Предлагам обувки собствено производство на едро

Дискусията в 'Дропшипинг' стартирана от 1more, Септ 29, 2017.

1. 1more

1more New Member

Предлагам обувки собствено производство направени от 100% естествени материали. Имам готови модели, които мога да предложа, както и мога да създам модели по ваш дизайн. Продуктите вървят на серии, така че се продават основно на едро, но за някой от готовите модели може да се направят изключения. Времето за изработка на готовите модели е в рамките на 3-4 работни дни. Гарантирам качество и предлагам големи отстъпки при поръчка на по-големи количества.

Беджев Стил и Blinky харесват това.
  2. Здравейте,

мога да ви предложа да си продавате обувките през онлайн магазин на принципа на дропшинг. Ако се интересувате и за повече информация, моля да ми пишете на plamen.yurukov@gmail.com
    Поздрави.

3. Blinky

Blinky Owner

@1more , здравей и добре дошъл при нас. Ако решиш, направи си малко по-детайлна оферта, за да може да привлечеш повече партньори. Така дадена информацията, трудно ще успееш да привлечеш вниманието на някой, който нямат време да гадаят и питат на лично или в темата.

П.П: Колкото по-описателни и точни сте, толкова повече време пестите в излишни съобщения, мейли, обаждания, и толкова по-бързо има възможност да започнете да работите заедно, ако и двете страни ги уреждат условията, цените и всичко друго.

Успехи.

4. Привет,
    благодаря за обратаната връзка.

Последно редактирано: Дек 5, 2017
  5. Petrishki

Petrishki Member

Може ли повече инфо на лична модели, цени?

6. NGbg

NGbg New Member

Ако имате готови модели, искам да разгледам.
    Ако сте съгласни, ще пусна обяви за тях и вие ще ги изпращате към клиент...

7. inlov4yy

inlov4yy Member

8. traiki

traiki Well-Known Member

Пусни ми едно ЛС с повече информация за това, което предлагаш.

9. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Може ли снимки и цени на ЛС? Определено се интересуеам за онлайн магазин търся.

10. Ovanesovi Tourism

Ovanesovi Tourism New Member

Здравей,
    Интерисуват ме ортопедични обувки. Къде да те намеря. Имейл : ovanesovi@gmail.com

11. Kortes

Kortes Active Member

Здравейте, аз се интересувам от safety shoes, в смисъл строителни обувки с метално бомбе, дали имате такива модели?

12. V.Andreev

V.Andreev Well-Known Member

Здравейте,

Пратете ми повече информация - Благодаря

13. theweb

theweb Member

14. Penkoff

Penkoff Member

Изпратете и на мен малко повече информация, моля!

15. Надежда16

Надежда16 New Member

И аз искам информация,снимки,цени,

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice