагам следното - изработка на малки/средни и големи сайтове, които ще бъдат базирани на системата Wordpress. Смея да твърдя, че имам стабилен опит със системата/добавките/темплейт енджина.

Интересната част - няма да обявявам цени. Вие ще го правите. Вие ще решите колко струва според вас даден проект, а аз или ще се съглася с вас или не.

Та, който има интерес, да пише ЛС с това какво иска да му бъде изработено и съответно в какви рамки трябва да се вместим за да се получи.

Поздрави,
Томов
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Здравейте!

Реших се и аз да видя как стоят нещата тук, какво е търсенето, какво е предлагането.

По същество. Предлагам следното - изработка на малки/средни и големи сайтове, които ще бъдат базирани на системата Wordpress. Смея да твърдя, че имам стабилен опит със системата/добавките/темплейт енджина.

Интересната част - няма да обявявам цени. Вие ще го правите. Вие ще решите колко струва според вас даден проект, а аз или ще се съглася с вас или не.

Та, който има интерес, да пише ЛС с това какво иска да му бъде изработено и съответно в какви рамки трябва да се вместим за да се получи.

Поздрави,
Томов

Фирмен сайт със продукти няколко и цени и плащане по банков път кажи цена и портфолио
 
Както казах - клиента да обяви цена.

И това ли е брифинга? Какви ще са продуктите, защото е от значение дали ще се филтрират по таксономи? Коя е банката с която ще се работи? Има ли демо за впос-а им?

Или просто да си почешем езиците :D Не се обиждай, но запитването ти изглежда несериозно. Няма никаква информация, а желаеш да получиш оферта за цена, при все че в темата съм публикувал точно това - че клиента трябва да обяви каква иска да е тя.
 
Окей. Предвид информацията която получих от 500 до 50 000 лева. Устройва ли те? :)
 
От: Re: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Окей. Предвид информацията която получих от 500 до 50 000 лева. Устройва ли те? :)

Примоциика няма ли, нешо да завъртиш колелото първоначално ил си насмогнал на масрафа
 
Промоции няма. Ревю копита също. Работил съм с доста колеги във форума, а и колкото е било нужно да се доказвам, вече съм го направил. Други въпроси има ли? Наистина нямам време да си "чатя", а мисля има достатъчно теми в офтопика, които могат да се обслужат от вниманието ти :)
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

ktomov му разбира, не се съмнявайте. Давайте по-подробни описания на желаното от вас и ще получите по-адекватни отговори. Успех и очаквам за напред да покажеш и портфолио.
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Промоции няма. Ревю копита също. Работил съм с доста колеги във форума, а и колкото е било нужно да се доказвам, вече съм го направил. Други въпроси има ли? Наистина нямам време да си "чатя", а мисля има достатъчно теми в офтопика, които могат да се обслужат от вниманието ти :)


Не сам толкоз умен да отгатна кво имаш напредвид, но пък съм достатъчно тъп да питам, когато не ми е ясно
Не разбрах дали да съжалявам, че не сме се разбрали, но това всъшност май е твой провлем, я не знаю
 
Ами ще го кажа по такъв начин - ти си от този тип клиенти, с които не бих желал да работя.

Поставяш задание за проект, евентуален, в размер на едно изречение, в публична тема. Това най-малкото изглежда несериозно. Ако имаше интерес към обявата, щеше да пишеш разяснително съобщение, в което по-подробно да опишеш идеята и какво ти е нужно.

От това, което си написал, ми става ясно, че ти трябва фирмен сайт с онлайн магазин туй то. Никаква информация. Нищо. Нада.

Защо аз като програмист (който подбира клиентите с които работи), да си губя времето и да се измъчвам да ти задавам въпроси за това какво ТИ желаеш? Наясно ли си изобщо с желанията си? Според мен не.

Ако искаше поне малко сериозност да покажеш, щеше да опишеш какво ти трябва - пример:

Код:
Здравей!

Трябва ми сайт със следните възможности:
1) Начална страница със слайдър, 3 кутии с готини икони, които да показват с какво се занимава фирмата, да има връзки към вътрешните страници за всяка една от услугите
2) 3 страници с предлаганите от нас услуги
3) Секция за продукти. Продуктите ни ще са електрически, т.е. всеки от тях ще има специфични параметри според които искаме да бъдат откривани (да речем лаптопи) - размер на твърдият диск; размер на рам; скорост на процесора. Трябва да са категоризирани по марки. В магазина трябва да се интегрира виртуален пос терминал към ****** банка, за да получаваме плащания. 
4) Галерия в която ще покажем колко готин е нашият персонал и каква огромна складова база притежаваме, да се покажем пред клиентите, нали сме готяни
5) Страница с контакти на магазина/офиса/сервиза ни, като искаме да има карта

Бюджета ни не е голям, но мисля, че 1500 лева е нормална сума за подобно нещо.

Поздрави,
Твоят подпис

Та. Твоето по-скоро изглежда като бичене на лафче за семки, от колкото сериозно запитване. Съжалявам, но няма как да се отнеса сериозно към подобен род запитвания, че и цена да дам.

Поздрави.

ktomov му разбира, не се съмнявайте. Давайте по-подробни описания на желаното от вас и ще получите по-адекватни отговори. Успех и очаквам за напред да покажеш и портфолио.

Благодаря ти за думите. Що се отнася до портфолиото - за да бъда честен, изобщо не съм се замислял да правя такова (към момента). Имам достатъчно проекти зад гърба, и всеки който покаже сериозно отношение и си напише качествено запитването, ще получи и качествено отношение и от моя страна, както и връзки към сайтове върху които съм работил.
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Няма проблем шом не искаш да работиш с такива като мене това е твое право, а това че аз съм питал публично и то без точно обяснение - приеми моите извинения
Скоро може да пусна тема точно какво ми трябва, просто видях темата преди това и реших да питам
Пожелавам ти успех и без лоши чуства
 
Благодаря ти!

Успех и на теб :)

Лоши чувства няма, не се безпокой :beer:

Едит: И извинявай, ако по някакъв начин съм те обидил. Под "такива като теб" нямах нищо лошо предвид, а по-скоро търся клиенти, които са наясно с желанията си и имат нужда от човек, който да ги осъществи. Т.е. дават точно задание за нещата които искат.
 
И аз давам моя положителен глас за @ktomov. Определено знае какво прави и няма да останете разочаровани от работа му. Цените, както и да ги смятате със сигурност ще излязат по-малки от тези на някоя студио тук или на запад. ;) Качеството ще е същото, дори смея да твърдя и по-добро. И аз искам да кажа, колкото по-точно и пълно е заданието, толкова по-адекватна е офертата и съответно цената в нея. Дори и да не сте технически толкова грамотни, винаги можете да дадете точен пример с нещо, което ви е харесало в мрежата. ;)
 
И аз давам моя положителен глас за @ktomov. Определено знае какво прави и няма да останете разочаровани от работа му. Цените, както и да ги смятате със сигурност ще излязат по-малки от тези на някоя студио тук или на запад. ;) Качеството ще е същото, дори смея да твърдя и по-добро. И аз искам да кажа, колкото по-точно и пълно е заданието, толкова по-адекватна е офертата и съответно цената в нея. Дори и да не сте технически толкова грамотни, винаги можете да дадете точен пример с нещо, което ви е харесало в мрежата. ;)

Благодаря ти за положителното мнение!

Знае ли човек, може да изработим нещо съвместно след време :)

Що се отнася до заданието - заданието е всичко. Неправилното задание, може да обърка цялостно проекта във всяка посока - нужно време, функционалност, вид, нужно време и т.н. За това е важно и хората да знаят какво искат.
 
Благодаря ти за положителното мнение!

Знае ли човек, може да изработим нещо съвместно след време :)

Що се отнася до заданието - заданието е всичко. Неправилното задание, може да обърка цялостно проекта във всяка посока - нужно време, функционалност, вид, нужно време и т.н. За това е важно и хората да знаят какво искат.

Много съм за, даже с голямо удоволствие. ;) Много е важно заданието, но е важно и заедно със заданието да има човек и бюджетно покритие. :) Това е най-добрата комбинация, но да не ти спамим в темата, успехи и съм сигурен, че скоро може и да се засечем в някой проект. ;)
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Може ли едно мнение на пълен лаик. Значи перфектният вариант е, когато клиента е професионалист и знае какво иска и как го иска. Обаче когато дойде някой човечец с парите, но за когото думите "слайдър", "кутии с готини икони" са марсиански диалект еле пък да си има представа колко страници да му е сайта какво правим? Гоним го с шутове и подигравки задоволявайки собственото си его на супер професионалист? Ами и това е вариант, то сега мераклии бол. Според мен обаче: "Фирмен сайт със продукти няколко и цени и плащане по банков път" си е напълно нормално и в реда на нещата. Не разбирам кое не е ясно или пък е нещо уникално да няма шаблони за него....
 
Привет!

Може и да си прав, но опита с клиенти, които желаят "Фирмен сайт със продукти няколко и цени и плащане по банков път", не е особено приятен, просто защото следва ходене по мъките. Най-малкото всеки може да каже какво иска, като даде примери за желаният от уебсайт който са видели вече.
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Ами да. То затова според мен е препоръчително, така и аз бих постъпил, следната последователност: тъп клиент (като мен) ======> търпелив и гениален дизайнер ======> коректен и дискретен програмист. Демек изливам си душата за гениалната идея пред дизайнера па той да се оправя с програмиста. Правилно ли разсъждавам? Е да ма това струва пари и некак си за 200-300 лева май не може да се мине по веригата, освен в случаите клиента да не е тъп или пък програмиста да е уникален дизайнер....ма то такива.....за 200 лева.... е ка ше стане таа работа???!!!
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

горския, ако нямаш ясна идея или не можеш да я обясниш, най-малкото можеш да покажеш някой сайт, който ти е харесал и искаш нещо подобно на него, поне за ориентир.
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Смея да твърдя, че ktomov работи безупречно! Няколко пъти съм ползвал негови услуги за мои Wordpress сайтове, справи се за по-малко от час, за неща, които аз търсих да оправя сам сигурно 2-3 дни.

Успех!
 

Горе