Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Добър вечер колеги! Както стана ясно от заглавието предлагам изработката дизайн с по няколко страници. Дизайна идва в PSD формат ,от вас идва кодирането /там не разбирам/. От вас се иска да ми обясните какво точно искате. Моля ,само сериозни хора да ми пишат , защото все пак искам да си видя дизайна в интернет след време. : )))

Аз съм млад дизайнер и имам само един изготвен дизайн на уебсайт. Надявам се тук да намеря още проекти ,които след време да мога да ползвам в портфолиото си.

И за хората ,които просто са видели темата ми ,но нямат нужда от дизайн. могат да си кажат мнението за първия ми дизайн. Надявам се и по опитни от мен да се включат ,за да дадат съвет или оценка на работата ми.

Ето го и първия ми дизайн , състои се от 4 страници.

Home

hr87.jpg


Portfilio

lx7a.jpg


Contact

jgx7.jpg


Service

drk3.jpg
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

аз бих се възползвал ако е валидна офертата ,само 4е по късно мога да ти изпратя данни
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Да,колега валидна е! Ти си първия ,който пише. Чакам повече информация на ЛС.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Да,колега валидна е! Ти си първия ,който пише. Чакам повече информация на ЛС.
Аааа, не с лошото де!!!8) Кой викаш, бил първи?!?:rolleyes:
И нямаше ли да се сдобиеш с по-голяма популярност в раздела за Фрииленсъри!?? :wink:
Ех, Гоше, Гошее!
 
От: От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Аааа, не с лошото де!!!8) Кой викаш, бил първи?!?:rolleyes:
И нямаше ли да се сдобиеш с по-голяма популярност в раздела за Фрииленсъри!?? :wink:
Ех, Гоше, Гошее!

А,виж Гошето е неопитен още ,не го нападайте.

По темата.
На мен ли ми се струва или и вие желаете дизайнче от неопитен "дизайнер" :D
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Дизайна е ужасен и ме връща в 90-те :rolleyes:
И без лоши чувства
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Не съм професионалист и не знам кака се прави сайт, но като клиент и човек използващ Интернет всекидневно бих ти препоръчал да използваш по светли и меки тонове и задължително никога не използвай "млечния път" или "мъглявината Андромеда" в сайт. Черно и оранжево е добра комбинация, но в случая е доста натрапващо се - както каза uphero без лоши чувства. Прочети за въздействието на цветовете върху човешките възприятия и кой цвят какви чувства и асоциации предизвиква.

Щом си се заел сериозно и имаш желание ще намериш вярната посока и нещата ще започнат да се случват, през живота ми съм почвал 100 неща и съм се провалял 95 пъти, но не се отказвай, така се прави- четене, проба-грешка и пак четене и...
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Мерси колеги за градивните думи. Да това мъгливото наистина не беше добра идея. За по светли и меки тонове също съм съгласен. Все пак това е първия ми дизайн , на втория ще се помъча нещо по семпло.
Мерси още веднъж.

Поздрави!
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Лично на мен също не ми допада този дизайн. Мисля, че uphero най- точно го описа, като ретро. Отностно цветовете... цветовата гама в един сайт е строго обвързана с тематиката му. Което е добре за един сайт е катастрофа за друг. Лично аз предпочитам по- светли и ненатоварващи цветове. Цветове, които предразполагат да се открои някоя тематична снимка или пък банер реклама. Естествено ако правиш сайт за Металика, най- ще подхожда черното :). И пак стигаме до твърдението, че темата и целите на сайта, определят цветовете.
Все пак ти желая успех. Радващо е, че има хора като теб, предлагащи безплатни услуги. Хората, които харесват работата ти ще се възползват. Нормално е да има и такива, на които да не им харесва. Но ти не се отказвай. Няма нищо по хубаво от това, да работиш нещо, което ти доставя удоволствие ;)
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Като за първи дизайн е окей
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Така и аз мога да се включа за безплатен дизайн. Относно първия опит, доста ретро изглежда. Сега са най-популярни изчистени 2.0 дизайни. Може да разгледаш за тях.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Благодаря на всички за оценката!

Така и аз мога да се включа за безплатен дизайн. Относно първия опит, доста ретро изглежда. Сега са най-популярни изчистени 2.0 дизайни. Може да разгледаш за тях.


Прати ми ЛС с повече информация и ще видим какво може да измислим. Да,сега ще разгледам за този тип дизайн 2.0.

Поздрави.
 
От: От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Колеги, дигам темата ,ако някой има нужда от дизайн - да пише ЛС или в скайп. Искам да си запълня портфолиото си за новата година. Решил съм да направя 1-2 сайта за портфолиото. Поне да помогна и на някого,който си търси дизайн.

Поздрави.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Имам да оправям сайта не селото, ще ти пиша на скайпа по-късно.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Колеги ,дайте мнение за този примерен дизайн на сайт ,който може да се използва от ресторанти , бързи хранения и други.
Никой не ми писа,та реших сам да си направя дизайн просто да си пълня портфолиото.

Критиките също са добре дошли.

al7y.jpg
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Ще се възползвам от безплатната услуга ;). Ще ти пиша по късно днес с подробностите.

За дизайна:
Хедъра - не е добре. Подреди го малко. Тия бутпони фейсбук, туитър важни ли са? Премести ги само във футера, а там остави телефон за поръчка примерно. Какво ще се случи с Менюто ако се добавят нови линкове?
Голямата картинка - каква и е идеята? Видял си да го има по други сайтове и си сложил или ...?
Контент - ползвай Lorem ipsum. Имаш заглавие, снимка и текст, но къде е линка или по точно кое за повече информация?
Футер - видял си нещо модерно в момента, но си го опропастил. Сложил си за контакти, което е добре. Това Франчайз е... Новините стилни ги малко, и ги направи линкове, а това последното какво е?

И освен това дизайна на сайт не е една страничка ;)
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Ще се възползвам от безплатната услуга ;). Ще ти пиша по късно днес с подробностите.

За дизайна:
Хедъра - не е добре. Подреди го малко. Тия бутпони фейсбук, туитър важни ли са? Премести ги само във футера, а там остави телефон за поръчка примерно. Какво ще се случи с Менюто ако се добавят нови линкове?
Голямата картинка - каква и е идеята? Видял си да го има по други сайтове и си сложил или ...?
Контент - ползвай Lorem ipsum. Имаш заглавие, снимка и текст, но къде е линка или по точно кое за повече информация?
Футер - видял си нещо модерно в момента, но си го опропастил. Сложил си за контакти, което е добре. Това Франчайз е... Новините стилни ги малко, и ги направи линкове, а това последното какво е?

И освен това дизайна на сайт не е една страничка ;)

Мерси колега за думите и оценката. Ще чакам да ми пишеш ,да видим какво може да измислим.

Сега малко в моя защита.
Дизайна е примерен , нямах си и идея какво да пиша по менюто , фоотер и т.н. Просто исках да е подредено,както си му е реда.
И да ,това не е пълен дизайн ,а просто една от страничките.

Ще чакам и други оценки от колегите във форума.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Два home page-a изработени от мен за 2 конкурса. Вие какво мнение имате за тях?

5pu4.jpg


lvr6.jpg
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Хубаво мацаш разни шрифтове, ама трябва да си правиш сметката, че като тръгне някой да го кодира тоя дизайн, в повечето случай се използват Safe web fonts шрифтове, които нямат много общо с твоите :)
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Хубаво мацаш разни шрифтове, ама трябва да си правиш сметката, че като тръгне някой да го кодира тоя дизайн, в повечето случай се използват Safe web fonts шрифтове, които нямат много общо с твоите :)

98% от шрифтовете са Georgia и Arial. До колкото знам те са web friendly. Не са ли ?
 

Горе