Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

От: От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

98% от шрифтовете са Georgia и Arial. До колкото знам те са web friendly. Не са ли ?

Да а и стават и за латиница, и кирилица. Виж helvetica, oswald, SciFly Sans, Nexa ... ако правиш дизайни за англоезичните сайтове сега са доста актуални и модерни. Виждам, че на дизайните ти им липсват икони... http://www.webappers.com/2009/10/21/iphone-ui-icons-for-iphone-applications/

Мисли как дизайна да бъде респонсив. т. е да изглажда добре и на таблети, телефони и т.н... Според мен имаш талант... идеи и желание за развитие. Учи повече за типографията, съчетаването на цветовете, следи модерните дизайни Например: тук (Този линк е реф.)
 
От: От: От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Да а и стават и за латиница, и кирилица. Виж helvetica, oswald, SciFly Sans, Nexa ... ако правиш дизайни за англоезичните сайтове сега са доста актуални и модерни. Виждам, че на дизайните ти им липсват икони... http://www.webappers.com/2009/10/21/iphone-ui-icons-for-iphone-applications/

Мисли как дизайна да бъде респонсив. т. е да изглажда добре и на таблети, телефони и т.н... Според мен имаш талант... идеи и желание за развитие. Учи повече за типографията, съчетаването на цветовете, следи модерните дизайни Например: тук (Този линк е реф.)

Благодаря ти за информацията , ще погледна.
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Ето още един дизайн от мен. Направен е за един конкурс.


779e.jpg
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Браво, хубаво е че слушаш и възприемаш това което ти казват можещите и знаещите! Аз не съм професионалист и разбирач, но нещата ти стават все по-добри, продължавай и съм сигурен че ще се наредят нещата.

Успех!
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Не съм дизайнер, но определно си "креативен" и имаш доста потенциал за развитие в тази сфера. С повечко практика ще добиеш нужния опит и съм сигурен, че ако си постоянен ще си намериш доста прилична работа в някое студио или пък може да си работиш фрийланс..
 
От: Предлагам изработка на уебсайт дизайн в PSD формат БЕЗПЛАТНО!

Да добавя още няколко проекта от мен

Home Page
sERWYFA.jpg

Product Page
PhaE3I4.jpg


Още един проект
zbubFwn.png


Две визитки.
N4Lp56F.jpg

cwRjabU.jpg
 

Горе