Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

takitodorov

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,
Предлагам преводи в следните варианти:

Български →Английски

Английски→Български

Български→Френски

Френски→Български

Английски→Френски

Френски→Английски

Български→Руски

Руски→Български


Малко за професионалната ми квалификация:
Завършил съм френска лингивистика и английски език. Имам опит като университетски преподавател по френски език и преподавател по английски език в езиково училище.
Преводите от и на руски ги прави човек с перфектен руски , завършил руска филология и дългогодишен преподавател по руски език , автор на две книги.

Цени:
За статии между 400 и 600 думи – 5 лв.
За други варианти по договаряне.
Методи на плащане: epay , paypal, банков превод
Срок на изпълнение – 48 часа /може и по бързо/
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Здравейте!
Интересуват ме преводи на статии от български на английски между 200 и 300 думи но повече на брой. Ако представлява интерес запитването ми, моля пишете на лични.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Здравей, а предлагаш ли писане на статии директно на английски? Ако да, каква е цената за 500 думи? Мерси предварително.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Имам десетина статийки за превеждане.
Да ти пратя ли една на ЛС ?
Ако всичко е наред ще продължим с другите.
Някои са повече от 600 думи, но ще коригираме цената за тях.
Кога искаш плащането?
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Става при поожение, че не трябва да е експресно, защото имам поръчки. Плащането става след като ти представя една статия за одобрение.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

За поръчка български->английски от над 50 статии 400 думи, цена на лично, ако може. Благодаря.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Ползвах услугите на takitodorov за превод от български на руски и френски - много съм доволен, добри преводи, кратки срокове. Ще работим и за в бъдеще.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Възползвах се от услугите на колегата - изпълни задачката за по-малко от денонощие, като ми предостави качествен превод от български на английски език. Изключително коректен изпълнител, а комуникацията е на ниво. При необходимост ще се възползвам отново.
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Здравейте,

Можете ли да ми дадете цена за превод от български на руски на 4 страници текст, 2500 думи, 16400 characters (including space)?

Трябва ми за до седмица.
Благодаря предварително!
 
От: Предлагам преводи от/на английски/френски/руски

Здравейте, търся преводач за преводи от/на френски на продуктови описания и в последствие на кореспонденция с клиенти.
Ако сте заинтересовани, моля свържете се с мен тук, на beo [at] beo.bg или скайп lubomir.christov
 

Горе