Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

От: Re: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Окей. Предвид информацията която получих от 500 до 50 000 лева. Устройва ли те? :)


Ти да не си Бойко бре! :) кой те излъга че ще ти даде цена започваща с 5!!!
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

И аз ти изпратих лично съобщение.
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Колега ktomov, ей такива като теб хич не ги харесвам. Според теб човека, с който се караше в началото дали знае тези работи, които ги искаш при запитване.
Искате да ви говорят на вашия език. Ти ли си клиента или другия? Я се замисли.
Когато ти дойте такова запитване веднага ще му пишеш и ще му кажеш кое как става. Той е клиент и ще пита квото си иска!
 
От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Колега ktomov, ей такива като теб хич не ги харесвам. Според теб човека, с който се караше в началото дали знае тези работи, които ги искаш при запитване.
Искате да ви говорят на вашия език. Ти ли си клиента или другия? Я се замисли.
Когато ти дойте такова запитване веднага ще му пишеш и ще му кажеш кое как става. Той е клиент и ще пита квото си иска!

А пък ktomov е изпълнител и ще си избира да работи с когото си иска :)
 
Re: От: Предлагам изработка на малки/средни/големи сайтове базирани на WP

Колега ktomov, ей такива като теб хич не ги харесвам. Според теб човека, с който се караше в началото дали знае тези работи, които ги искаш при запитване.
Искате да ви говорят на вашия език. Ти ли си клиента или другия? Я се замисли.
Когато ти дойте такова запитване веднага ще му пишеш и ще му кажеш кое как става. Той е клиент и ще пита квото си иска!

Като ми дойде такова запитване, обикновено не му обръщам внимание. Защо? Защото времето ми е ценно. Предпочитам да работя с 1 човек, който знае какво иска и да направим качествен сайт за удовлетворяваща и двама ни цена, от колкото да работя с 5 човека, на които трябва да обяснявам всяко едно нещо и да му наливам акъли, а и идеи в главата за 500 лева.

Както клиента избира изпълнителя, така и изпълнителя избира клиента. Ако ти си свикнал да се хващаш с всички, без значение колко време ще загубиш в обяснения, окей. Аз нямам време за това и предпочитам да работя със сериозни хора, които знаят какво искат - по-лесно е, по-приятно е, по-платежоспособни са. Тези хора наистина разбират какво се върши и как се върши, вместо да се циганят за 100 лева и да обясняват как хлапето на комшията му е барнал сайт, ама му трябва подобрения.

Може да звуча надменно, но си ценя времето, както това и на потенциалните ми клиенти. За това, по-добре, при липса на идея/оферта/запитване, да не си губим взаимно времето в излишни разпитвания. При качествено запитване се получават отговори, както и други въпроси, които водят до изграждане на нещо работещо.

Всички, които отправиха запитване до момента са получили отговор. Шапка свалям на една фирма за добре отправеното запитване. Няма да им споменавам името, поради конфиденциалност, но определено останах приятно очарован от качественото задание. И в ред на горните мисли - всички получиха запитване от моя страна. Все пак - колкото по-ясни се нещата, толкова по-коректни ще бъдем един към друг.

Поздрави,
Красен
 

Горе